Muska

Bilindiği gibi insanlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak muskaları kullanmakta ve bu işlemlere çok güvenmektedirler. Medyumların koay bir şekilde hazırladıkları bu yazımların içinde dualar, ayetler, isimler veya Esma-ül Hüsna’lar yer alabilmektedir. Aynı zamanda hazırlanan muskalar kimi zaman insanların üzerlerin de taşındığı gibi aynı zamanda bazı işlemlerde de gizli bir yere saklanabilmektedir. Bu tamamen işlemlerin yapılış amaçlarına ve aynı zamanda hazırlama tekniğine bağlıdır.
Nasıl Yapılır?
Deneyimli medyumlar için muska nasıl yapılır ve benzeri soruların yanıtları her zaman çok kolay olmuştur. Özellikle kolay bir şekilde hazırlanabilen ve aynı zamanda etkileri de net bir şekilde görülebilen bu işlemler de mutlaka medyumların verdikleri bilgilere göre hareket etmek gerekmektedir. Hangi amaçla olursa olsun hazırlanan muskaların istenen sonucu vereceğine inanmak ve aynı zamanda bilinçsiz işlemlerden uzak durmak gerekmektedir.
Nedir?
nedir ve aynı zamanda etkileri gerçekten istenen sonucu verir mi gibi sorular ile kendisine gelen kişilere bu işlemler hakkında gerekli tüm bilgileri veren medyum Dolunay özellikle bu işlemler hakkında sahip olduğu deneyimler ile tüm adımları doğru bir şekilde atabilmektedir. Her türlü amaç için çok özel muskalar hazırlayabilmesi ve aynı zamanda sürekli olarak farklı talepler alması da insanların sürekli olarak bu kişi ile çalışmak istemelerine neden olmaktadır. 0555 171 85 40 nolu resmi telefon ile kendisine ulaşmak kolay olduğu için dileyen herkes kendisinden yardım alabilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1063 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir