huysuz eş için dua

Aşk acısı büyük bir sıkıntıdır. Sevdiğiniz bir şeyi kaybetmek her insanı üzdüğü gibi sizide üzer. Sevdiğiniz o şeye çok bağlıysanız eğer ve onsuz yapamıyorsanız bu sizi neredeyse ölmeden mezara koyar.Üzülmeyin üzüldüğünüz herşey için bir çare var ve bu eğer bir gönül meselesiyse çare burda.
Hayatta herşey istediğimiz gibi gitmez ve üzüleceğimiz çok büyük olaylar yaşarız. Olayların büyüklüğü ne derecedeyse o derece üzülürüz. Ve olaylardaki kişilere ne kadar değer verirsek o kadar yara alırız. İnsan güvendiği ve sevdiği insanlardan daha büyük yaralar alır. Sevdiğiniz kişinin size yaptığı haksızlıklar size yaşattığı kötü şeyler ve en son olarak terk etmesi gitmesi sizi çok üzdüyse çok yaraladıysa bizimle iletişime geçerek sevdiğiniz kişiye kendinizi sevdirmenin onu size aşık etmenin yollarını öğrenebilirsiniz.Sevdiğiniz kişinin size hep yakın olup bir okadarda uzak olması sizi hergün sıkıntıya sokuyorsa ona açılmaktanda korkuyorsanız ve hatta açılmış ama sevginize karşılık bulamamışsanız bizimle iletişime geçerek yapmanız gerekenleri öğrenip sevdiğinizi kazanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı siyaret edebilirsiniz.

Medyum Dolunay Hemen Sor

Error: Contact form not found.

huysuz eş için dua

Birçok çiftin evlilik hayatında zaman zaman karşılaştığı sorunlardan biri, huysuz bir eşle başa çıkmaktır. Huysuz bir eşle yaşamak, evlilikteki huzur ve mutluluğu olumsuz etkileyebilir. Ancak, bu sıkıntılı durumu aşmanın yolları vardır. Huysuz eşiniz için daha pozitif ve anlayışlı olmak için dua etmek, ilişkinizi dengelemek ve sorunları çözmek için güçlü bir araç olabilir.

Birçok inanç ve kültürde dua, zor durumlarla başa çıkmak için kullanılan bir yöntemdir. Huysuz bir eşle başa çıkmak da bu durumlardan biridir. İçtenlikle yapılan bir dua, hem sizin hem de eşinizin iç huzurunu sağlamaya yardımcı olabilir. İlahi kudretten gelen bir yardım talebi olarak dua etmek, ilişkide olumlu değişiklikler yaratma potansiyeline sahiptir.

Huysuz eş için dua etmek için, öncelikle kendinizi ve eşinizi rahatlatacak bir ortam yaratın. Sessiz bir oda bulun ve orada sakinleşin. Ardından, içtenlikle ve samimiyetle niyet ederek, Allah’tan yardım talep eden bir dua yapabilirsiniz. Örneğin, “Sevgili Allah’ım, eşimle olan ilişkimizde sıkıntılar yaşıyoruz ve bu bizi her ikimizi de üzüyor. Benim anlayışlı ve sabırlı olmama yardım etmeni diliyorum. Eşimin de iç huzuru bulmasına yardımcı olmanı, onun kızgınlıklarını ve huysuzluklarını yatıştırmanı istiyorum. Dualarımı kabul etmeni ve bize yardım etmeni diliyorum. Şükürler olsun. Amin.” şeklinde bir dua edebilirsiniz.

  • Dua ederken, kalbinizin derinliklerinden samimi bir şekilde gelmesine özen gösterin.
  • Eşinizin değişmesini istemenin yanı sıra, kendinizin de değişmesi gerektiğini unutmayın.
  • Huysuz eşinizin psikolojik veya fiziksel sorunları olabileceğini unutmayın. Profesyonel bir yardım alma konusunda destekleyici olun.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1528 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

“huysuz eş için dua” için 5 yorum var.

  1. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  2. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  3. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  4. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  5. menim sevgilim meni deliler kimi sevir.seve seve ayrilir.biz kebinli heyat yoldashiyiq. 1 aydi eve gelmir.zeng edib aglayir.MENIM ZENGLERIME CAVAB VERMIR.kimse bizi ayirir.sheytan emelidir.mene kömek edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir