Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?  sizlere bu yazımızda onun hakkında bilgiler sunacağız ; İnsanların yüzyıllardır istediklerini almak için başvurduğu yollar çeşitlidir. Bunların arasında doğaüstü güçler, büyüler de yer almaktadır. Üstelik bu yolu seçenlerin sayısı hiç de azımsanacak oranda değildir.

Kadın-erkek ilişkileri yüzyıllardır süregelen ve her iki tarafında çeşitli çekişmelerine sahne olan doğal bir süreçtir. Kimileri ilişkilerinde, evliliklerinde mutluluğu yakalarken, bazıları maalesef hüsrana uğramaktadırlar. Evliliklerinde sorunlar olan veya uzun süreli ilişkisi olup taraflardan birinin evliliğe sıcak bakmadığı durumlarda insanlar evlilik büyüsü için talepte bulunabilmektedir.

Evlilik büyüsü, taraflardan birisinin evliliğe yanaşmadığı durumlarda yapılabileceği gibi kısmeti çıkmayan kişiler için de farklı şekilde uygulanabilir. Evlilik büyüsü yapılan bireylerde, evliliği istemeyen partner fikrini değiştirir, kısmeti çıkmayan birine de uygun bir talip çıkagelir.

Evlilik büyüsünün uygulandığı durumlardan bir diğeri ise evliliğe karşı çıkan aile büyüklerinin ikna edilme aşamasıdır. Büyü yardımıyla rızası olmayan kişiler ikna edilir ve evlilik gerçekleşir.

Evlilik büyüsünün yapım aşaması şu şekildedir. Bazı ayetler bir kağıdın üzerine yazılır ve bu kağıtlar sarılır. Sarılan bu kağıtlar evliliğe yanaşmayan kişinin kıyafetine yerleştirilir. Eğer böyle bir imkan yoksa büyüyü yapan kişi kendi üzerinde bu ayetleri taşır. Böylece gerçekleştirilen büyü kısa zaman içerisinde etkisini gösterir.

Bu büyülerin kalıcı ve etkili olabilmesi için işin uzmanı medyumlar tarafından yaptırılması gerekmektedir. Büyüyü yaptıranlar kadın veya erkek olabilir. Ay büyüme evresindeyken başlayınız. Özel bir günü ve saati yoktur. Ayın hilal olduğunu gördüğünüzde başlayabilirsiniz. Kadınların adet günlerinde yapmaları daha uygundur. Erkekler de uygulamayı çıplak yapabilirler.
Uygulama için gerekli malzemeler;

1. İstediğiniz kişinin resmi
2. Sizin kendi resminiz
3. Temiz bir yerden alınmış toprak
4. Göl, deniz, akarsu, kaynak, suyu
5. İstenen kişi kadın ise gül yağı erkek ise amber yağı

Uygulamanın yapılışı:
İki resim alınır. Resimler yüz yüze gelecek şekilde birbirine (eğer istenilen kişi kadınsa gül erkekse amber yağı ile) yapıştırılır.
15 gün boyunca yatağınızın altında saklanır. 15 günün sonunda çıkarılır toprak ve su ile çamur yapılır ve resim bu çamurun içine konarak 500 cc lik su şişesi boyutunda bir silindir haline getirilir. Özetle sopa yapılır.
15 boyunca bu sopaya aşağıdaki mantra 10 defa okunur.

……… benimle evlensin Ban arı patak kangfe Habzee Lubadi Zamboola
(…… yazan yere kişin ismi gelecek)

15 günün sonunda sopa bir ağacın altına gömülür.

İlgili Başlıklar

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik Büyüsü, birçok insanın etkisini merak ettiği ve uygulamak istediği bir konudur. Bu büyüyle ilgili bilimsel bir kanıt olmasa da, bazı insanlar tarafından kullanılmaktadır. Evlilik büyüsü, kişinin istediği birisiyle evlenmesini veya mevcut ilişkisini güçlendirmesini amaçlar. Bu yazıda Evlilik Büyüsü nasıl yapılır? sorusuna cevap arayacağız.

Evlilik büyüsü yapmak için ilk olarak ihtiyaç duyulan malzemeleri hazırlamak gerekmektedir. Bu malzemeler genellikle doğal objeler olup, genellikle kişisel eşyalar kullanılmaktadır. Bunlar arasında saç, tırnak parçası, fotoğraf, mum, kırmızı iplik gibi şeyler bulunabilir.

Evlilik büyüsü için kullanılacak olan malzemeler hazırlandıktan sonra, büyünün niyetinin açık ve net bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Bu niyet, büyünün etkisi ve yönlendirmesi için önemlidir. Ayrıca, hedeflenen kişiye zarar vermek ya da zorla bir ilişki kurmak gibi olumsuz niyetlerden uzak durulması önemlidir.

 • Malzemeler hazırlandıktan sonra, önceden belirlenen bir zaman ve mekanda büyü işlemi gerçekleştirilmelidir.
 • Büyü işlemi sırasında, malzemeler düzgün bir şekilde dizilerek kullanılmalıdır.
 • Kullanılan malzemelerin üzerine niyetinizi ifade eden bir dua veya dilek yazısı yazabilirsiniz.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4331 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
22 Hayır

“Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?” için 38 yorum var.

 1. Oğlumun kız arkadaşı çok tatlı bir genç kızdı ama ailesi ne yazık ki oğlumla evlenmesine karşı çıkıyordu. Dil bağlama vefki kızımla erkek arkadaşının evlenmesini kolaylaştırdı. Medyum Dolunay olmasa başaramazdık.

 2. Komşumun çok efendi bir oğlu var. Damadım olsun istiyordum ama kızım istemiyordu. Biz de komşuyla ona aşık etme vefki yaptırıp çocuklarımızı baş göz ettik. Tabi ki bize Medyum Dolunay yardım etti.

 3. Maddi olarak her geçen gün sıkıntıya düşüyordum ve işlerim de aksi gidiyordu. Kişiye özel havas sayesinde işlerim su gibi aktı, kazancım çoğaldı. Medyum Dolunay o kadar derde şifa ki size de tavsiye ederim.

 4. 5 senedir iş hayatımı burnumdan getiren şefin çenesinden bıkınca dil bağlama vefki için medyum Dolunay’a gittim ve şefin çenesinden çok kısa bir süre içinde kurtulup huzura kavuştum.

 5. Erkek arkadaşımla beraber ailesinin evlenmemize engel olması yüzünden medyum Dolunay’a müracaat ettik. Ailesine dil bağlama vefki yapan hoca sayesinde nişanlandık ve kimse hiçbir şeye karışmıyor.

 6. Kişiye özel aşk vefki şu an eşimle evlenebilmek için Medyum Dolunay’a yaptırdığım büyüydü. Hocanın ismini çok duymuştum ama kendim tecrübe edince herkesin ne denli doğru söylediğini anlamış oldum.

 7. Sevdiğimle kavga ettik, ayrıldık. Geçer dedim ama çok uzattı. 0 555 171 85 40’tan hemen hocayı aradım. Medyum Dolunay sevgilimin inadını kırıp bana geri dönmesi için vef yaptı ve şu an eskisinden daha da aşık.

 8. Verdiğim parayı beş aydır geri alamayınca medyumdolunay@gmailç.com adresinden hocaya olayı anlattım. Kişiye özel havas ile borç verdiğim adamı ayağıma getirtip, bir de özür diledi. Paramı da aldım.

 9. Evlilik konusunda sürekli beni oyalayan sevgilim nişana da yaklaşmayınca annemle hemen gidip medyum Dolunay hocaya durumu anlattık. Bağlama büyüsü yaptı. 21 gün sonra sevgilim ailesiyle istemeye geldi.

 10. Boşanalı iki yıl oldu ama eşim hala yeniden barışmak, evlenmek isteyip peşimden koşuyor. Artık çok sıkıldım ve bunaldım. Uzaklaştırma vefki eski eşimin beni unutmasına vesile oldu. Sağ ol Medyum Dolunay.

 11. Evli bir erkekle görüşen arkadaşım bana medyum Dolunay ile görüşüp sevdiği adamı eşinden ayırma vefki sayesinde boşadığını anlatınca ben de gidip papaz büyüsü yaptırmaya karar vermiştim. Şu an sevdiğim kişiyle evliyim.

 12. Kendisine büyük hayranlık duyduğum medyum Dolunay evi terk edip giden abimi geri getirmemizde papaz büyüsü yaparak yardımcı oldu. Ailemizin her derdinde bize destek olması da harika bir şey.

 13. Güvenilir bir hoca bulup aşık etme vefki yaptırmak isteyen arkadaşıma annemin papaz büyüsü yaptırdığı Medyum Dolunay’ı önerdim. O da çok memnun kaldı ve sevgilisiyle gayet de mutlular.

 14. Arkadaşım aldatıldığı için boşanmayı teklif etti ama eşi istemeyince medyumdolunay@gmail.com adresine mail atıp durumu anlattı. Hoca hemen ayırma vefki hazırladı, bir ay sonra boşanma davası açtılar.

 15. Çapkın kocası yüzünden güzeller güzeli kızım eriyip gitti. Boşanmak istedi eşi kabul etmedi. Ben de ayırma vefki için Medyum Dolunay’la konuşup damadımın boşanmasını sağladım çok şükür.

 16. Kumar borcuyla evimizi sattıran ve kızıma kötü davranan damadımdan yılmıştım. 7 günde yapılan papaz büyüsü damadımla kızımın ayrılmasını sağladı. 21 günde etkili oldu, hepinize medyum Dolunay’ı öneririm.

 17. Papaz büyüsü yaptırıp 21 günde sonuç almış bir insan olarak artık sevdiğim kişiye kavuşmuş oldum. Siz de bu büyüyü sorunlarınızda kullanmak için Medyum dolunay ile görüşebilirsiniz.

 18. Abimin eşini daha ilk başta sevmemiştim. Zamanla yalanlarını da yakaladım. Anneme de kötü davranıyordu. 7 günde papaz büyüsünü hazırlayan medyum dolunay hocam abimle eşinin boşanmasını sağladı.

 19. Oğlumun karısı o yokken bana sürekli kötü davranıyor, oğlum varken melek oluyordu. Papaz büyüsü yaptırıp hem oğlumu hem de kendimi kurtardım. Medyum Dolunay hoca oğlumu da beni de kullanan bu kadını bizden uzaklaştırmış oldu.

 20. Hocam evli çiftleri ayıran ayırma vefki sayesinde beş yıldır beni evleneceğiz diyen ama eşinden boşanmayan sevgilime kavuşturup, onunla evlenmemize sebep olmuş son derece güvenilir biridir.

 21. Bana karşılıksız aşk ıstırabımda yardımcı olup aşık etme vefki yapan Medyum dolunay eminim içinde bulunduğunuz tüm sorunlardan rahatlıkla kurtulmanızı sağlayacak tek kişidir.

 22. Oğlumun hayırsızlığından ve bitmeyen borçlarından bıkıp usandım. Hayatını düzene soklup, borçlarından kurtulsun diye Medyum Dolunay kişiye özel havas yaptı, oğlum işe girip borçlarını ödemeye başladı.

 23. Papaz büyüsü ile eşimin önceki eşinden ayrılmasını sağlamıştım. Açıkçası hiç pişman değilim çünkü birbirimizi seviyorduk. Bu büyü konusunda bir numara olan Medyum Dolunay sayesinde çok mutluyum.

 24. Evli birine aşık olduğum için belki eleştirebilirsiniz ama eşiyle mutlu olmadığı için beraberdik. Onunla yuva kurmak istediğimden ayırma vefki yapan Medyum Dolunay sayesinde sevgilimle nişanlandık.

 25. Sevgilim iki yıldır boşanacağını söylese de ortada bir dava filan yoktu. Kendisine danıştığım Medyum Dolunay ayırma vefki yapınca sevgilim kısa sürede dava açıp hemen boşandı.

 26. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 27. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 28. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 29. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 30. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 31. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 32. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 33. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 34. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 35. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 36. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 37. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 38. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir