En Etkili Gözdeğmesinden Korunma Muskası

En etkili gözdeğmesi muskasıdır. Bunu yapan kimse bilinirse ne selâmı alınır, ne ona selâm verilirmiş. İnsanı gözdeğmesinden koruduğu gilbi, almyazı-smı, tanrının buyruğunu bile değiştirmek gibi bir ereği varmış. Bu büyünün yapılışında kullanılan yazılar şunlardır: Allah, Hak, Adem. Harfler ise: Nun, mim, ha, elif, vav, sin, dal, b, nokta, n.

Muskada bir insan sureti görülür, arap harflerinden oluşan bu suret insanın tanrı ile bir olduğunu, evrenin özünü kurduğunu, insana tapmanın gerektiğini belirtirmiş. Çizgilerin oransız oluşu ise, insanın beli bir düzende bulunmadığını, sürekli olarak değiştiğini gösterir. Yedi ¡kat muşambaya, yedi kat yeşil beze (üstüste) sarılıp bin -bir dikişle dikilir. Evin örümcekli bir yerinde, genellikle giriş çıkış yerinde (kapının üstünde) saklanır, ya kapının üstündeki ağacın içine (ağaç oyularak) gömülür, ya kapının üst duvarına sokulur. Ev yıkılıncaya değin yerinden alınmaz, ev yanınca evle birlikte yanar. Ev yıkılırsa, başkalarının eline geçmemesi için, yerinden sökülüp alınır, ev satılırsa da yerinden alınır. Başka bir ile göçüş olursa tgene yerinden alınır, ıssız bir yerde ateşe atılır, yanıp kül oluncaya değin namaz kılınır. Bunlar yapılmazsa, yaptıranın da yapanın da soyu tükenirmiş. Bundan dolayı bu büyüyü her cinci yapmaz, bunu yapmak için «ermiş» olma gereğine de inanılır.

En Etkili Gözdeğmesinden Korunma Muskası

En Etkili Gözdeğmesinden Korunma Muskası birçok kişinin dikkatini çeken ve ilgisini çeken bir konudur. Gözdeğmesi, bir kişinin başka bir kişiye gönderdiği istekli veya isteksiz bir sinyaldir ve genellikle cinsiyet arasında gerçekleşir. Ancak, bazen gözdeğmesi hoş olmayan veya taciz edici bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle, insanların kendilerini gözdeğmesinden korumak ve bu tür durumları önlemek için kullanabilecekleri bazı etkili yöntemler vardır.

Bunlardan biri, güvenlik ve rahatlık hissi veren bir muska takmaktır. Muska, kişinin enerjisini ve ruh halini pozitif yönde etkilediği düşünülen bir objedir. Böylece negatif enerjilere ve kötü niyetli gözlerden korunma sağlar. En etkili gözdeğmesinden korunma muskası seçerken kişisel zevklerin ve inançların dikkate alınması önemlidir.

Bu konuda kullanılabilecek bir diğer yöntem ise, güvenli bir mesafe korumaktır. Göz teması kurulduğunda ve bir kişi kendini rahatsız hissettiğinde, kişi açık ve empatik bir şekilde duygularını ifade etmelidir. Böylece karşı tarafın da bu durumu anlaması ve uzak durması sağlanabilir. Özellikle toplu alanlarda ve kalabalık ortamlarda bu yöntem oldukça etkilidir.

  • En Etkili Gözdeğmesinden Korunma Muskası
Gözdeğmesi Yöntemleri Açıklama
Muska Takmak Kişinin enerjisini pozitif yönde etkileyerek gözdeğmesinden korunmayı sağlar.
Güvenli Mesafe Koruma Göz teması kurulan durumlarda kişinin rahatsızlık hissetmesi halinde açık ve empatik bir şekilde mesafe koruması yapılarak gözdeğmesinden korunabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1258 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
25 Hayır

“En Etkili Gözdeğmesinden Korunma Muskası” için 2 yorum var.

  1. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir