Papaz Büyüsünün Etkileri

Papaz büyüsünün etkileri nelerdir bu konuda sizlere detaylı bilgiler sunacağız ; Papaz Büyüsü ‘nün halk arasından oldukça yanlış bilinmektedir. Fakat ülkemizde en çok bilinen  Sayı Kanaat Büyüsü ‘dür. Bu ifrazata süryanice ve ibranice bir birşeyler okunur ve biraz sarı gül suyu ile karıştırılarak güçlü tılsımlar eşliğinde yapılan büyü türleridir.. Bundan Sonra Papaz Büyüsü yapılacak olan erkeğe sevdiği bir içeçek veyayemekte olmak üzere yedirilir veya içerilir.. Bu Şekilde Papaz Büyüsü ‘nü yaptıran kadına kul abd olur.

Buna ek olarak ; Peder Büyüsü “Kara büyü” grubundan olduğu amaçlı ,bu büyülerin yapılışında büyük ihtimalle şahsın vücudundan bir lime (saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, sayı kanaat ,meni…) kullanılır ve bu lime etkilemek istenen şahsın vücudunda yer alması (yedirilmesi) esasına dayanır.

Örneğin erkeğe yapılmış Peder Büyüsü etkisi altında olan kişi, Peder Büyüsü yaptıran kadının rastgele bir parçasını vücuduna aldığı amaçlı o kişiden ayrı kalamaz. Peder Büyüleri yanlızca yedirme içirme şeklinde değil değişik usullerlede yapılabilir.

Papaz Büyüleri yanlızca erkeği yada kadını bağlamak amaçlı yapılmaz. Peder Büyüsü ‘nü bilinenin aksine Papazlar yapmaz. Yani elbetteki Papazlarında yaptığı büyüler vardır.

Genellikle bu uygulamalar inanç dışı ameliyeler olduğu amaçlı ve ritüellerde süryanice yada ibranice okumalarda bulunulduğu amaçlı adına Peder Büyüsü denilmiştir.

Papaz Büyüsü yapılan adam doğru yapıldığı sürece çok güçlü etkileri gözükmektedir.Bu büyü yapılan erkek işini,sevdiğini veya yaşadığı şehri anlık olarak bırakır. Ve bir ek olarak ayrılmamak amacıyla yakınında kalmak isterse .O kişide bir hayat huzur ve mutluluk bulur ve hayat boyu uygun hayatını sürmeye devamı değer .
Birine Papaz Büyüsü Olduğu Nasıl anlaşır ve nasıl papaz büyüsü çözülür?
Yani bir zamanlar herşey yolundayken bütün uğraşlara rağmen eşiniz bir başka kadınla birlikteyse ve evine dönmüyorsa, işleriniz rast gitmiyorsa, evlenmek amaçlı açılan kapılar bir anda kapanıyorsa, manasız ve ansızın ayrılıklar yaşanmışsa, bir muhtelif istediğiniz yere gelemiyorsanız hülasa olmuyorsa bu peder büyüsüdür.

Çünkü peder büyüsü bazen kusma şeklinde kendini gösterse de genel itibariyle hiç bir deli davranış ya da rahatsızlık belirtisi göstermez. Peder büyüsünün etkisinde olan kişi bunu böyle onay değer ve onun amaçlı her şey normaldir.
Geçmişte yanlızca bayan adam ilişkilerinde kullanılan peder büyüsü günümüzde her muhtelif maksat amaçlı kullanılır hale geldi.  Peder büyüsü ‘nün asıl en kocaman görülen etkisi istenen bir işin asla olmamasıdır.  Peder büyüsü ‘nün bedende görülen hiçbir yan etkisi yoktur.

İlgili Başlıklar

Papaz Büyüsünün Etkileri

Papaz büyüsü, insanlar üzerinde olumsuz etkilere sahip olan bir tür sihirsel uygulamadır. Bu tür büyü ritüelleri, kişinin manipülasyonu ve kontrolü amacıyla gerçekleştirilir. Oldukça güçlü bir enerjiye sahip olan papaz büyüsü, kişilerin yaşamında çeşitli değişimlere neden olabilir. Papaz büyüsünün etkileri insanların bedensel, zihinsel ve duygusal sağlığını etkileyebilir.

Birçok insan papaz büyüsünün etkilerinin var olduğuna inanırken, bazıları ise bunun sadece bir inanış olduğunu düşünmektedir. Ancak, bazı durumlarda papaz büyüsü gerçekten yaşanan olayları etkileyebilir. Örneğin, bir kişinin sevdiği insanı kendisine aşık edebilmesi veya birisinin şansının birdenbire değişmesi gibi durumlar papaz büyüsünün etkilerine örnek olarak gösterilebilir.

Papaz büyüsünün etkileriyle ilgili olarak, bu büyüyü yapan kişinin niyeti ve enerjisi büyük bir önem taşır. Eğer papaz büyüsü olumsuz niyetlerle gerçekleştirilmişse, kişinin yaşamında büyük sorunlar ve sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu nedenle papaz büyüsüyle uğraşan kişilerin bu güçlü enerjiyi doğru şekilde kullanması ve başkalarına zarar vermekten kaçınması önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Papaz Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 5535 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“Papaz Büyüsünün Etkileri” için 22 yorum var.

 1. Annem ısrar etmese kesinlikle medyum Dolunay ile tanışamayacak ve kendisinden yardım alamayacaktım. Evlilik konusunda erkek arkadaşımın ikna olmasını kendisinin yaptığı, ikne etme vefki gerçekleştirdi.

 2. Bana papaz büyüsü yapıldığını Dolunay Hoca sayesinde fark ettim. Kabuslar görmeye başladım ve anlatamadığım kötü belirtiler içine girdim. Meğer papaz büyüsü varmış ve bunu hocam bozdu, beni kurtardı.

 3. Kaynanamın dırdırından bıktım usandım. Ne zaman bize gelse hem kocamın beynini yıkıyordu, hem de beni durmadan bunaltıyordu. Ben de annemin bulması ile Dolunay Hoca ya gittim ve dil bağlama vefki hazırladı. Muhteşem bir hoca.

 4. İşyerinde patronumdan, hak ettiğim halde bir türlü terfi alamıyordum. Neyse ki Dolunay Hoca dan yükselme konusunda ikna etme büyüsü yardımı aldım da süper sonuçlar aldım.

 5. Sürekli dedikodumu yapan ve işyerinde rakibim olan kızların dili bağlamak için Dolunay Hoca dan yardım aldım. Kendisinin dil bağlama vefki sayesinde ağızları kapandı ve etkisiz hale geldiler.

 6. Çok severek evlendiğim eşimle aramızda büyük bir soğukluk oluştu. Çabalarıma rağmen durum değişmeyince annem Medyum Dolunay’a gitmemi önerdi. Kendisi papaz büyüsü yaparak eşimle yeniden aşk yaşamamıza vesile oldu.

 7. İyi ki Medyum Dolunay’ı 0 555 171 89 94 numaralı hattından arayıp papaz büyüsü yaptırdım. Eşimin sürekli başka bir kadınla olan ilişkisi sona erdi, benimle olan ilişkisi düzeldi, yuvamız dağılmaktan kurtuldu.

 8. Bir kadına aşıktım ama evliydim. Eşime karşı bir şey hissetmiyordum. Ayırma vefki hazırlayan Medyum Dolunay hem eşimden sorunsuz boşanmama, hem de sevdiğime kavuşmama yardımcı oldu.

 9. Evli bir erkeğe aşık oldum ama o da beni seviyordu. Tek engel karısıydı. Ayırma vefki için Medyum Dolunay’a telefon ettim, görüştük. 7 gün süren ayırma vefki sonunda 40 gün geçtiğinde artık sevdiğim adam benim olmuştu.

 10. Arkadaşımın tanıştırdığı Medyum Dolunay sayesinde işyerinde yaşadığım patron zulümden kurtuldum. Kişiye özel havas yaptırmak her sorunu ömür boyu çözüyor, ilgilenenlere tavsiye ederim.

 11. Sevdiğim kişi eşiyle ayrılacağını söyleyip sürekli beni oyalamaya başlayınca ben de ayırma vefki yaptırmak için kolları sıvadım. 0 555 171 89 94’ten Medyum Dolunay’la görüştüm. Boşandı ve şu an nişanlıyız.

 12. Ailemize girdiğinden beri huzur bırakmayan gelinimizi abimden ayırmak için Medyum Dolunay’la iletişim kurduk. Ayırma vefki kesinlikle çok işe yarıyor, 40 günde hem abim kurtuldu, hem de biz.

 13. Zengin bir aileyiz. Abime musallat olan para avcısı bir kadı ailemize zor günler yaşattı. Ayırma vefki için Medyum Dolunay’a gittik. O kadından kurtulduğumuz için huzurlu ve mutluyuz.

 14. Sevgilimden sürekli yalan duymak sinirimi bozuyordu, sevdiğimden katlanıyordum ama değişmesi lazımdı. Onu kaybetmemek için kişiye özel havas yaptırmak adına Medyum Dolunay.’la görüştüm ve bu sorundan kurtulduk.

 15. Abim kendisine eziyet eden ve sevgisini hak etmeyen bir kadına tutuldu. Durumuna çok üzülüyorduk o yüzden Medyum Dolunay’a müracaat edip ayırma vefki yaptırdık. Abim o kadından kurtuldu ve şu an çok mutlu.

 16. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 17. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 18. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 19. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 20. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 21. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir