iki sevgilinin barışması için dua

Aile arasında yada iki arkadaş iki sevgili arasında dargınlık, geçimsizlik vb haller zuhür etse; bu isim, yenilecek bir şey üzerine muhabbete ait bir saatte Allah’ın Cami’ ismi şerifini Ya Cami’ şeklinde bin (1000) defa nefes edilip onlara yedirilse aralarındaki husmet ve advet ortadan kalkar ve yerine huzur muhabbet gelir.
Sıkıntılı olan bir kimse bu ismi zikrederse sıkıntısı hafifler, vatanından yuvasından uzakta olan bir kimse zikrederse vatanına, yuvasına döner.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

iki sevgilinin barışması için dua

Allah’ım, sen her türlü gücün sahibisin ve her şeyi tek bir sözle yaratan Sensin. Kalpleri yönlendiren ve değiştiren Sensin. İki sevgilinin arasını düzeltmek, onlara tekrar barış ve sevgi getirmek için dualarımı sana getiriyorum.

Ya Rabbi, Arş-ı A’la’nın yüceliği üzerine yemin ederim ki, senin dilemen ve iznin dışında hiçbir şey gerçekleşmez. Kalpleri yumuşatıp, nefret yerine sevgi, kırgınlık yerine affetme, düşmanlık yerine barış duygularını yeniden hayatlarına getir. Kötü düşünceleri, önyargıları ve gururu uzaklaştır.

Rahmani ve rahim olan Allah’ım, iki sevgiliyi affetmeleri konusunda teşvik et. Onlara hoşgörü, anlayış ve sabır bahşet. İçlerindeki öfkeyi ve kırgınlığı yerine sevgi ve saygı hislerini yeniden uyandır.

Ya Rabbi, senin sınırsız merhametin ve sevginle onları kucakla. Kalplerini bir araya getirip, sevgi, saygı ve anlayışla dolu bir ilişki yaşamalarına vesile ol. Onlara birbirlerini değerli kılma gücü ver.

Allah’ım, her şeyi bilen, her şeyi gören Sensin. Sana verdikleri sözleri hatırlamalarına ve sadakatlerini yeniden canlandırmalarına yardım et. Birbirlerinin kusurlarını görmek yerine, sevgiyle kabul etmeyi öğret.

Ya Rabbi, dualarımızı kabul et ve iki sevgilinin barışmasına vesile ol. Bizi sevgi, hoşgörü ve anlayışla dolu ilişkiler yaşayan kullarından eyle. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 932 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
30 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir