Kumardan Soğutma Duası

Kumardan Soğutma Duası: Hanümanlar yıkan, yuvalar bozan, çocukları sefil ve perişan eden, haysiyet ve şerefkıran; müptek’ılarını sefalete, perişanha, yalancılığa, sahtekrlığa. sürükleyen, sıhhati, huzuru kaçıran, aile hayatını dayanılmaz hale getiren, kumar ve içkiye düşkün bir kimseyi kurtarmak için aşağıda yazılı yet ve duaları temiz bir taba yazıp mümkünse zemzemle, değilse yağmur vcya pıriar suyu ile silip izerine 73 kere, bu yazı silirımiş olan yet ve duaları okuyup üç gün bu ruh hastasına içirmelidir. Okunan ayet ve dualar ayrıca hastanın gömleğine de cuma günü namaz zamanı 73 kez okunup giydirilir.Bu ameliye hafta 1 defa olmak üzere 4 hafta boyunca yapılmalıdır ve dua okuncağı zaman salat vakti olursa çok daha etkili olucaktır.

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kumardan Soğutma Duası

Günümüzde birçok insan kumarın cazibesine kapılmakta ve bu zararlı alışkanlık yüzünden birçok sorunla karşılaşmaktadır. Kumar, sadece maddi kayıplara neden olmakla kalmaz, aynı zamanda insanların sosyal ilişkilerini, ruh sağlığını ve aile hayatını da olumsuz etkiler. Kumar bağımlılığının üstesinden gelmek ve kendimizi bu tehlikeden korumak için Allah’a yönelerek dua etmek önemlidir.

Kumardan Soğutma Duası: “Allah’ım! Kumar gibi kötü alışkanlıklardan, zararlı oyunlardan ve israfçı davranışlardan uzak durmayı bana nasip et. Beni doğru yolda yönlendir ve kötü alışkanlıkların kölesi olmaktan kurtar. Kendime ve sevdiklerime zarar vermekten kaçınmayı öğret. Beni kötü alışkanlıklardan soğutmak için dualarımı kabul buyur. Amin.”

Kumardan soğutma duası, kişinin kumar bağımlılığından kurtulması ve bu zararlı alışkanlıktan uzak durması için yardım istemektir. Bu dua, insanın gücünün ötesinde olan Allah’a bağlılığını ve kurtuluşunu dile getirir. Bu dua sadece kumardan kendimizi korumak için değil, aynı zamanda başkalarının da zararlı alışkanlıklardan etkilenmemesi için de yapılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1917 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

“Kumardan Soğutma Duası” için 6 yorum var.

  1. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  4. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir