Uşaktaki medyumlar

Uşak medyum arayan kardeşlerim sizlerin yakınında yer almaktan gurur duyan Medyum Oğuz her an yanınızdadır.

Batı illeriyle arada köprü konumunda yer alan Uşak, batıya dosdoğru gidenlerin geçtiği hoş kentlerden birisidir. Uşak denilince akla başta kilim gelir. Burası kilimleriyle ünlü bir şehirdir. Uşak’ta hayatını sürdüren vatandaşların , yaşamış oldukları ruhani hatalar amaçlı medyum hocalara gidebilmeleri mümkündür. İnternet sitemiz üzerinden bu hocalara ulaşabilir ve her çeşitli problemlerinizi dile getirebilirsiniz. Uşak medyumları, sizlerin sorunları amaçlı ellerinden iştirak eden her şeyi yapacaklardır. Sizlerde problemlerinizi hocalara anlatmaktan çekinmeyiniz.

Günlük yaşamda birden çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Mesela bu sorunlardan birisi iş sıkıntılarıdır. İş yerlerinde sıkıntı çeken ve bir çeşitli gerek olan kazancı elde edemeyen kişiler, medyum hocalara giderek dualar ve muskalar yazdırarak işlerinin açılmasını sağlayabilirler. İş yerlerinde bereketin olması ve kazançların çoğalması amaçlı medyum hoca aracılığıyla yazılan dualar, istenilen sonuca ulaşmanıza destekçi olacaktır. Yaşanılan sorunlardan biriside rahatsızlık ve sağlıklı sorunlarıdır. Birden Çok birey sebebi bilinmeyen bir hastalığa yakalanabilir. Mesela tıpta çaresi olmayan ve bir çeşitli tanı konulamayan hastalıklar oluşabilmektedir. Bu hastalıkların tedavisi tıpta değil, medyum hocalarda bulunmaktadır. Bu hastalıklar amaçlı medyum hocalara gelmeniz gereklidir. Hocalar sorunu anlayacak ve sizlere lazım iştirak eden seansları uygulayarak, sizi bulunduğunuz statü içerisinden çekip kurtaracaklardır. Bilhassa gebelikte bazı hatalar yaşanabilmektedir. Gebe olan ana adayları ilk aylarda düşük yaşamaktadırlar. Bu düşük 2-3 defa tekrarlanabilir ve devamlı olarak olarak seyredebilir. Doktorların tavsiyesi dikkat etmeniz üst kısmına olacaktır ancak ne civarında farkındaysanız edin, yinede düşük yaşayabilirsiniz. Bu arızanın çaresi medyum hocalardadır. Medyumlar yazacakları dualar yardımıyla bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Yazmış olduğu muskayı doğum yapana civarında belinizde taşımanız gerekmektedir . Bu sayede hiçbir biçimde düşük yapmayacak ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirebileceksiniz. Sizlerde şöyle sorunlarınız amaçlı , medyum hocalara gidebilirsiniz. Karadeniz de bilhassa silahlı kuvvetler medyumlar arıyorsanız resmi ruhsatlı medyum yanınızda .

lmüş bir salyamgozun, kendiliğinden kurumuş kabuğu içine tuzlu su doldurularak üç gün ayazda bırakılır, ‘bu süre içinde kızın adı yetmiş yedi kez söylenip kaibuğun konduğu yere doğru üflenir. Üçüncü günün bitiminde, akşam ezanı yakınken, kabuk, konduğu yerden alınır. Sarı bir kâğıt üzerine <-ya Şafi», «İsmail», «Maaşallah», «ya Kâfi», «aşk», «Allah» (karşılıklı), «hu», <anim», yedi «dal» yazılıp kabuğun içine ‘bükülüp, konur (Resim:67). Bir «el-ham» okunup kabuğa üflenir. Kabu’k, kızın adını oluşturan harflerin sayısınca katlanan fbir muşambaya, muşamba da sarı bir yamaya sarılıp yirmi bir dikişle dikilir. Sonra şu sözler söylenir:

Allahu lâilâheillâ huvel hayyul kayyum Allahu. lâilâheillâ rabbül mûminun Allahu lâilâheillâ ya kefil Allahu lâilâheillâ. ya vekil Allahu lâilâheillâ ya hakîm Allahu lâilâheillâ ya kerîm Allahu lâilâheillâ hay Allahu lâilâhe hu

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Uşaktaki medyumlar

günümüzde insanlar arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Medyumlar, doğaüstü yeteneklere sahip olduklarına inanılan kişilerdir. Bu kişiler, çeşitli bilgilere veya enerjilere erişebildikleri için insanlara yardımcı olma konusunda büyük bir talep görmektedir. Uşak ilinde de birçok medyum bulunmaktadır ve insanlar, sorunlarını çözmek veya geleceklerini tahmin etmek için onlara başvurmaktadır.

Uşaktaki medyumlar, farklı alanlarda uzmanlaşmış olabilirler. Bazıları aşk ve ilişki konularında uzmandır, bazıları ruhsal iyileştirme veya negatif enerjileri uzaklaştırmak konusunda bilgi sahibidir. Her bir medyumun farklı yetenekleri ve deneyimleri vardır, bu yüzden insanlar ihtiyaçlarına en uygun medyumu seçmeleri önemlidir. Medyumlar genellikle insanlara kişisel danışmanlık, büyü bozma veya gelecek tahmini gibi hizmetler sunmaktadır.

Birçok insan, Uşaktaki medyumların gerçekten doğaüstü güçlere sahip olup olmadığını merak etmektedir. Bu konuda farklı görüşler bulunmaktadır. Bazı insanlar, medyumların gerçekten yardımcı olduklarına ve olayları öngörebildiklerine inanırken, diğerleri bunun sadece bir aldatmaca olduğunu düşünmektedir. Bu konu hala tartışmalı olup, bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir gerçek değildir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 1966 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“Uşaktaki medyumlar” için 9 yorum var.

  1. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

  2. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  3. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  4. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  5. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  6. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  7. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir