Evden kaçırma büyüsü

Evden kaçırma büyüsü: Üç-iri boncuk, bir nal, bir sicime geçinilir. Boncuklardan biri nalın ortasına, ikisi yanlarına ya da uçlarına  getirilir. Büyü yaptırmak isteyenin adı üç kez söylenip, nalın, boncukların üzerine işenir, sonra yedi kez «ya Settar» denip nala üflenir, «koru ya Hu» denip yere tükürülür. Nalla boncuklar, bu işlemden sonra, üç gün, ıssız bir yerde, bir ağacın altına gizlenir, üç gün sonra, akşam namazı dolaylarında oradan alınır, bir pösteki parçasına sarılır, sicimle yedi düğüm vurularak bağlanır. Gene, kimin adına yapılmışsa onun adı söylenir, «Allah korusun» denir, kimin gözünden korkuluyorsa onun adına «lânet» okunur. Bir cuma gecesi, yatsıdan sonra, evin, kıble yönündeki duvarı dibine gömülür, üç gece üzerine işenir. Bu büyüyü gözdeğmesinden korkan kimse için yaparlar, aııcak, o bunu ¡bilmez, araya giren bir kimse işi yürütür. Evden başka bir yere göçüleceği zaman, boncuklar gizlenen yerden alınıp ıssız bir bucakta toprağa gömülür. Pösteki çürümüş, nalla boncukları bağlayan ipler kopmuş olsa bile, bu yapılır.Büyü yapılan kişi evden kaçarmış ve birdaha o evden tiksinir gibi uzaklaşıp gelmez

Medyum Dolunay Hemen Sor

Error: Contact form not found.

Evden kaçırma büyüsü

Evden kaçırma büyüsü büyülü bir uygulama olarak bilinir. Bu uygulama, bir kişiyi kötü niyetli veya kontrolcü kişiler tarafından zorla evden uzaklaştırmak amacıyla yapılmaktadır. Bu tür büyüler, genellikle kişinin isteği dışında gerçekleştirilir ve kişinin özgürlüğünü kısıtlayıcı bir etkisi vardır.

Evden kaçırma büyüsü, genellikle kıskançlık, rekabet veya intikam gibi duygusal nedenlerle yapılır. Bu büyüyü yapan kişi, hedeflenen kişiye zarar vermek veya onu kontrol etmek amacıyla bu yola başvurur. Bu tür büyüler, insanların hayatlarını olumsuz etkileyebilir ve psikolojik sorunlara yol açabilir.

Evden kaçırma büyüsü genellikle gizlice yapılır ve hedeflenen kişi farkında olmadan büyünün etkisi altına alınır. Bu büyü türünde, çeşitli ritüeller ve sihirli formüller kullanılır. Büyü yapıldıktan sonra, hedeflenen kişi evinden kaçırılır ve istenilen yere götürülür. Bu durum, kişinin sosyal hayatını, işini veya ilişkilerini olumsuz etkiler.

 • Bazı belirtiler evden kaçırma büyüsünün varlığını gösterebilir:
 • 1. Kişinin evden kaçması: Hedeflenen kişi, ani bir şekilde evden kaybolabilir veya bilinmeyen bir yere götürülebilir.
 • 2. Davranış değişiklikleri: Hedeflenen kişinin davranışları ani bir şekilde değişebilir ve kendine özgü bir tarzda hareket etmeye başlayabilir.
 • 3. Kontrol edilememe hissi: Hedeflenen kişi, kendini kontrol edemediğini veya kendi iradesinin dışında hareket ettiğini hissedebilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 4379 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
29 Hayır

“Evden kaçırma büyüsü” için 19 yorum var.

 1. Babamın bir akrabası her yaz üç ay evimize geliyordu. Yurtdışında yaşıyorlardı. Yaşlı kadın üç ay burnumuzdan getiriyordu her şeyi. Bu sene yine geleceği haberini aldım ve artık yeter dedim. Kadın iki gün içinde bizdeydi. Hemen Medyum Dolunay ile telefonda görüştüm. Evden kaçırma büyüsü yaptık. Aniden geri dönmesi için bir sebep çıktı. Gelini erken doğum yaptı. Çocuk sağlıklı. Kadın geri döndü ve ben huzura kavuştum.

 2. Abim sürekli karısı ve çocukları ile evimize geliyordu. Oradan oraya taşınıp durdu ama bir sonuç alamadıkça hep eve geri geldi. O kadar umarsızdı ki hiç başkasını düşünmüyordu. Çalışmıyordu da. Babam tek başına koca evi geçindirmeye çalışıyordu. Ben odamdan salonda ki kanepeye geçmek zorunda kaldım. Sürekli kavga ediyorduk. Artık dayanamadım ve evden kaçırma büyüsü için internetten takip ettiğim Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Abim evden gitti. İş kurdu ve aramızda 800 km mesafe var. Çok teşekkür ederim.

 3. Medyum Dolunay ile ilgili tüm yorumları ve referansları okudum. Kendisi hakkında çok başarılı ve yaptığı büyülerin de son derece etkili olduğu söyleniyordu. Hemen iletişim kurdum. Evden kaçırma büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim. İlgilendi ve yardımcı oldu. Tamda söylediği zamanda işlemi bitirdi ve öngördüğü sürede sonuç aldım. Siz de kendisine güvenebilirsiniz.

 4. Medyum Dolunay beni büyük bir dertten kurtardı. Annemin sevgilisi sürekli bizde kalıyordu. İmam nikahı yaptılar ve evimize yerleşti. Bana da kötü davranıyor evden gitmem için uğraşıyordu. Evden kaçırma büyüsü araştırırken profesyonel destek almaya karar verdim. Medyum Dolunay bilgisi, güvenilirliği açısından size de tavsiye edebileceğim biri. Adam annemi terk etti. Bende rahat ettim. Çok teşekkür ediyorum.

 5. Ev sahibimizden çok çekiyorum. Durmadan evimize geliyor. Aynı binadayız. Bir şey de diyemiyorum. Kara kara düşünüp bir sürü medyum ile iletişime geçtim. Ama sonuç alamadım. Ta ki Medyum Dolunay ile karşılaşana kadar. O yaptığı evden kaçırma büyüsü ve vefk ile bizi ev sahibinden resmen kurtardı. Kadın oğlunun evine yerleşti ve bizde rahata erdik.

 6. Eşimin arkadaşı sürekli evimize geliyordu. Bana göz koymuştu. Mutfakta, holde her fırsatta bana dokunmaya başlamıştı. Onu bırak ben sana hak ettiğin ne varsa sağlarım diyordu. Deliye dönmüştüm. Eşime söyleyemiyordum. Sonuçta bana iftira atabilirdi. Bende arkadaşıma durumu anlattım. Medyum Dolunay ile görüştük. Evden kaçırma büyüsü yaptırmak istiyordum. Papaz büyüsü yaptırdık ve o musibet adamdan kurtuldum. Çok teşekkür ederim.

 7. Dayım sürekli bizde kalıyordu. Ev zaten küçüktü. Kendime yer bulamıyor. Asla rahat edemiyordum. Gece yarısı eve gelip beni uyandırıyor, saatlerce konuşup duruyordu. Annem kardeşinin evden gitmesine razı olmuyor ve verdiği rahatsızlığı da umursamıyordu. Bende evden kaçırma büyüsü yaptırdım. Etkisini hemen gösterdi. Karısıyla barıştı ve evimizden gitti. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 8. Kayınvalidem sürekli benim evimde. Ne ayağımı uzatıp beş dakika dinlenebiliyorum ne de kocamla beş dakika yalnız kalabiliyorum. Yetmezmiş gibi bir de yaptığım hiçbir şeyi beğenmiyor hanımefendi. Artık canıma tak etti ve evden kaçırma büyüsü için daha öncede gittiğim ve derdime derman olan Medyum Dolunay ile görüştüm. Tabi ki büyü işe yaradı ve kayınvalidemden kurtuldum. Artık çok nadir beş dakika uğruyor.

 9. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 10. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 11. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 12. Batman merkezden ben zekeriya ersin. Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun 30-09-2018 05:59:54

 13. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 14. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 15. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 16. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 17. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 18. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 19. Selamlar bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir