Bir erkeği karısından soğutmak

Bir erkeği karısından soğutmak: Bir erkeği karısından soğutmaık, araya geçimsizlik sokmak için aybaşı kanı kullanılır. Karı-kocaya kızan bir kimse onları ayırmak için, (bir kadın aracılığı ile kadının aybaşı bezini çaldırır. Kanlı bez üç gün ayazda bırakılır, sonra yetmiş yedi «Ya Cebbar», otuz üç «Ya ilah» yazılı büyük bir kağıda sarılır. Sonra başka bir beze sarılıp kırk bir düğüm vurularak iple bağlanır. Bu çıkın gene bir kadın aracılığı ile erkeğin geçtiği yerlerde bir ağaca, görünmeyecek durumda, asılır. Erkek ağacın altından ya da bezin asıldığı çalıların yanından üç kez geçtikten sonra, bez, konduğu bir cuma gecesi, erkeğin evindeki ocakta yakılır. Erkek bu bezin kokusunu alınca karısından soğumaya, ondan iğrenmeye başlarmış.
Büyü yapıldığı duyulur, kadının aybaşı bezinin çalındığı anlaşılır, kimin çaldığı kestirilemezse, kadının (a3nba.şı bezi çalınanın) yedi gün kutsal bir yerin duvarı dibine işemesi gerekir. Enkek duymaz da, kadın, kocasına büyü yapıldığını sezerse, cuma gecesinden başlayarak üç gün kocasının içeceği suya sidiğinden (kadın kendi sidiğinden) ‘biraz katar; büyüyü bozarmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir erkeği karısından soğutmak

Bir erkeği karısından soğutmak istediğinizde bazı durumların farkında olmalısınız. Her ilişki zamanla monotonlaşabilir ve bazen aralarında güçlü bir bağlık olsa bile taraflardan biri soğuyabilir. Ancak, bu durumu düzeltmek veya daha da kötüleştirmek sizin elinizdedir.

İlk olarak, iletişim önemlidir. Sorunlarınızı ve isteklerinizi birbirinize açıkça ifade etmelisiniz. Ancak bunu yaparken saldırgan olmamaya ve açık bir şekilde ifade etmeye özen göstermelisiniz. İletişim eksikliği bir ilişkinin zayıflamasına neden olabilir.

İkinci olarak, birbirinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. İlişkinizin başlangıcındaki şehvet ve romantizmi canlı tutmalısınız. Birlikte zaman geçirmek, romantik tarihler yapmak veya başka bir hobiyi paylaşmak ilişkinizi güçlendirebilir. Birlikte olduğunuz süre boyunca birbirinizi önemsemek ve değer vermek önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3649 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
28 Hayır

“Bir erkeği karısından soğutmak” için 9 yorum var.

  1. Nişanlım tarafından aldatılınca dünyalar başıma yıkıldı. Kısa zamanda evlenecektim. Bu işin ailelerce duyulması da hoş olmadı. Babam zorlasa da ben onu seviyorum. Bu sebeple Medyum Dolunay’a her şeyi yoluna koyması için yardım teklifimi ilettim. Beni kırmadı. Yeniden aşık etme ve aileler arası sıcaklık büyüsü yaptı. Her şey yolunda. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  2. Kocam beni aldatıyor. Onu ilk yakaladığımda ne kadar sarsılsam da çocuklarım için ve ona olan bitmek bilmeyen aşkım sebebi ile gitme kararı almak istemiyorum. Onu kendime yeniden aşık etmeliyim. Bu konuda Medyum Dolunay’a isteğimi ilettim. Kısa zamanda çözüm buldu. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  3. Sevdiğim insan beni aldatınca hayal kırıklığına uğradım. Bu yıkıntıyla tekrar kalkmam ve maalesef ki ona olan aşkımla başa çıkmama mümkün değil gibi gözüküyordu. Aşık etme büyüsü ile yeniden bana dönmesi arzusundaydım. Bu dileğimi Medyum Dolunay’a iletmem yeterli oldu. Artık yeniden beraberiz. Sağol Medyum Dolunay.

  4. Komşumun kızına küçüklüğümden beri aşığım. Şu ara o kadar çok isteyeni var ki ailesinin bir karar varmasından korkuyorum. O da bana ilgili ama söyleyemiyor sanki. Bakışlarıyla bana adeta yardım çığlıkları atıyor. Ailesi ile arama sıcaklık yaptırıp bu işi bağlamak en doğrusu idi. Bu konuda Medyum Dolunay ile görüştüm. Şu an nişanlıyız. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  5. Ayırma büyüsü yaptırmak zorunda kaldığım eski sevgilim artık benimle. Geri geldiğine üzüldüm demiyor ve bunu başarmış olan Medyum Dolunay’a sonsuz teşekkürleri borç biliyorum. Hayat canınıza aşk konusunda tak ettiyse ona ulaşmadan ümitsizliğe kapılmayın diyorum.

  6. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  7. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  8. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

  9. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir