VEFK İLMİ

Vefk uyum anlamına gelmektedir. Vefk ilmi kesin bir dini bilgi ve inanç, medyumsal sezgiler gerektirmektedir. Bu ilmin insanların niyetlerinin olmasında önemli etkileri vardır. Gerçek medyum ve hoca tarafından yapılmalıdır. Bu tılsımda, birbirini kesen çizgiler ile dikdörtgen oluşturulur.Bu dikdörtgen kutular içine, tılsımı oluşturan özel Arapça dualar yerleştirilir. Kurallara uygun olarak yazılması çok önemlidir. İşini bilen bir hoca ile yapılan, hazırlanan tılsım niyetinin olmasını isteyen kişiye yardımcı olacak ve etkisini yaptıran kişi hissedecektir. Medyum Dolunay gibi ne yapması gerektiğini bilen insanlarla yapıldığında sonuç almakta kesinlikle zorlanmazsınız.
Vefk İlmi Hakkında Detaylar:
Vefk ilmi uygulaması, Arap alfabesinde bulunan harflerin rakamsal olarak karşılıklarının hoca tarafından tılsıma yerleştirilmesi ile yapılmaktadır. Sayılar yerine kelimelerle de vefk tılsımı yapılabilir. Vefk ile tılsım yapılması için, kişiye özel bir uygulama yapılacaksa, burç bilgisi, burcun özellikleri, uğurlu olan gün, büyü yapılmak istenen kişiyle arasında ilişki, arasının yi ya da kötü olup olmadığı gibi bilgilerin bilinmesi de önem taşımaktadır. Bu işlemi yapacak kişinin burçlarla ve diğer varlıklarla iletişimleri ve sezgisel güçlerinin olması gerekmektedir.
Vefk İlmi Yapılması İçin Medyum Dolunay Sizinle:
Vefk ilmi çalışmaları Medyum Dolunay tarafından eksiksiz olarak yapılmaktadır. Kendisine 0555 171 85 40 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz. Kendisi size mükemmel şekilde yardımcı olacaktır. Tılsımı hazırlayacak ve size düşen, yapmanız gerekenleri de detaylı olarak size aktaracaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 800 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir