Sevdiğin Bir Kişiyi Bağlama Büyüsü

Tüfek ya da tabanca mermisi alınır; kurşun, koyandan çıkarılır. Bağlanmak istenen kimsenin adı yedi kez unup sola, yedi kez daha okunup sağa üflendi’kten scnra, kurşun silahın namlusunun ağzına konur, üstten astırılır. Namlu, bir muşambaya sarıur. İç kere:
Ya Allah kıl muradımı mubah
Ver niyyetime salcth
Sensin eyle yenislah
Benim de muradım bu
Hu hu hu Allafr hu
Hu hu hu Allah hu
Allah hu Allah hu
denir, sağa, sola üflenir, bağlanacak erkeğin adı, bağ!arnarnn ‘süresi, etkisi söylenir, gene silaha üflenip saklanır.
Bağlamanın süre şudur: Ben falancavı şu süre boyunca bagiadım, öyle bağladım ki, cogsun, gelme saldırsın, ancak başarıya ulaşacağı, daha doğrusu ge-. linle birleşeceği sıra birden gücü kesilsin.
Bunlar yapıldıktan sonra bağlamayı yapan, başkı bir silahla havaya bir el ateş edebilir. Güvey durumunu anlar, ateşe karşılık verirse, bağ geçerli olmaz. Bunu önlemek için de bağı yapanın arkadaşları değişik yerlerden silah atarlar. Böylece kuşku ortadan kalkar kimin ne amaçla silah attığı anlaşılmaz.Onun üstünden üç kez geçince bağlanır. Bu namlu, güveyin evinin kapılarından birinin iği altına kanarak da bu büyü yapılabilir. Ancak biri görür ya da güvey büyüyü sezer, namluyu yerinden alırsa; büyü de, bağ da bozulur.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğin Bir Kişiyi Bağlama Büyüsü

Sevdiğin bir kişiyi bağlama büyüsü, aşkın ve ilişkilerin karmaşık dünyasında sık sık kullanılan bir yöntemdir. Bu büyü, kişinin sevdiği biriyle ilişkisini daha da güçlendirmek ve sevgilisini kendine daha bağlı hale getirmek amacıyla yapılır. Ancak, bu tip büyülerin etkileri ve sonuçları konusunda dikkatli olmak önemlidir.

Bir kişiyi bağlama büyüsü, genellikle bir medyum ya da büyücü tarafından gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında çeşitli ipuçları, semboller ve ritüeller kullanılır. Bunların yanı sıra özel hazırlanan tılsımlar da kullanılabilir. Bağlama büyüsü, bazen kişileri etkisi altına almak ve iradesini kontrol etmek amacıyla da kullanılabilir. Bu nedenle, bu tür büyülere başvurmadan önce dikkatli düşünmek ve etik sınırlarını göz önünde bulundurmak önemlidir.

Bağlama büyüsünün etkileri, genellikle kişi üzerinde bir takım değişikliklere neden olabilir. Bunlar arasında artan hassasiyet, duygu yoğunluğu ve isteklilik gibi durumlar yer alabilir. Ancak, büyünün etkileri sürekli ve kalıcı olmayabilir. Ayrıca, bağlama büyüsü yapmak, kişinin özgür iradesini zorla etkilemek anlamına gelebilir ve bu da etik açıdan tartışmalı bir durumdur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1502 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

34 Evet
35 Hayır

“Sevdiğin Bir Kişiyi Bağlama Büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Kırıkkale merkezden ben zeynep. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım 09-03-2019 20:15:00

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  4. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir