Sıcaklık büyüsü bozma eşimden ayrılmamı sağladı

Daha önce eşimin başka kadınlarla ilişkisi olduğu için ona büyü yaptırıp evime bağlamıştım fakat zamanla ne yazık ki aramızdaki problemler başka yerlerden patlak verdi ve ben ondan ayrılmak istedim ancak yaptırdığım büyü başıma bela olmuştu. Ben de sıcaklık büyüsü bozma konusunda mutlaka bir medyumdan yardım almaya karar verdim çünkü bu büyü bozdurmazsam eşimden ayrılamayacağını anladım. Daha önce bu büyü yaptırırken boşanacağım aklıma gelmemişti o nedenle tekrar o büyünün bozulması gerekiyordu ki ben de kendi yoluma sağlıklı ve düzgün bir şekilde devam edeyim.
Aynı şekilde bozulmasını sağladım
Tabii ki sıcaklık büyüsü bozma konusunda da bir medyuma ihtiyacım vardı çünkü daha önce de bu büyük bir başka hocaya yaptırmıştım ama o kişiye şu anda ulaşılamıyor aldım bunun kadar güvenilir ve iyi bir insanı bulmakta hakikaten çok zordu. Tabii ki sıcaklık büyüsü bozma konusunda da bir medyuma ihtiyacım vardı çünkü daha önce de bu büyüyü bir başka hocaya yaptırmıştım ama o kişiye şu anda ulaşılamıyordum ve onun kadar güvenilir ve iyi bir insanı bulmakta ve hakikaten çok zordu. Tesadüfen kuzenimin annesi bana Medyum Dolunay Bey ile bir hastalığı nedeniyle görüştüğünü söyledi. Ben de hemen kendisini telefon numarası 0555 171 85 40’i alarak ondan yardım istedim.
Sorunumu Çözdüm
Sıcaklık büyüsü bozma konusunda Medyum Dolunay bana yardımcı olmasaydı eğer yıllar önce yaptırdığımı büyü yüzünden şu an hala kocamla işkence gibi bir evlilik sürdürüyor alacaktım. Artık her şey istediğim hale geldi ve ben de çok mutluyum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1182 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
24 Hayır

“Sıcaklık büyüsü bozma eşimden ayrılmamı sağladı” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  4. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir