Sevdiğim beni kıskansın dua

Sevdiği tek kimseden beklediği alaka ve ilgiyi göremeyen kişi; aşağıda iştirak eden kutlu vefki ve ayeti yazar.  Üst Kısmına de bin 4 surat doksan 2 kez benzer ayeti okuyarak üstünde taşırsa; sevdiği kişiyi aradığı derecede kendisine ısındırmış olabilir .

Allahümme rabbil beldetil harami veş şehril harâmi vel haremi vel harami ver rukni vel makami ikra’ alâ nebiyyinâ muhammedin aleyhis salât üves selâmü mînnes selâmü (Eûzü bikemâtillâhit tâmmâti min gadabihi ve şerri ıbâdihi ve min hemezâtiş şeyâtıyni ve en yahdurûni). “Allahın gazabından kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden ve yanımda bulunmalarından, Allahım am kümelerine sığınırım” diye dua etmelerini talim ederdi.

İlgili Başlıklar

Sevdiğim beni kıskansın dua

Sevdiğim beni kıskansın dua genellikle romantik ilişkilerde tercih edilen bir dualardan biridir. Birçok kişi, sevdikleri tarafından kıskanılmak istemektedir. Bunun nedeni, kıskanıldığınızda, diğer kişinin size olan ilgisinin ve sevgisinin arttığına inanılmasıdır. Ancak, bu dua sadece doğru şekilde kullanıldığında etkili olabilir.

nın doğru bir şekilde yapılabilmesi için öncelikle niyetinizi belirlemelisiniz. Duanızı yaparken içtenlikle ve samimiyetle dua etmek önemlidir. Ayrıca dua ettiğiniz kişinin de size olan duygularını ve ilişkinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu dua, karşı tarafın size olan ilgisini arttırmak için değil, sizinle daha fazla vakit geçirmek ve size daha çok değer vermek istemesi için yapılmalıdır.

Eğer sevdiğiniz kişinin sizi kıskanmasını istiyorsanız, doğru bir şekilde dua etmeniz gerekmektedir. Bunun için öncelikle doğru zamanı seçmelisiniz. Örneğin, sevgilinizle aranızda bir tartışma olduğunda veya ilişkide bir sorun yaşandığında bu duayı yapabilirsiniz. Ancak, sevdiklerinizi kıskandırmak için bu duayı sürekli tekrarlamanız doğru olmayacaktır. Dua etmek yerine, ilişkinizi güçlendirecek adımlar atmaya odaklanmalısınız.

 • Sevdiğim beni kıskansın dualarının etkili olabilmesi için, dua ederken Allah’a inancınızı ve güveninizi tam olarak ortaya koymalısınız. Yürekten dua ettiğinizde, dualarınızın kabul edilme ihtimali daha yüksek olacaktır.
 • Bunun yanı sıra, dürüst ve sevgi dolu bir ilişki geliştirmek için çaba sarfetmek de önemlidir. Eğer sevdiklerinizin sizi kıskanmasını istiyorsanız, onlara değer verdiğinizi hissettirmeli ve onlarla güzel vakit geçirmelisiniz.
 • Tabii ki, ilişkide kıskançlık gibi olumsuz duyguların da sınırları vardır. Sizden sürekli kıskançlık bekleyen veya sizi kontrol etmeye çalışan biriyle ilişki yaşamak sağlıklı değildir. İlişkideki kıskançlık duygusunu dengelemek önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3095 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

“Sevdiğim beni kıskansın dua” için 9 yorum var.

 1. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 2. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 3. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 4. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 5. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 6. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 7. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 8. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 9. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir