Eski Sevgilini Tekrar Aşık Etme Büyüsü

Eski Sevgilini Tekrar Aşık Etme Büyüsü, eski sevgilini özlüyorsan ve sana tekrardan aşık olsun seni tekrardan sevsin sana tekrardan aynı şekilde baksın istiyorsanız aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki duayıda deneyebilirsiniz. Eski sevgilini tekrar aşık etme büyüsü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Dua budur: Ve leküm nısfü ma terake ezvacüküm il lem yekül lehünne veled fe in kane lehünne veledün fe lekümür rubüu mimma terakne mim ba’di vesıyyetiy yusıyne biha ev deyn ve lehünner rübüu mimma teraktüm il lem yekül leküm veled fe in kane leküm veledün fe lehünnes sümünü mimma teraktüm mim ba7di vesıyyetin tusune biha ev deyn ve in kane racülüy yurasü kelaleten evimraetüv ve lehu ehun ev uhtün fe li külli vahıdim minhümes südüs fe in kanu eksera min zalike fe hüm şürakaü fis sülüsi mim ba’di vesıyyetiy yusa biha ev deynin ğayra mudarr vesıyyetem minellah vellahü alımün halım.Tilke hududüllah ve mey yütııllahe ve rasulehu yudhılhü cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıhav ve zalikel fevzül azıym.Ve mey ya’sıllahe ve rasulehu ve yeteadde hududehu yudhılhü naran haledn fıha ve lehu azabüm mühın.Vellatı ye’tınel fahışete min nisaiküm festeşhidu aleyhinne erbeatem minküm fe in şehidu fe emsikuhünne fil büyuti hatta yeteveffahünnel mevtü ev yec’alellahü lehünne sebıla.Vellezani ye’tiyaniha minküm fe azuhüma fe in taba ve asleha fe a’ridu anhüma innellahe kane tevvaber rahıyma.

Eski Sevgilini Tekrar Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgilini tekrar aşık etme büyüsü yapmak, ilişkilerde yaşanan sorunlar sonucunda ayrılan çiftler arasında oldukça yaygın bir istektir. Pek çok kişi, ilişkilerini yeniden canlandırmak ve eski sevgililerini geri kazanmak için büyüye başvurmayı düşünebilir. Ancak, önemli bir konu olan büyülerin etkileri ve sonuçları konusunda bilinçli olmak gereklidir.

Birçok kişi, eski sevgililerini yeniden aşık etmek amacıyla aşk büyüleri yapmaktan hoşlanır. Ancak, büyü yapmadan önce dikkate almanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, büyü yaparken karşı tarafın rızasını almanız etik bir davranış olacaktır. Eski sevgilinizin duygularını manipüle etmek, ona gerçekten aşık değilseniz ve ilişkinin geri dönmesi konusunda samimi değilseniz etik olmayabilir.

Bunun yanında, büyülerin güçlü enerjiler içerdiğini ve sonuçlarının tahmin edilemez olabileceğini unutmamak önemlidir. Büyü yapmaya karar verdiyseniz, bu konuda deneyimli bir uzmana danışmanız ve süreç boyunca titizlikle çalışmanız önemlidir.

  • Eski sevgilini tekrar aşık etme büyüsü yaparken kullandığınız malzemelerin niteliklerine dikkat etmelisiniz.
  • Büyü ritüellerini dikkatlice uygulamak ve talimatları tam olarak takip etmek önemlidir.
  • Büyü yaparken olumsuz niyetlerle hareket etmek yerine, sevgi ve anlayışla yaklaşmanız daha etkili sonuçlar doğurabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1281 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
28 Hayır

“Eski Sevgilini Tekrar Aşık Etme Büyüsü” için 3 yorum var.

  1. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  2. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  3. Mrb sevdiğim insan kendime aşık etmek istiyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir