Kara Büyü Nedir?

Kara büyü nedir, bu büyüden bahsederken herkesin içi ürperir. Kara büyü dünya dışı varlıklar olan cinlerin kullanıldığı tehlikeli bir büyü çeşididir. Kara büyü yapıldığına dair alametler arasında karanlık korkusu, insanlardan uzaklaşma, kâbuslar görme, derin yalnızlık hissi, kendi içine kapanma sayılabilir. Kara büyü doğaüstü güçlerin, kötü ruhların dostluğu kazanarak, bu güçle büyü yapılacak kişiye zarar vermeyi amaçlayan bir büyüdür. Büyünün amacı kişiye zarar vermek ve kötülük yapmaktır. Kara büyü yapmak için kurbağa, kurt kan, idrar, ceset parçaları, kara kedi, mezar toprağı, timsah dişi, kara tüy, yarasa kanı, yarasa gözü, karga kullanılır. Kara büyü hakkında 0555 171 85 40 numaralı telefonundan ararsanız, Medyum Dolunay sizleri daha detaylı bilgilendirecektir.
Kara Büyü Çeşitleri
Kara büyü ölü ruhlarla ya da şeytanla bağlantılıdır. Bu büyü ile doğaüstü bir güç harekete geçirilir. Kurban seçilen kişi felaketlerin içine sürüklenir. Bazen büyü kişiye korku verme amacıyla bazen de kişinin ölmesi ya da kalıcı rahatsızlıklar yaşaması için yapılabilir. Kara büyü temel olarak bir kişiye zarar vermek için yapılır. Özel eşyaların kullanıldığı, sabunun kullanıldığı, bazı hayvanların organlarının kullanıldığı pek çok kara büyü çeşitleri sayılabilir.
Kara Büyü Nasıl Yapılır?
Kara büyü nasıl yapılır, bunun için pek çok malzemeye ihtiyaç duyulur. Bu büyüyü derin bilgisi olan âlimler yapmaktadır. Cinlerin şer olanlarının kullanıldığı bu büyüde kişilerin hayat damarları felç edilir. İnsanların özel eşyaları, sabunlara iğneler batırma gibi çeşitli yöntemlerle büyü hazırlanabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1489 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
29 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir