Aşk Acısı Çekenler İçin Dua

Sabah namazından ve akşam namazından sonra 10 Fatihayı şerif, 3 İhlas-ı şerif, yedi defa da aşağıdaki dua suya okunup ağrıyan göze sürülür, ve içilirse bi iznillah şifa bulur. Denenmiştir.

Dua budur:

“Şifai mîn külli dai birahmetike ya erhamürrahi-mîn.”

İlgili Başlıklar

Aşk Acısı Çekenler İçin Dua

Aşk acısı, birçok insanın hayatında karşılaştığı bir duygusal zorluktur. Bir ilişkinin sona ermesi, biriyle duygusal bağın kopması ya da sevilen bir kişinin kaybedilmesi gibi durumlar aşk acısına neden olabilir. Bu acı, insanın ruh halini derinden etkileyebilir ve onu fiziksel ve psikolojik olarak zorlayabilir. Ancak, böyle bir dönemde dua etmek ve manevi olarak destek bulmak, iyileşme sürecinde önemli bir rol oynayabilir.

Aşk acısı çekenler için yapılan dualar, kişinin iç huzurunu yakalamasına ve acıyla başa çıkmasına yardımcı olabilir. İslam dininde dua etmek, imanın bir gereği ve bir teslimiyet göstergesidir. Aşk acısı çekenler için yapılan dua, Allah’a yönelme ve O’ndan yardım dileme anlamına gelir. Bu dua, kişinin iç dünyasında oluşan boşluğu doldurabilir ve huzur bulmasını sağlayabilir.

Aşk acısı çekenler için etkili bir dua, “Rabbim, bana içimi dolduracak gerçek bir aşkı nasip et. Kalbime huzur ver ve acımı dindir. Beni affet ve benimle olan ilişkimi yeniden düzenle. Sana olan imanımı artır ve beni sevgiyle doldur” şeklinde olabilir. Bu dua, kişinin Allah’tan gerçek bir sevgi ve huzur talep etmesini ifade eder. Bu dua edilirken samimiyet ve teslimiyetle Allah’a yönelmek önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1395 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
28 Hayır

“Aşk Acısı Çekenler İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  2. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  3. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  4. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir