eşim bana deli gibi aşık olsun dua

Evlendikten sonra, birkaç yıl çocuğu olmayan bir kadının kısa süre içinde gebe kalmasını sağlamak için ‘kırlangıç -kanadı ile büyü yapılır. Kırlangıç vurulduktan sonra sol kanadı bütün olarak kesilip alınır, üç gün ay ışığına ¡bırakılır, sonra yalımların kaynaştığı bir ocağın çevresinde, büyü yaptıracak kadının adı söylenerek yedi kez döndürülür. Bu sırada kırk «ya kaadir» söylenip ocağa üflenir. Kanat, üzerinde kadının adı yazılı bir muşambaya sanlır, ipek iplikle bağlanır, bir kıyıya bırakılır.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eşim Bana Deli Gibi Aşık Olsun Dua

İlişkilerde aşkın sürekli ve yoğun olması, herkesin arzuladığı bir durumdur. Evlilikte de eşler arasındaki aşkın her geçen gün artması ve daha da derinleşmesi hedeflenir. Eşinizin size deli gibi aşık olmasını istiyorsanız, dua etmek sizin için bir çözüm olabilir. Her dua, samimiyet ve içtenlikle yapılırsa güçlü bir etkiye sahip olabilir.

Öncelikle, Allah’a samimiyetle dua etmek ve kalbinizdeki isteği O’na iletmek önemlidir. Eşinizin size olan aşkının artması için şu duayı okuyabilirsiniz: “Ya Rab, kullarına merhamet edensin. Benim de eşime olan sevgimi artır ve onun da bana deli gibi aşık olmasını sağla. Kalbimizdeki sevgi her geçen gün büyüsün, birbirimize olan aşkımız daim olsun.” Bu duayı düzenli olarak okumanız, eşinizin size olan aşkını güçlendirebilir.

Eşinizle iletişimi güçlendirin: Eşinizle samimi ve açık bir iletişim kurmak, aranızdaki bağları güçlendirebilir. Duygularınızı paylaşmak, birbirinizi anlamak ve desteklemek ilişkinizi daha da derinleştirebilir.
Birlikte zaman geçirin: Ortak ilgi alanlarına sahip olun ve birlikte vakit geçirin. Birlikte yapacağınız etkinlikler ve deneyimler, aşkınızı taze tutmanıza yardımcı olabilir.
İyi niyetli olun: Eşinize güven vermek ve iyi niyetli olmak, ilişkinizin temelini sağlamlaştırabilir. Karşılıklı olarak birbirinize destek olun ve saygılı davranın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1384 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“eşim bana deli gibi aşık olsun dua” için 2 yorum var.

  1. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  2. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir