Kocanızın Gözlerini Size Bağlama Büyüsü

Kocanızın Gözlerini Size Bağlama Büyüsü, kocanızın gözleri sizden başka herkesi görüyorsa gözü sürekli dışarıdaysa ve sürekli olarak aldatılma korkusu yaşıyorsanız aşağıdaki büyü ile kocanızın gözlerini kendinize bağlarsınız. Aşağıdaki duayı kocanızın yediği tatlı bir şey üzerine 14 defa okuyun ve bunu her gün yapın. sürekli olarak yenilenmelidir.

Dua budur: Vel muhsanatü minen nisai illa ma meleket eymanüküm kitabellahi aleyküm ve ühılle leküm ma verae zaliküm en tebteğu bi emvaliküm muhsıniyne ğayra müsafihıyn femestemta’tüm bihı minhünne fe atuhünne ücurahünne ferıdah ve la cünaha aleyküm fıma teradaytüm bihı mim ba’dil ferıdah innellahe kane alımen hakıma.Ve mel lem yestetı’ minküm tavlen ey yenkihal muhsanatil mü’minati fe mim ma meleket eymaüküm min feteyatikümül mü’minat vellahü a’lemü bi ımaniküm ba’duküm mim ba’d fenkihuhünne bi izni ehlihinne ve atuhünne ücurahünne bil ma’rufi muhsanatin ğayra müsafihativ ve la müttehızati ahdan fe iza uhsınne fe in eteyne bi fahışetin fe aleyhinne nısfü ma alel muhsanati minel azab zalike li men haşiyel anete minküm ve en tasbiru harul leküm vellahü ğafurur rahıym.Yürıdüllahü li yübeyyine leküm ve yehdiyeküm sünenellezıne min kabliküm ve yetube aleyküm vellahü alımün hakım.Vallahü yürıdü ey yetube aleyküm ve yürıdüllezıne yettebiuneş şehevati en temılu meylen azıyma.

Kocanızın Gözlerini Size Bağlama Büyüsü

Kocanızın gözlerini size bağlama büyüsü, bir ilişkideki kadınların en sık başvurduğu yöntemlerden biridir. Bu büyü ile hedeflenen, koca veya sevgilinin sadece kendisine odaklanması ve başka hiçbir kadını görmemesidir. Bu büyünün nasıl yapıldığı ve etkisi hakkında çeşitli farklı düşünceler bulunmaktadır.

Birçok kişi kocanızın gözlerini size bağlama büyüsünün etkili olduğunu düşünmektedir. Büyü, sevdiğiniz kişinin size olan bağlılığını arttırır ve sadece size odaklanmasını sağlar. Ancak, büyünün etkili olabilmesi için bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle, büyünün doğru bir şekilde yapılması ve inançla uygulanması önemlidir. Ayrıca, kocanıza herhangi bir zorlama yapmadan büyüyü uygulamanız da önemlidir.

Büyüyü yapmak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri, özel olarak hazırlanmış bir amuleti kocanızın üzerinde taşımasını sağlamaktır. Bu amulet, kocanızın size olan bağlılığını arttırmak için enerji yayar. Diğer bir yöntem ise büyücüler veya medyumlar tarafından yapılan ritüellerdir. Bu ritüellerde, özel dualar ve büyüler kullanılarak kocanızın size olan bağlılığı arttırılır.

 • Büyülerin etkili olabilmesi için inancınızın sağlam olması önemlidir. Büyüye inanmadığınız takdirde, büyünün etkisi de azalabilir. Bu nedenle, büyüyü yaparken ve sonuçlarını beklerken inancınızı korumanız önemlidir.
 • Aynı zamanda, kocanızın gözlerini size bağlama büyüsünü yaparken, başkalarına zarar verme niyetinde olmamalısınız. Büyülerde niyetin önemli olduğu düşünülür ve kötü niyetli kullanıldığında büyüler zararlı olabilir. Bu nedenle, büyüyü doğru ve dürüst bir şekilde kullanmanız önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2306 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

“Kocanızın Gözlerini Size Bağlama Büyüsü” için 10 yorum var.

 1. Evimden kıymetli eşyalarım kaybolmuştu. Bunu kimin yaptığını öğrenmek için Dolunay’a başvurdum ve eşyalarımın geri gelmesini sağladım. Medyum Dolunay sayesinde eşyalarıma geri kavuştum. Teşekkürler…

 2. Kaybettiğim çok değerli bir mücevherim vardı. Medyum Dolunay’ın bulabileceğini öğrendim ve ondan yardım alarak geri getirme büyüsü yaptırdım ve mücevherim bana geri geldi. Çok mutluyum teşekkürler…

 3. Nişanlımla arama soğukluk girmişti. Bana eskisi kadar bağlı olmadığını hissettim ve Medyum Dolunay’dan yardım istedim. Onu kendime tekrar aşık etme büyüsü ile bağladım. Şu anda evlenmek üzereyiz.

 4. Görümcemle sürekli kavga ediyordum. Ailemin içişlerine çok karışıyordu. Görümcemi Medyum Dolunay’dan yardım alarak dil bağlama büyüsü ile bağlattım. Şu anda huzurluyum. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 5. Kayınvalidem ve eşim hiç anlaşamıyordu. Sürekli kavga ediyorlardı. Dil bağlama büyüsü ile ikisinin de kavga etmesini engelledik. Medyum Dolunay bize yardımcı oldu. Sonuçlar çok güzel…

 6. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 7. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 8. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 9. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 10. Allah birdir büyü yapmayınız yapanları uyarınca günahı dinde büyüktür böyle günahlara gerek yok zaten allah sana birini çıkartır evlenir sin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir