çok etkili ayırma büyüsü

çok etkili ayırma büyüsü nasıl yapılır etkili olan büyü hakkında sizlere bilgiler vereceğiz ; Çok etkili bir ayırma büyüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Ancak baştan vurgulamak gerekiyor ki mutlu giden birliktelikleri sonlandırmak ve kötü niyetle birilerinin evliliğine yada birlikteliğini bitirmek gibi niyetlerle yapılırsa rahman olmaz ve yapan kişi üzerine büyük günahı vardır. Ayrıca bilinçsiz yapılan işlemler de istenmeyen sonuçları beraberinde getirebilir. Bu nedenle ayırma büyüsü gibi ilim ve teknik isteyen özel işlemleriniz için Medyum Dolunay Hocayı 0555 171 85 40 numaralı telefondan arayabilir veya watsup üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Aşağıdaki duanın …. kere ayrılmasını istediğiniz çiftin resminin üzerine okunarak resmin yakılması ve küllerinin ikiye ayrılarak iki yol ayrımı olan bir yere gidilerek yarısını bir yola yarısını diğer yola serpmek gerekmektedir. Bu işlem esnasında yine aşağıdaki duanın …. sayıda okunarak küller serpilmelidir.
Amentü billahil aliyyül azim ve tevekkeltü alel hayyul kayyum.
Kul uhiyye ileyye ennehüs temae neferün minel cini fekalu inna semina kuranen aceba yehdi ilel rüşdi fe amenna bih ve len müşrike bi rabbina ehad ave ennehü Teala ceddü rabbina mettehaze sahibeten vela veleda ve ennehü kane yekulu sefiyhüna alallahi şatata ve enna zennenna en len tekulel insü vel cinnü alallahi keziba ve ennenhü kane ricalün minel insü yeuzune bi ricalin minel cini fezadühüm reheka ve ennehüm zannü kema zanentüm en lilen yeb asallahu ehada ve enna lemessessemae fevecedna ha muliet harasen şediden ve şuruba ve enna künna nekudü minha mekaide lisem i femen yestemiil ane yecid lehü şihaben rasada ve bi esmail azim ilinsü ve davetil ceberutu ve bi hakkı ademe nurikel insi ve bi hakkılcinni vel insi ve ila hazihil esmai ve bi hakkı hamim ayın sinkaf ve bi hakkı taha ve bi hakkı esmaillahi Teala ve bihakkı hatemi Süleyman bin davud ve bihakkı kef hayın sad innehü veliyyü ve ilahi ademe ve ilahi seyyide hü ves sultane ademe ya zel celali vel ikram ey nuri nurike ins adem ve bihakkı Mustafa ve bihakkı Zebur in insi adem ve bi hakkıl nebiyi insi adem ve bihakkı yunus insi adem ya azim ve bihakkı İbrahim insi adem ve bi hakık cebrali insi adem ya Allah ya Allah ya Allah ya rahman ya rahman ya rahman ya rahim ya gaffar ya şekur ya halim ya sultan ya subhan ya macid ya vahid ya kahir ya kadim ya hannan ya Mennan ya deyyan ya gufran veya enzellahu mines semai min main fe ehya bihil ardi bade mevtiha ve iza cael insü hazihi sebate bi kudretillahi Teala ve izzetillahi ya zel celali vel ikram allahümme sehirli kalbi (burada tesir etmek istediğinin adını ve anne adını söyle) el acele el acele el acele es saate es saate es saate el vehan el vehan el vehan.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

İlgili Başlıklar

çok etkili ayırma büyüsü

Aşk hayatında karşılaşılan sorunlar ve problemler her ilişkide yaşanabilir. İlişkinin başlangıcında her şey güzel olsa da zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve bu da ilişkiyi etkileyebilir. İki kişi arasında yaşanan anlaşmazlıklar, sürekli tartışmalar veya farklılıklar ilişkinin sona ermesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda insanlar genellikle kendilerine yardımcı olabilecek çözüm yolları ararlar. Çok etkili ayırma büyüsü de bu çözüm yollarından biridir.

Çok etkili ayırma büyüsü, bir ilişkiyi sonlandırmak veya iki kişiyi ayırmak için yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde istenmeyen bir ilişkinin bitirilmesi veya sevilmeyen bir kişinin bir ilişkiden uzaklaştırılması hedeflenir. Ayırma büyüsü genellikle özel büyücüler veya medyumlar tarafından yapılır ve belirli bir ritüel ile gerçekleştirilir.

  • Çok etkili ayırma büyüsü için kullanılan malzemeler:
  • 1 adet biber
  • 2 adet çatal
  • 1 adet kırmızı mum
  • 1 adet teneke kutu
  • 1 adet kesme tahtası

Ayırma büyüsü için kullanılan malzemeler oldukça basit ve kolay bulunabilir malzemelerdir. Büyüyü yapmak isteyen kişi bu malzemeleri temin ettiğinde büyüyü gerçekleştirmeye hazırdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1577 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
25 Hayır

“çok etkili ayırma büyüsü” için 2 yorum var.

  1. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir