Nefreti aşka dönüştürmek için dua

Sevdiğiniz kişi bir takım olumsuzluklardan veya elinizde olmayan olaylardan dolayı size karşı öfke yada nefret duyuyorsa bugün sizler ile paylaşıcağımz dua mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.Bu dua oldukça etkili bir dua olup güçlü bir vefk tılsımı ile okundu zaman sevdiğiniz kişi sizi kısa bir süre sonra tekrar arıycaktır.

Nefreti aşka dönüştürmek için dua

Sevgilisi yada bir yakını kendisini terk eden kimse aşağıda gelen tılsımı eşref bir saatte yazarak seher vakitlerinde akar suya atmaya bir kaç gün devam ederse sevdiği kimse kısa zamanda geri kendisine döner.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Nefreti aşka dönüştürmek için dua

Nefreti aşka dönüştürmek için dua, insanların kalplerinde yer alan negatif duyguları sevgiye dönüştürmek amacıyla yapılan bir ibadettir. Nefret, insan ilişkilerinde sıkça karşılaşılan bir duygudur ve bu duygu zamanla insanların mutluluğunu ve huzurunu olumsuz etkileyebilir. Ancak dua, insanların kötü duygularından arınmasına ve daha pozitif bir hale gelmesine yardımcı olabilir.

Nefreti aşka dönüştürmek için yapılan dua, Allah’a yönelik bir yakarıştır. Bu dua, kişinin kalbindeki nefret duygusunu yok etmek ve yerine sevgi, hoşgörü ve anlayış getirmek için yapılır. Dua ederken kalbin samimi olması önemlidir. İçten bir şekilde nefretin yerine sevgi duygusunu istemek ve Allah’a yönelmek, bu duayı daha etkili kılacaktır.

Bu dua için bir örnek, “Ey Rabbim! Kalbimde yer alan nefret duygusunu aşka dönüştürmek için sana yalvarıyorum. İçimdeki bu olumsuz duyguyu yok et ve yerine sevgi ve hoşgörü getir. Başkalarını anlamayı ve onlara sevgiyle yaklaşmayı nasip et. Beni kötü duygulardan arındır ve kalbimi sevgiyle doldur. Amin” şeklinde olabilir. Bu dua, Allah’ın merhametini ve gücünü istemek için bir fırsattır ve kişinin iç dünyasını temizlemek için önemli bir adımdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2652 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Nefreti aşka dönüştürmek için dua” için 9 yorum var.

  1. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  2. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  3. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  4. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

  5. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

  6. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  7. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  8. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  9. Dolunay hocam erkek arkadaşım ile 4 ay önce çok kötü kavga ettik ve sanırım artık bana karşı çok kızgın vermiş olduğunuz bu dua ile etkili sonuç alabilirmiyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir