Sirke Büyüsü

Bekar bir bayanım ve bir süredir beraber olduğum biri var. İyi anlaşıyoruz ama bir türlü evlenemiyoruz çünkü ailesi beni istemiyor ve bu konuda ciddi bir baskı yapıyorlar. Yaşımız genç olduğu için biraz daha bekleme kararı aldık ancak ailesinin tavrı değişmeyecek gibi görünüyordu. Sonra bana ailesinin sirke büyüsü yaptırdığını öğrendim. Beni çok seven bir akrabaları bunu söylediğinde resmen beynimden vurulmuşa döndüm ve hemen bu büyüyü bozdurmak için harekete geçtim. Ailem de ben de dört bir koldan arayışa girdik ve medyum Dolunay ile görüştük.
Büyünün Etkileri Tamamen Ortadan Kalktı
Ailesinin yaptırdığı bu büyü nedeniyle sevgilimle aramızda sıkıntılar da oluşmaya başlamıştı. Tabi ben hiç bozuntuya vermedim ve ona da bir şey demedim. Medyum Dolunay bana o kadar iyi davrandı ve büyüyü o kadar kısa sürede çözdü ki bu sorunlar da kendiliğinden ortadan kalktı. Daha sonra da onun ailesinin beni sevmesi, istemesi için güzel bir büyü yaptı. Şimdi hem sevgilimle, hem de ailesiyle aram gayet iyi hatta yakın zamanda istemeye gelecekler. Olan bitene hala inanamıyorum ama itiraf edeyim ki çok korkmuştum ve onu kaybedeceğimi düşünmüştüm.
Her Derde Deva Oluyor
Benim sıkıntım dışına ailemin de bazı problemleri vardı o konuda da kendisi bize epeyce yardım etti. Yani tek bir konuyla sınırlı değil. Her derde deva oluyor. Aramak isteyenler 0555 171 85 40’ten kendisine ulaşabilirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3451 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
43 Hayır

“Sirke Büyüsü” için 7 yorum var.

  1. Büyü sabır işi derlerdi de inanmazdım gerçekten. Hem yaptırmak hem beklemek insanın saati zamanı saymasına sebep oluyor. Medyum Dolunay hocam işinde çok iyi olduğu için bana sürekli sabretmemi söyledi. Sirke büyüsü sebebi ile tanıştık. İşinin ehli bir hoca inanılmaz iyi. Yaptığı şeyler kısa sürede etkisini gösteriyor.

  2. Sirke büyüsü nedir bilip duyan var mı diye sormadığım soruşturmadığım yer kalmadı. İnternette çok süre aradım. Sonra Medyum Dolunay hocaya denk geldim. Bana da büyü yapıldığını düşünüyordum. Daha doğrusu çevremdekiler ben de değişiklik olduğunu söyleyip duruyorlardı. Bu sebeple kendisi ile konuşup bir çözüm bulduk. Hem de etkili bir çözüm.

  3. Sirke büyüsü yapılan büyülerden biridir. Çoğu insan belki bilmez belki duymamıştır. Ama kesinlikle çok etkili ve işe yarar bir büyü. Ben bizzat denemiş biri olarak gönül rahatlığı ile öneriyorum. Elbette bu büyüyü işinin ehli Medyum Dolunay hocam yaparsa daha da etkili oluyor. O sebeple önce kendisi ile görüşmekte fayda var.

  4. Büyü işleri için gitmediğim hoca kalmadı. Ya beni dolandırdılar ya da yaptıkları işler hiçbir işe yaramadı ve tutmadı. Gerçekten bıkmıştım ama benim bir şeyler yapmam şarttı. Medyum Dolunay hocam ile tanıştım. Kendisi bambaşka bir insan. O kadar yardımı dokundu ki anlatamam. Sirke büyüsü yaptırdım ve çok kısa sürede etkisini gösterdi.

  5. Ben ev hanımı biriyim. Yaşım 37 ve 3 çocuğum var. Bu yaşıma kadar inanın sirkeyi sadece temizlikte ve salatada falan kullandım. Sirke büyüsü nedir nasıl yapılır ne zaman tutar hiç fikrim yoktu. Ancak Medyum Dolunay hocam ile rastlaşana kadar. Kendisi o kadar samimi ve içten ki daha işlemlere başlamadan güven duyuyorsunuz.

  6. Büyü yaptırmak da büyü bozdurmak kadar meşakkatli bir işmiş. Ben de bunu deneyimlerim sayesinde öğrendim. Bana yapılan bir büyü vardı bozdurmak zaman aldı. Ama etkili bir yöntem bulmuştum. Medyum Dolunay hocam sirke büyüsü konusunu da anlatınca içim rahatladı. Bu işlemler için önerebileceğim tek kişi kendisidir. Çok cana yakın ve anlayışlı bir insan.

  7. Bu zamana kadar denemediğim gitmediğim hoca kalmadı. Kayınvalidem hayatımı mahvediyordu. Bana o kadar kötü davranıyordu ki sanki ben bir şeytanım da bana o gözle bakıyor gibiydi. En sonunda Medyum Dolunay hocama rastladım. Sirke büyüsü, ayırma büyüsü, kara büyüler her şeyi yapabiliyordu. Bende ki sorunu da bir çırpıda çözdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir