Eski Erkek Arkadaşı Kendine Bağlama Duası

Sevdiğinizle ayrıldıktan sonra o yoluna devam edip gününü gün yapmaya ve hayatına sizden sonra bir çok kız sokmaya devam ediyorsa onu bu yoldan alıp sadece size aşık bir erkek haline getirmek için aşağıdaki duayı okumalısınız. Bu dua ile Mutluluğu yakalarsınız.
Aşağıdaki duayı 41 acı bibere okuyup her birini ateşe atarak yakmalısınız.
ve lekad ateyna muselkitabü enzelnahü mübareketen ücüreha fil arzi fiha halidun amin.

Eski Erkek Arkadaşı Kendine Bağlama Duası

Bir ilişkinin sona ermesi her zaman kolay değildir. Özellikle eski sevgilinizle hala bağlı hissediyorsanız, duygusal zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, böyle bir durumda kendinizi bağlamak için dua etmek sizin için bir çıkış yolu olabilir. Eski erkek arkadaşı kendine bağlama duası, bu süreci kolaylaştırmak ve ilişkinizi yeniden canlandırmak için spiritual bir yaklaşım sunmaktadır.

Bu dua, kalbinizin ve zihninizi birleştirecek ve sevgilinizi geri çekmek için enerji yaratmanıza yardımcı olacaktır. Eski erkek arkadaşınıza yönelik dileklerinizi ve isteklerinizi önemli bir şekilde ifade etmek için bu dua kullanışlı olabilir. Ancak, dua etmeden önce, bu dileklerin gerçekten kalbinizden geldiğinden emin olmalısınız ve dürüst olmanız önemlidir.

Eski erkek arkadaşınızı kendinize bağlama duasını gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Zihninizi temizleyin: Öncelikle meditasyon yaparak zihninizdeki olumsuz düşüncelerden kurtulun. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda oturun ve derin nefes alarak zihninizi boşaltın.
  • Odaklanın: Esasen sevgilinizi geri çekmek istediğiniz için dua ediyorsunuz. Bu nedenle, enerjinizi ve niyetinizi ona odaklamak önemlidir. İmgelemle görselleştirme yaparak veya kelimelerle ifade ederek, sevgilinizin size geri dönmesini hayal edin.
  • Duayı yapın: Hazırlık aşaması bittikten sonra, eski erkek arkadaşınızı kendinize bağlama duasını okuyabilirsiniz. Bu dua, sizin inançlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak farklılık gösterebilir. Kendi cümlelerinizi kullanarak veya daha önceden belirlenmiş bir dua metnini okuyarak dua edebilirsiniz.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1660 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
27 Hayır

“Eski Erkek Arkadaşı Kendine Bağlama Duası” için 5 yorum var.

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  2. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

  3. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  4. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir