Sınavlarında Başarı Büyüsü

Sınavlarda başarı büyüsü nasıl yapabilirsiniz, başarının gelmesi için gerekenleri aktaracağız ; Sınavlarında Başarı Büyüsü, sınavlarınızı en yüksek şekilde geçmek istiyorsanız en yüksek puanı alıp çok başarılı olmak istiyorsanız başarı büyüsü yaptırabilirsiniz. Sınavlarında Başarı Büyüsü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Dilerseniz aşağıda verdiğimiz duayı da okuyarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Dua budur: Ya eyyühen nasütteku rabbekümüllezı halekaküm min nefsiv vahıdetiv ve haleka minha zevcelna ve besse minhüma ricalen kesırav ve nisaa* vettekullahellezı tesaelune bihı vel erham innellahe kane aleyküm rakıyba.Ve atül yetama emvalehüm ve la tetebeddelül habise bit tayyibi ve la te’külu emvalehüm ila emvaliküm innehu kane huben kebıra.Ve in hıftüm illa tuksitu fil yetama fenkihu ma tabe leküm minen nisai mesna ve sülase ve ruba’ fe in hıftüm ella ta’dilu fe vahıdeten ev ma leleket eymanüküm zalike edna ella teulu.

Ve antün nisae sadükatihinne nıhleh fe in tıbne leküm an şey’im minhü nefsen fe küluhü henıem merıa.Ve la tü’tüs süfehae emvalekümülletı cealellahü leküm kıyamev verzükuhüm fıha veksuhüm ve kulu lehüm kavlem ma’rufa.Vebtelül yetama hatta iza beleğun nikah fe in anestüm minhüm ruşden fedfeu ileyhim emvalehüm ve la te’küluha israfev ve bidaran ey yekberu ve men kane ğaniyyen felyesta’fif ve men kane fekıyran felye’kül bil ma’ruf fe iza defa’tüm ileyhim emvalehüm fe eşhidu aleyhim ve kefa billahi hasıba.

Lir ricali nasıybüm mimma terakel validani vel akrabune ve lin nisai nasıybüm mimma terakel validani vel akrabune mimma kalle minhü evkesür nasıybem mefruda.Ve iza hadaral kısmete ülül kurba vel yetama vel mesakınü ferzükuhüm minhü ve kulu lehüm kavlem ma’rufa.Velyahşellezıne lev teraku min halfihim zürriyyeten dıafen hafu aleyhim felyettekullahe velyekulu kavlen sedıda.İnnellezıne ye’külune emvalel yetama zulmen innema ye’külune fı bütunihim nara ve seyaslevne seıyra.

Yusıykümüllahü fı evladiküm lizzekeri mislü hazzıl ünseyeyn fe in künne nisaen fevkasneteyni fe lehünne sülüsa ma terakv ve in kanet vahıdeten fe lene nısf ve li ebeveyhi li külli vahıdüm minhümes südüsü mimma terake in kane lehu veled fe il lem yekül lehu veledüv ve verisehu ebevahü fe li ümmihis sülüs fe in kane lehu ıhvetün fe li ümmihis südüs mim ba’di vesıyyetiy yusıy biha ev deyn abaüküm ve ebnaüküm la tedrune eyyühüm akrabü leküm nef’a ferıdatem minellah innellahe kane alımen hakıma.

İlgili Başlıklar

Sınavlarında Başarı Büyüsü

Sınav süreci, birçok öğrencinin stres yaşadığı önemli bir dönemdir. Sınavlar, öğrencilerin başarılarını ölçmeye yönelik yapılan değerlendirmelerdir. Her öğrencinin hayalinde ise, sınavlarda başarılı olmak ve istediği sonuçları elde etmek vardır. İşte, bu yazımızda sizlere sınavlarında başarı büyüsünü nasıl yakalayabileceğinizi anlatacağız.

 

 • Planlama ve Organizasyon: Sınavlara başarılı bir şekilde hazırlanmak için önemli bir adım, planlama yapmak ve bunu düzenli bir şekilde uygulamaktır. Sınav tarihlerini takviminize işaretleyin ve çalışma saatlerinizi buna göre düzenleyin. Kendinize günlük ve haftalık hedefler belirleyin ve bu hedeflere ulaşmak için çalışmalarınızı planlayın.

 

 

 • Öğrenme Tekniklerini Kullanma: Ders çalışma yöntemleri önemli bir faktördür. Her öğrenci farklı öğrenme tekniklerine ihtiyaç duyabilir. Kendinize en uygun öğrenme yöntemini bulmak için öğretmenlerinizden veya arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Görsel, işitsel veya yazılı olarak öğrenme yöntemlerini deneyin ve hangisi size en etkili geliyorsa onu kullanın.

 

 

 • Özgüven ve Motivasyon: Sınavlara başarıyla girebilmek için özgüven ve motivasyon önemlidir. Kendinize inanın ve başarabileceğinizi düşünün. Pozitif düşüncelerle kendinizi motive edin ve olumlu bir tutum sergileyin. Kendinizi gereksiz stres ve endişelerden uzak tutun. Başarılı olabileceğinize inandığınızda, daha iyi bir performans sergilersiniz.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 7465 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

43 Evet
62 Hayır

“Sınavlarında Başarı Büyüsü” için 27 yorum var.

 1. yani ben araştırdım adamın yazdığı büyü değil nisa süresini kopyalıp yapıştırmş ki ben de gerçekten başarılı olmak istiyorum dikkat dağınıklığı ben de çok fazla ve artık ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum ama hani ne yapacağımı bilmediğim için buraya geldim ve bu ayeti okusan günah olmaz çünkü nisa süresi dediğim gibi kolay gelsin başarılar

 2. merhaba Almanca A1 sınavına giricem gündüzleri kursa gidiyirum geceleri fabrikada çalışıyorum doğru düzgün derslere çalışmıyorum uykusuz kalıyorum sınavı geçmek için buraya geldim yardım.edermisiniz

 3. Bu dua nasıl ve kaç defa okunacak?sınava girecek kişinin yerine başksaı okuyabilir mi?lütfen daha detaylı anlatır mısınız?(4444 gibi bir okunma sayısı var mı?okuyup bitirince suya mı üflenicek yada ne yapılacak)

 4. konular yetişmiyor düzgünce çalışmadım üni sınavında ne yapacağımı bilmiyorum buraya geldim

 5. Kızım öğretmenlik okudu. Yıllardır dişini tırnağına taktı, gecesini gündüzüne kattı ama bir türlü atanamadı. O kadar büyük bunalıma girdi ki kendisine bir şey yapmasından korktuk. Medyum Dolunay hocama telefon ile ulaştım. Sınavlarında başarı büyüsü hakkında bilgi aldım. Çok şükür kızım atandı. Mutluluğu tekrar geldi yüzü gülüyor.

 6. Çocuklarına sınavlarında başarı büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle Medyum Dolunay hocam ile iletişime geçmelidir. Kendisine hem telefon hem de mail yolu ile ulaşıp randevu alabilirsiniz. İşinde bu kadar iyi olan çok az insanla denk geldim. Hem sizlere gerekli bilgileri veriyor hem de gerekli işlemler için sizleri yönlendiriyor.

 7. Sevdiğim kişi ile evlenmem için bu KPSS denen sınavdan başarılı bir puan alması gerekiyordu. Babam işi olmayan adama kız vermem olayına kafayı takmıştı. Ben de bu çıkmazdan Medyum Dolunay hocam sayesinde kurtuldum. Sevgilime sınavlarında başarı büyüsü yaptırdım. Erkek arkadaşım çok şükür bir kuruma yerleşti. Şimdi evlilik tarihimizin gelmesini bekliyorum.

 8. Sevdiğim çocuk üniversiteyi kazanıp İstanbul’a gitmişti. Ben ise kazanamadığım için yanında gidemedim. Hep hayalimizdi beraber gitmek. Bir türlü sınavdan yeterli not alamıyordum. İkinci yıl Medyum Dolunay hocam sınavlarında başarı büyüsü yapılabilir dedi. Hemen gerçekleşmesini istedim. Şimdi sevgilimle aynı şehirde aynı okuldayız. Çok ama çok mutluyum.

 9. Biz bayağı kalabalık bir aileyiz. Kayınvalidem kayınbabam ve eşimin abisi ve ailesi ile aynı evde yaşıyoruz. Benim bir tane kızım var. Bu evde ders çalışmayı bırakın uyumak bile problem. Her kapıdan biri çıkıyor. Sürekli ses ve gürültü var. Kızım da bu duruma çok üzülüyordu. Medyum Dolunay hocam ile sınavlarında başarı büyüsü yaptırdık. Kızım çok çalışamasa da başarısı devam ediyor.

 10. Benim eltim çok ama çok kıskanç biri. Sürekli kendini benimle kıyaslar yarıştırır. Çocuklarını da benim çocuklarımla… O kadar kıskanç ki görüştüğümüz zaman sürekli bir kıyaslamaya girer. Kendi çocuğunu başarılı benim çocuğumu başarısız diye gösterir. Sınavlarında başarı büyüsü için Medyum Dolunay hocamdan yardım istedim. Şimdi eltim çatlıyor resmen. Onu öyle görmek benim için ayrı bir keyif oldu.

 11. Medyum Dolunay hoca ile komşum Ayfer sayesinde tanıştım. Ayfer sürekli ufak tefek bir şeyler için kendisi ile konuştuğundan bahsetti. Ben de beni de tanıştırmasını istedim. Kızım üniversite sınavına girecekti. Babası ve ben tıp okumasını çok istiyorduk. Ayfer sınavlarında başarı büyüsü yaptırabilirsin dedi. Ben de hocama danıştım. Sağ olsun beni yanıltmadı. Çok başarılı.

 12. Annem sürekli beni başka insanların çocukları ile kıyaslıyor. Bu bende artık psikolojik bir travmaya yol açtı. Üniversiteyi kazandım yine de yaranamadım. Sürekli o öyle yapmış bu böyle yapmış. Medyum Dolunay hocama anlattım okul sınavlarında başarı büyüsü olayını sordum. Gerekli işlemleri yaptı ve artık annem bana öyle konuşamıyor. Dereceye girdim başarım sürekli artıyor.

 13. Benim 2 oğlum var ikisi de ders çalışmaktan çok hoşlanmıyorlar. Bir tanesi 10. Sınıfta kaldı ve dönem tekrarı yapması gerekti. Hem ona hem bana dert oldu bu durum haliyle. Sınavlarında başarı büyüsü için Medyum Dolunay hocam ile irtibata geçtim. Sağ olsun işlemlere hemen başladı. Oğlum onun sayesinde belge aldı dönem sonunda.

 14. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 15. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 16. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 17. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 18. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 19. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 20. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 21. Bende sinavlarimda basarili olmak istiyorum bu duayi okursam birsey olurmu korkuyorum buyu gunah cunku ama basarili da olmak istiyorum gercekmi sizce bu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir