sevdiğine kavuşmak için kolay büyü

sevdiğine kavuşmak için kolay büyü: Güzel, çirkin, ya da evde kalmış olsun evlenmek istedikleri halde bir türlü evlenemeyen kızların taliplerinin çoğalması için:
Kişi Cuma sabahı alacakaranlıkta 7 ayrı camiden 7 şer yudum su içtikten sonra aşağıdaki şekli görülen muska ipek bir mendilin üstüne hazırlanarak 7 kez katlanıp sol göğsünün altında taşıması için verilir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

sevdiğine kavuşmak için kolay büyü

Sevdiğine kavuşma isteği, insanların hayatta karşılaştığı en güçlü duygulardan biridir. Kimi zaman uzakta olan, kimi zaman da kalbi başkasına ait olan sevdiğine ulaşmak için pek çok yöntem denenebilir. Bu yazımızda, sevdiğine kavuşmak için kolay bir büyü yönteminden bahsedeceğiz.

Öncelikle, sevdiğine kavuşmak için yapılan büyülerin doğru amaçlarla ve iyi niyetle kullanılması gerektiğini vurgulamak isteriz. Herhangi bir büyüyü yapmadan önce, neden sevdiğinize kavuşmak istediğinizi ve bu büyünün etkisinin ne olabileceğini iyi düşünmelisiniz. Aşk büyüleri güçlü enerjiler içerir ve yanlış ellerde zararlı sonuçlara yol açabilir.

Sevdiğine kavuşmak için kolay büyü yöntemi olarak, tılsımlı bir kağıt kullanabilirsiniz. Bu büyü için ihtiyacınız olan malzemeler: beyaz bir kağıt, bir kırmızı mum ve sevdiğinizin fotoğrafıdır. İlk olarak, sessiz bir ortamda kırmızı mumu yakın ve yanına oturun. Ardından, sevdiğinizin fotoğrafını alın ve sağ elinizi fotoğrafın üzerine koyun. Kalbinizden sevdiğinize kavuşma dileğinde bulunun ve bu dileği yazarak kağıda işleyin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1348 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“sevdiğine kavuşmak için kolay büyü” için 3 yorum var.

  1. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir