Sevdiğin Kızı Korumak İçin büyü

Dokuz mavi boncuk (küçük) bir bakır tele takılır, telin uçları yedi kez burulup bağlanır. Büyü yapılmak, korunmak istenen kimsenin adını oluşturan harflerin sayısınca «ya Hafız» söylenip yere tükürülür. Boncuklar iki ince tahtanın arasına konup, tahtalar yavaşça birbirine çakılır. Yetmiş yedi «kui-huvallah», dokuz «elham» okunup göz değmesinden korunması istenenin evine doğru üflenir. Bir salı gecesi, yatsıdan sonra, tbu boncuklar çakılı bulunduğu tahtalarla evin başında bir yere gömülür. Üç ¡gün, akşam ezanından sonra, üç «ya Sübhan» söyleyerek boncukların gömülü olduğu yere doğru üflenir. Bu işi gözdeğmesiııden korunması istenen kimse bilmez, bilinirse etkisi olmazmış. Evden başka bir yere taşınma, evlenme, (boşanma nedeni ile başka yere göçme durumlarında boncuklar yerinden alınıp (tahtalar çürüse bile) ıssız bir yere atılır (kimsenin bulamayacağı, göremeyeceği bir yere).

İlgili Başlıklar

Sevdiğin Kızı Korumak İçin büyü

Sevdiğiniz bir kızı korumak için büyü yapmak istiyorsanız, dikkatli olmanız önemlidir. Büyülerin etkileri oldukça güçlü olabilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bir kişiyi korumak için kullanacağınız büyüleri sadece iyilik amacıyla ve izin aldıktan sonra yapmalısınız. Büyü yaparken dikkate almanız gereken birkaç nokta bulunmaktadır.

İlk olarak, sevdiğiniz kızı korumak için büyü yapmadan önce büyüyü nasıl kullanacağınızı ve hangi amaçla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Eğer amacınız gerçekten onu korumak ve ona iyi enerji yollamaksa, olumlu niyetlerle hareket ettiğinizi hatırlamak önemlidir. Büyüleri manipülatif veya zarar verici amaçlarla kullanmak doğru değildir.

Bir diğer önemli nokta ise, büyü yaparken güvenilir bir kaynaktan doğru bilgileri edinmektir. Büyü yapmak karmaşık bir süreç olabilir ve yanlış uygulamalar sonucunda beklenmeyen sonuçlar yaşanabilir. Doğru ve güvenilir bir kaynaktan destek almak, doğru ritüelleri ve malzemeleri kullanmak büyüyü etkili ve güvenli hale getirecektir.

  • Büyü yaparken,büyüleri kişinin rızası olmadan kullanmamalısınız. Bir kişinin özgür iradesini etkilemek doğru değildir ve etik olmayan bir davranıştır. Büyüyü yapmadan önce sevdiğiniz kızla konuşmalı ve onun da bu konuda ne düşündüğünü öğrenmelisiniz.
  • Yapacağınız büyüde doğru malzemeleri kullanmak da önemlidir. Her büyünün kendine özgü malzemeleri ve adımları bulunmaktadır. Bu malzemelerin doğru bir şekilde kullanılması, büyünüzün etkili olmasını sağlayacaktır.
  • Büyüleri yaparken dikkatli ve sabırlı olmak da önemlidir. Büyü sonuçları hemen görülmeyebilir ve zaman alabilir. Sabırlı olmak ve büyünün etkilerini doğru zamanda beklemek önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1298 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
29 Hayır

“Sevdiğin Kızı Korumak İçin büyü” için 2 yorum var.

  1. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  2. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir