en etkili kari koca ayırma celbi

Bismillahirrahmânirrahîm. Allahümme inni eûzübi-ke min mevtil gammi. Allahümme hevvin aleynâ se-keratil mevt, allahümme bârikli fil mevti ve fimâ ba’del mevt.Karı koca ayırmak için yapılcak olan celb bir örnektir.Ülkemizde medyum hocalar tarafından yapılan bir uygulamadır doğrı zamanda doğru bir vefk uygulaması ile yapıldıuğında son derece etkili olduğu bilinmektedir.

İlgili Başlıklar

en etkili kari koca ayırma celbi

Evliliklerde zaman zaman sorunlar yaşanabilir ve çiftler ayrılık noktasına gelebilir. Bu gibi durumlarda kari koca ayırma celbi, bazen çiftleri birbirlerinden uzaklaştırmak için kullanılan yöntemlerden biridir.

En etkili kari koca ayırma celbi, bilinçaltı ve enerji çalışmalarını bir araya getirerek etkili sonuçlar elde etmeyi amaçlar. Bu yöntemde, manevi gücünüzü kullanarak partnerinizin size olan bağlılığını zayıflatabilir ve ilişkinizdeki sorunların çözülmesine yardımcı olabilirsiniz. Ancak unutmayın, etkili bir kari koca ayırma celbi yapmak için samimiyet ve doğru amaçlarla hareket etmek önemlidir.

Li tag example: Birinci sıra

  • İkinci sıra
  • Üçüncü sıra
  • Dördüncü sıra
  • Beşinci sıra
  • Altıncı sıra

 

Kari Koca Ayırma Celbi Açıklama
Bardak Büyüsü Kari koca arasında soğukluk yaratmak için kullanılan bir yöntemdir.
Okuma Büyüsü Bir kişinin düşüncelerini etkilemek ve karı kocayı ayrı düşürmek için kullanılabilir.
Yıldızname Yıldızların pozisyonlarına göre yapılan bir yöntemdir.

En etkili kari koca ayırma celbi yöntemlerine dikkat etmek ve bu konuda uzman bir kişiden destek almak önemlidir. Bu yöntemlerin etkisi kişiden kişiye değişebilir ve kötü niyetle kullanılmamalıdır. İlişkilerde sorunları çözmek, iletişimi güçlendirmek ve birbirimize saygı göstermek her zaman daha sağlıklı bir seçenektir. Unutmayalım ki, sevgi ve saygı çerçevesinde yapılan her işlem daha kalıcı bir mutluluk getirecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2108 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
31 Hayır

“en etkili kari koca ayırma celbi” için 5 yorum var.

  1. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  2. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  3. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  4. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  5. Evde bir kagit buldum üstünde dua var duanin icinde benim ve nisanlimin ismi geciyor ama ne demek bilmiyorum lütfen bana yazarmisin email olarak size resmini atiyim bana yardim.edermisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir