Bütün Güzle Şeyler Sabırdan Sonra Gelir

Bütün Güzel Şeyler Sabırdan Sonra Gelir

Merhaba kardeşler herkese keyifli günler diliyorum. Uzun süreli bir evliliğim var ve oldukça mutlu ilerleyen bir evlilik olmasına rağmen eşimle evde eksikliğini hala hissettiğimiz bir konu yüzünden mutlu günlerimiz yerini derde ve kedere bırakmıştı. Aşkımızın bir meyvesi olarak çocuk sahibi olmayı, bizden bir parçanın evimize neşe getirmesini çok istiyorduk fakat sonuca bir türlü ulaşamıyorduk. Amacımıza ulaşabilmek adına çok yol denedik ve her zaman sonuç bekleyen, sabreden taraf olduk. Sonuç alamadığımız, cevap beklediğimiz günler bizim için çok karanlıktı ve gün geçtikçe aşamadığımız bu sorun yüzünden evimizde huzursuzluk git gide daha fazla hâkim olmaya başlıyor bunun bir türlü önüne geçemiyorduk.

Güzel Günler Çok Yakın

Çevremdeki insanlar ile konuştuğumda bunların nasip ve istemek ile alakalı olduğunu söylüyorlardı ve yine sabretmeye devam etmemiz gerektiği konusunda sanki anlaşmışlarcasına üzerime geliyorlardı. Her zaman bir umut olduğuna dair olan inancım ise beni ayakta tutmaya devam ediyordu. Umudum sayesinde araştırmalarım bambaşka bir boyuta sürüklendi ve farklı yollar denemeye olan merakım arttı tam bu sırada internette hocamızın sitesine denk geldim. Birkaç günlük araştırma sonucunda 0555 171 85 40 numaralı hattı arayıp başımdan geçenleri anlattım.

Heyecanlı Bekleyiş

Medyum Dolunay şikâyet konusuna gelecek olursak eğer kendisiyle alakalı hiçbir sorunum olmamak ile beraber bütün ön yargılarım kırılmış oldu. Hocamız ile konuşmamızın ardından hiçbir şey eskisi kadar mutsuz ve karanlık olmadı. Dualar ve inancımın yeniden yapılanmasıyla birlikte şu an 2 aylık hamileyim ve çok mutluyum.

Bütün Güzel Şeyler Sabırdan Sonra Gelir

Bazen hayatta beklemek zordur. İstediğimiz güzel bir şey olduğunda, sabırsızlıkla sonucu bekleyebiliriz. Ancak bütün güzel şeyler sabırdan sonra gelir. Sabırsızlıkla beklerken hayal kırıklığına uğramak kolaydır ama gerçekten değerli olan şeyler için beklemeye değerdir.

Sabır, hayatta başarılı olmanın önemli bir bileşenidir. Herhangi bir hedefe ulaşmak için zaman ve çaba gereklidir. Sabırlı olmak, zorluklarla karşılaştığımızda motivasyonumuzu korumamıza yardımcı olur. İstediğimiz bir şey için çaba sarf ederken, endişe veya huzursuzluk yerine sabırlı olmalıyız.

Bazen hedefimize ulaşmak için beklemek zorundayız. İster kişisel bir hedef olsun, isterse profesyonel bir hedef, başarıya giden yol genellikle dolambaçlı olabilir. Heyecan verici bir işi veya bir ilişkiyi beklerken, geleceğe dair belirsizlik duygusu bizi içsel bir gerginlikle doldurabilir. Ancak bu noktada hatırlamamız gereken şey, bütün güzelliklerin sabırdan sonra geldiğidir. Zorlukların üstesinden geldikten sonra, hayalimizi gerçekleştirmek için bir adım daha atıyoruz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 861 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
22 Hayır

“Bütün Güzel Şeyler Sabırdan Sonra Gelir” için 1 yorum var.

  1. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir