Soğutma büyüsü nasıl yapılır diye araştırma yaptım

Eşimi kendimden soğutmak istiyorum bunun nedeni artık ona karşı hiçbir şey hissetmiyor olmamdı artık evliliğimiz da eskisi gibi değildi ve ben de kendime henüz gençken yeni bir yol çizmek istiyordum. Tabii ki onu kırmadan incitmeden boşanmak istediğim için özellikle soğutma büyüsü nasıl yapılır diye araştırdım çünkü benden soğuması ve kendiliğinden boşanmak istemesini arzu ediyordum. Herhangi bir sorun yaşayacak gücüm yoktu ve onun da üzülmesini istemediği için bana en doğru yol bu gibi geliyordu.
Soğutma büyüsü gerçek
Bu noktada medyum Dolunay Bey’den destek almasaydım eğer bu isteklerin kesinlikle gerçekleşmeyebilir diye o yüzden size bu yorumu yapıyorum. Soğutma büyüsü nasıl yapılır diye araştırırken bulduğum Dolunay beyin resmi telefon nosu olan 0555 171 85 40 hattı hemen aradım ve Şansıma bu kadar iyi bir Medyum çıktığı için de Allah’a her gün dua ediyorum. Onun yardımları olmasa gerçekten sakin ve sessiz bir şekilde bu boşanmayı gerçekleştiremezdik.
Kolayca hallettim
Siz de soğutma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız benim gibi resmi telefon numarasını arayarak Dolunay Bey ile görüşün. Kesinlikle kendi başınıza bir şey yapmaya kalkmayın çünkü bu tip büyüler yanlış yapıldığı zaman tam tersi etkiler de gösterebiliyor. Her zaman en doğrusu doğru kişiyle görüşerek işin ehli bir insandan yardım almaktır en azından ben kendi adıma bunu böyle yaptığım ve sonuç kesinlikle istediğim gibi oldu.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1168 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Soğutma büyüsü nasıl yapılır diye araştırma yaptım” için 3 yorum var.

  1. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  2. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  3. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir