SICAKLIK BÜYÜSÜ BOZMA

Sıcaklık büyüsü bozma ehil kişilerin elinde yapılırsa gerçekten etkili bir ritüeldir. Bunun için bazı hazırlıkların yapılması gerekmektedir. Sevdiğiniz erkeğe ya da kadına, onu sizin elinizden almak için bir başkası tarafından sıcaklık büyüsü yapılabilir. Bu durumda, eşiniz sizden soğur ve o kişiye yönelir. Siz aranızdaki sorunu çözmeye çalışırsınız halbuki bunun nedeni bir büyünün yapılmasıdır. Ayrıca, sizin gerçek duygularınız ve düşüncelerinizle, aslında birlikte olmak istemediğiniz kişiye karşı birden tarif edemediğiniz şekilde bir sıcaklık, bir etki duymaya başlarsınız. Bunun nedeni de sıcaklık büyüsünün yapılmasıdır.
Sıcaklık büyüsü bozma işlemleri:
Sıcaklık büyüsü bozma işlemleri, herkesin yapamayacağı özel ritüellerdir. Bozmak için özel duaların yani kutsal kitabımızın surelerinin okunması gerekmektedir. Rad suresi, Tarık suresi gibi duaların okunması, bunların yeterli sayıda ve şekilde okunması lazımdır. Ritüel ise büyü yapılan kişiye, durumuna göre değişmektedir. Bu nedenle, işlemlerin yapılması için Medyum Dolunay gibi güvenilir,imanlı bir kişiden yardım almak gerekmektedir.
Sıcaklık büyüsü bozma işlemlerini Medyum Dolunay başarılı ile gerçekleştirir:
Sıcaklık büyüsü bozma ritüeli herkes tarafından yapılamaz. Çünkü bağlama büyüsü etkilidir ve ancak yetenekleri üst düzey olan zatlar bozabilir. Bu noktada kesinlikle ülkemizin her yerinden ulaşacağınız kişi Medyum Dolunay olmalıdır. Size hem yüzyüze hem de telefon ile yardımcı olacaktır. Zaman geçirmeden 0555 171 85 40 numaralı telefon ile aramanızı yaparak kendisinin derdinize derman olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1056 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
30 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir