Yıllarca Âşık Olabilmeyi Bekledim

Bir gün bir dua sayesinde birine deliler gibi âşık olup bağlanacağımı nereden bilebilirdim ki? Hayatımın en sıkıcı dönemlerini yaşadığım günlerdi. Artık yalnızlıktan bunalmıştım. Evlenip çoluk çocuğa karışmak istiyordum. Bekârlık canıma tak etmişti fakat evlenebilmek için uygun insana bir türlü rastlayamıyordum. Sürekli farklı kızlarla tanışıyordum ama sonuç değişmiyordu. Âşık olamama gibi bir sorunum vardı ve bu sorun geleceğimle ilgili beni tedirgin eden duygulara sürüklüyordu. Geleceğimle ilgili kaygılarım gün geçtikçe artıyor, artık birine âşık olmayacağıma, asla evlenemeyeceğime inandırıyordu. Pes etme noktasında karşıma öyle biri çıktı ki, anında âşık eden dua ile beni yeniden hayata bağlayıp, mükemmel bir aşığa dönüşmeme aracı oldu.
Aşksızlıktan kurtulmaya ramak kala
Evet, arkadaşlar bu ulvi kişi Medyum Dolunay’dan başkası değil. Kendisiyle tanışmam tamamen tesadüf eseri gerçekleşti. Beni kendisine inandıran en büyük faktör sesindeki samimiyet, konuşmalarındaki içtenlik, yapmış olduğu çalışmaların başarısı, mesleğindeki konumu, ilim irfan sahibi olmasıydı. Kendisiyle görüşme yaptığım için ona güvenip, derdimden bahsettiğim için hiç pişman olmadım zira pişman olmamı gerektirecek hiçbir olumsuzluk olmadı.
Anında âşık oldum
Benim gibi âşık olamama gibi sorunları olan bay bayan her yaştan insana gönül rahatlığı ile Medyum Dolunay’la iletişime geçebileceklerini tavsiye edebilirim. Sayesinde hayatımın kadınını tanıma şansı yakaladım. Şuan kendimi dünyanın en mutlu ve en âşık erkeği olarak tanımlayabilirim. Aramak isteyen, derdine çare bulmak isteyen herkes 0555 171 85 40 nolu bu numara üzerinden irtibat kurabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 961 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir