Evliliğin Mutlu Yürümesi İçin Büyü

Kötü giden evliliğinizin iyiye doğru gitmesi için neler yapabilirsiniz sizlere bunun hakkında bilgiler vereceğiz ; Evliliğin geline veya güveye şans mutluluk ve şans olması için yapılan dualara büyük ihtimalle ‘uğur duası” veya halk arasında evlilik büyüsü olarak da denir.Genel olarak medyumlara evlenmek amacıyla olan kızlar yaptırır. Gelin olacak insan cinciye başvurur. Anasının babasından evleneceği kimselerin adları yaşları cinciye bildirilir.

Cinci bütün bunların yıldızlarına, burçlarına bakar ve bu bilgiler ile havas bilimi ile güçlü bir tılsım hazırlar.Ocağın yakınında uygun bir yere bir dörtgen çizip gelin olacak kızı onun içine oturtur, yüzünü yaşmakla örttürür. Kız, dörtgenin içerisinde önüne göre kıpırdamadan durur.

Cinci etrafında dönerek şu ayetleri  ( sahife 28) kari .
Kızın yüzüne üfler, elinden tutup dörtgenin dışına çıkarır; ocakbaşında oturtur. aynı zamanda yanan ocağa azıcık okunmuş su damlatır. Suyu damlatırken de ya gaffar diyerek söyleyip sağa sola üfler, kız yakınında biriyle gelmişse o azıcık uzakta veya ayrı bir odada durur. Yapılan işlemi görmemesi ek olarak güzel sayılır.

Okuyup üfleme bittikten bir sonra cinci üzerinde 62 el faydalı 33 ya şafi 5 ya yararlı 2  ya hay 1 ya tanrı sözlü olmayan bir muska düzenler. Üçgen biçiminde katlanır. 3 mevki muşambaya sarılır. Her yüzüne dikiş vurulur. Diğer bir yamaya sarılıp bağlandıktan bir sonra kızın koynuna konur. Kız  bu muskayı koynunda taşıdığı sürece gelin gittiği eve devamlı mutlu olur el üzerinde tutulur

Evliliğin Mutlu Yürümesi İçin Büyü

Evliliğin mutlu yürümesi için büyü çiftlerin birbirlerine olan sevgi ve saygısını artıran önemli bir faktördür. Evlilik, iki kişinin hayatını birleştirdiği ve birlikte bir yolculuk yapmaya karar verdikleri bir süreçtir. Ancak, uzun soluklu bir mutlu evlilik için sadece karşılıklı sevgi yeterli değildir. Evlilikte, ilişkiyi güçlendiren, sorunları çözen ve iletişimi sağlayan büyü teknikleri kullanmak önemlidir.

Evlilikte büyü kullanımı partnerlerin birbirine olan sevgisini ve bağlılığını artırmak için etkili bir yöntemdir. Büyü, spiritüel ve enerjik güçlerin kullanılarak gerçekleştirilen bir uygulamadır. Ancak, büyü kullanmadan önce dikkatli ve sorumlu bir şekilde davranmak önemlidir. Büyüyü etkili ve zararsız bir şekilde kullanabilmek için uzman bir yardım almanız gerekebilir.

Evliliğin mutlu yürümesi için büyü ilişkideki sorunları çözmek ve iletişimi güçlendirmek için de kullanılabilir. Büyü, enerji akışını düzenleyerek ve olumlu etkiler sağlayarak çiftler arasındaki çatışmaları azaltabilir. Ayrıca, çiftler arasındaki anlayışı artırarak ve duygusal bağı güçlendirerek evliliği daha sağlam hale getirebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1700 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
26 Hayır

“Evliliğin Mutlu Yürümesi İçin Büyü” için 11 yorum var.

 1. Son zamanlarda eşimi sevmediğimi fark ettim. Onu istemiyordum ve kendimden soğutmak için soğuma büyüsü yaptırdım ve ondan ayrıldım. Şu an özgürüm ve çok mutluyum. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 2. Ailem beni istemediğim biriyle nişanlanmaya zorladı ve ben de nişanlımı benden soğuması için Medyum Dolunay’a soğuma büyüsü yaptırdım ve Onu kendimden uzaklaştırdım. Ayrıldık işe yaradı sağolasın Medyum Dolunay…

 3. Eşimin benden soğuduğunu hissettim. Onunla ilk günkü gibi olmak istiyordum ve Medyum Dolunay’a aşık etme büyüsü yaptırdım ve onun bana yeniden aşık olmasını sağladım. Şimdi çok mutluyum…

 4. Kız kardeşimin kayınvalidesi kardeşime eşinden ayrılma yani papaz büyüsü yaptırmış. Bunu öğrenince Medyum Dolunay’a gidip bu büyüyü bozdurdu. Kardeşimin yuvasını kurtardık. Bu sayede iyi ki varsın Medyum Dolunay…

 5. Komşunun eşimle benim mutluluğumu kıskandığını duydum ve bize büyü yaptırmış. Bunu bozdurmak için Dolunay’dan yardım istedim ve onun yaptırdığı büyüleri bozdurdum ve komşumdan da uzaklaşmam Medyum Dolunay sayesinde oldu.

 6. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 7. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 8. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 9. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 10. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 11. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir