Erkekliği Bağlamak için büyü

Erkekliği Bağlamak için büyü: Gerdekten bir kaç gün önce, mezarlıktan alınan iki başayağı güveyin adı okunarak bir çiviyle birbirine çakılır. Bu iki tahtanm birer yüzüne büyükçe bir daire, dairenin içine bir üçgen çiziir. Üçgenin alt köşelerine sağa kızın, sola erkeğin adı yazılır. Tepesi:e de bir yıldız çizilir.
Yıldızın bulunduğu açıdan tabana bir dikme indirilir. Böylece kızla erkek arasına bir ayrılık çizgisi çekilir. Dairenin çevresine kırk vay (v), yedi sin (s), üç cim (c) harfi sıralanır. Güveyin adı yedi kez okunup tahtaya üflenir. Sonra tahtanın üzerine biraz toprak serpilir. Tahta, bir gece önceden, güvey evinin yakmmda, güveyin geçeceği bir yere saklanır. Tahtanın üzerindeki yazılar silininceye değin güveyin işi olmazmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Erkekliği Bağlamak için büyü

Erkeklik, toplumun gözünde güçlü, kararlı ve kuvvetli bir imajı simgeler. Ancak, bazen erkekler güçlerini ya da erkekliklerini koruma ihtiyacı hissedebilirler. İşte bu noktada, birçok kişi “erkekliği bağlamak için büyü” gibi alternatif yöntemlere başvurabilir. Büyü, tarih boyunca kullanılan gizemli ve etkili bir uygulama olarak bilinir. Ancak, öncelikle belirtmek gerekir ki büyü, etik ve ahlaki değerlerimize uygun olmayan bir yöntemdir ve başvurulmaması gereken bir çözüm olarak kabul edilir.

Erkekliği bağlamak için büyü uygulamasının temelinde, kişinin kendi içindeki gücü keşfetme ve bunu dış dünyaya yansıtma isteği yatmaktadır. Ancak, bu isteği yerine getirmek için doğaüstü güçlere başvurmak yerine, kişinin potansiyelini geliştirmesi ve içindeki gücü keşfetmesi daha sağlıklı bir yol olabilir. Kişinin özgüvenini artırmak, kişisel gelişim yolculuğuna çıkmak, sağlıklı ilişkiler kurmak gibi farklı yöntemlerle erkeklik kimliği güçlendirilebilir.

Erkekliği bağlamak için büyüne başvurmanın, kişinin içsel dönüşümünü yapmasının önüne geçebileceği unutulmamalıdır. Büyü, kişide bir zamanlar zaferlerle dolu olduğuna inandığı bir kimlik yaratırken, asıl sorunun çözülmesine katkı sağlamamaktadır. Dolayısıyla, erkekliği bağlamak için büyü yerine, kişinin kendi güçlerini keşfetmesi, geliştirmesi ve kendini gerçekleştirmesi için daha sağlıklı yolları tercih etmesi önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2243 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
28 Hayır

“Erkekliği Bağlamak için büyü” için 2 yorum var.

  1. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  2. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir