EVLENME BÜYÜLERİ

Evlenme büyüleri isteyenler, evlenme konusunda kısmetlerinin kapalı olduğuna inananlar, bence kesinlikle benim yaptığımı yapın. Çünkü medyum Dolunay Hoca ve evlenme büyüleri sayesinde, harika bir şekilde kısmetim açıldı ve evlendim. Siz de sevdiğinle evlenme büyüleri noktasında destek almak isterseniz, bir sevdiğiniz varsa evlenmek için ya da yoksa kısmetinizin genel anlamda açılması için Dolunay Hoca ile yardımlaşabilirsiniz. Peki evlenme büyüleri nasıl yapılır, kendisi size detaylı şekilde aktaracak ve yapmanız gerekenleri de size iletecektir.

Evlenmek İsteyenler Dolunay Hoca ile İletişim Kurun

Erkek ya da bayan, evlenmek isteyen herkesin bu önemli zat ile iletişime geçmesini öneriyorum. Ben otuzlu yaşlarında bir bayandım ve hayatımın erkeği olduğuna inandığım kişi ile evlenmek çok istiyordum. Arkadaşlarım sayesinde Medyum Dolunay Hoca nın telefonuna ulaştım. 0 555 171 85 40 kendisinin telefon numarası ve medyumdolunay@gmail.com adresinde de ulaşabilirsiniz.

Etkili dualar ve inançlı bir insan

Evlenme büyüsü nasıl yapılır kendisinden güzelce öğrendim ve önerilerine de kulak verdim. Aynı zamanda kendisi büyülerin bozulmasında da inanılmaz etkili bir insan. Evlenme büyüsü nasıl bozulur ya da büyülerin bozulması konusunda kendisinden detaylı ve sağlıklı destek alabilirsiniz. Beni en fazla etkileyen noktalardan biri de kendisinin dini inançlarına olan bağlılığı ve dini bilgileri oldu. Harika ve aynı zamanda çok zeki bir insan. Kendisini sizin de tanımak gerekir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü, Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2639 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

“EVLENME BÜYÜLERİ” için 25 yorum var.

 1. Medyum Dolunay’dan o denli memnun kaldım ki artık konu komşuya, akrabalarıma, herkese onun yaptığı etkili papaz büyüsü, aşık etme vefki, ayırma vefki gibi işlemleri anlatıyorum.

 2. Ayırma vefki benim için çok hayırlı bir işe vesile oldu. Medyum Dolunay bu büyüyü en iyi şekilde yapıyor. Sayesinde ablamın dayakçı kocası ondan sorun çıkarmadan boşandı.

 3. Sevdiğim kızın evliliğe yaklaşmaması yüzünden kafayı yiyecektim. Bağlanması için bir şeyler yaptırmalıydım. Araştırdım papaz büyüsü yapan Medyum Dolunay ile tanıştım, şu an evliyiz.

 4. Başıma gelen sıkıntılar artık gözümü korkutmuyor çünkü biliyorum ki Medyum Dolunay’ın benim için her zaman bir çözümü vardır. Papaz büyüsü, ayırma vefki gibi sayısız büyüsünden faydalandım.

 5. Hayalimdeki gibi sorunsuz, mutlu bir evlilik yaşamak için Medyum dolunay ile görüşüp daha nişanlıyken bağlanma vefki yaptırıp evliliğimde de istediğim gibi rahat ettim.

 6. Tam olarak ana kuzusu olan eşimin bu durumu hep canımı sıkmıştır. Medyum Dolunay ile görüşmem sonucu eşimi anasından ayırabildik. Uzaklaştırma vefki kesinlikle bu tip durumlarda on numara beş yıldız.

 7. Üvey kız kardeşimin aşırı kıskançlığı ve fesatlığı canıma ot tıkadı. En güzel çareyi Medyum Dolunay buldu. Dil bağlama büyüsü yaptı ve kız kardeşim kedi gibi sessiz sakin biri olup çıktı.

 8. Kariyerime engel olan müdür yardımcısının aşırı dedikodu yapması nedeniyle epeyce sıkıntı yaşadım. Eşimin annesi Medyum Dolunay’ı önerdi. Dil bağlama vefki ile bu adamın engellerinden tamamen kurtuldum.

 9. Üvey annem aşırı dırdırcı bir kadın olduğu için sinirlerim zıplıyordu. Dil bağlama vefki tam olarak onun için yaratılmış sanki. En etkili büyüyü yaparak beni kurtaran Medyum Dolunay’a ne kadar teşekkür etsem az.

 10. Alt kat komşumun oğlu bana musallat oldu. Aileme çaktırmamaya çalıştım ama çok bunalmıştım anneme anlatınca hemen uzaklaştırmak için papaz büyüsü yaptıralım dedik ve Medyum Dolunay’a gittik. Sonuç mükemmel.

 11. Bütçenizi aşmadan bağlama büyüsü yaptırmak isterseniz ilk tavsiyem kesinlikle Medyum Dolunay olacaktır. Eşimle yaşadığım mutlu yuvayı onun yaptığı kalıcı büyülere borçluyum.

 12. Zamanınızı boşa harcamamak için en etkili büyüleri benim gibi siz de Medyum Dolunay’a giderek yaptırın. Hem sonuç çok etkili, hem de fiyat anlamında kesinlikle bütçenizi zorlamayacaktır.

 13. İşyerindeki bir kız eşime musallat oldu. Sürekli arayıp mesaj atıyordu ve eşim reddetse de hala rahatsız ediyordu. Uzaklaştırma büyüsü bu gibi durumlarda tek çare. Tabi ki Medyum ;Dolunay’a gitmeniz en doğrusu.

 14. İş yerinde dedikodular bitmiyor ve ben de bu tip şeylerden aşırı etkileniyorum, psikolojim bozuluyor. Teyzem bu insanları susturmak için dil bağlama vefki yaptırmam için beni Medyum Dolunay’a götürdü, şimdi kafam rahat.

 15. Kız arkadaşlarımdan biri yüzüme gülüp arkamdan iş çeviriyordu ve yalan yanlış şeyler söylüyordu. Annem Medyum Dolunay hocaya dil bağlama vefki yaptırıp kız arkadaşımın benden uzaklaşmasını sağladı.

 16. Yengem dedikoduları ile bir yuvayı bir saatte dağıtacak yetenekte biri. En son bizim evliliğimize yönelince hemen dil bağlama vefki için Medyum Dolunay hocadan yardım istedim. Şimdi bize ilişmiyor.

 17. Medyum Dolunay’dan dil bağlama vefki için destek almasam iki görümceyle nasıl baş ederdim bilmiyorum. İkisi birden sürekli beni bunaltırken, şimdi ağızları var dilleri yok sanki.

 18. Kaynanamın konuşmaları artık tahammül sınırlarımı zorladığı için çareyi dil bağlama vefkinde buldum. Medyum dolunay sayesinde kaynanam daha az konuşuyor ve tabi ki çok memnunum.

 19. Çok aşırı kıskançlık yapıp sevdiğim kızı kaçırmak istemiyordum ama onun rahatsız olduğunu hissediyordum. Kişiye özel havas yapıp beni bu huyumdan vazgeçirip sevdiğimi rahat ettirene Medyum Dolunay’a teşekkürler.

 20. Annemin aşırı vesvesesi, sürekli kuruntu yapması ve sinirli olması yüzünden evde hepimiz mutsuzduk. Kişiye özel havas ile annemin bu sorunlardan kurtulmasını Medyum Dolunay’a borçluyuz.

 21. Laf taşıyan, iş yerindeki huzurumu kaçıran bir müdür vardı. Sürekli benimle uğraşıyordu ve susmak bilmiyordu. Medyum Dolunay’ın yaptığı dil bağlama vefki sayesinde müdürün çenesinden kurtuldum.

 22. Arkadaşımın abisi sürekli beni rahatsız ediyor ve peşimi bırakmıyordu. Tatlı dil işe yaramayınca Uzaklaştırma vefki yaptırmak istedim ve medyumdolunay@gmail sayesinde hocadan yardım aldım.

 23. Güzelliğimi çekemeyen kuzenim sürekli akrabalara benimle ilgili asılsız dedikodular anlatıyordu. Onu susturan şey Medyum Dolunay’a yaptırdığım dil bağlama vefki oldu. Ağzı dili tutuldu ben de rahat ettim.

 24. Komşularım maddi durumum ve iyi giden özel hayatımla alakalı o kadar çok dedikodu yapmaya başladılar ki ben de sonunda dil bağlama vefki yaptırıp hepsini susturdum. Medyum Dolunay hocaya sevgiler.

 25. Halamın babama söylediği olumsuz laflar nedeniyle annem yıllardır sorun yaşıyordu. Hiç hak etmediği şeylerdi o yüzden dil bağlama vefki sayesinde halamdan kurtulduk ki bunu yapan hoca Medyum Dolunay’dı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir