Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü halk arasında bilinen bir büyü türüdür. Kaşık büyüsü nedir, bu büyü eşleri birbirine bağlamak ya da ayırmak için yapılan bir büyüdür. Büyü tahta ya da demir kaşıkların üzerine dualar yazılarak, tılsımlar okunarak yapılır. Kaşık büyüsünün etkisi ve tesir etmesi oldukça hızlı olur. Tarihten beri bilinen en eski büyü çeşitleri arasındadır. Medyum Dolunay bu konuda sizlere detaylı bilgi verebilir. Kendisini 0555 171 85 40 numaralı telefonundan ararsanız, kaşık büyüsü ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Kaşık Büyüsü Etkileri
Kaşık büyüsü eşleri bağlama ya da ayırma için yapılabilir. Kaşık büyüsü etkileri diğer büyülere oranla daha kalıcı olur. Eşlerin muhabbetinin düzelmesi, sorunların giderilmesi, ayrı olanların yeniden bağlanması gibi etkileri kısa sürede gösterir. Bunun tersi olarak kaşık büyüsü ayırmak için yapılırsa, kaşıklar tersine çevrilerek yapılan ayırma çalışmaları da vardır. Bu nedenle büyünün hangi amaçla yapılacağı hakkında yapacak hocaya bilgi verilmelidir.
Kaşık Büyüsü Ne Zaman Yapılır?
Kaşık büyüsünün amacı eşleri bağlamak için ya da ayırmak içindir. Ancak bu büyünün ehil biri tarafından yapılması gerekmektedir. Kaşık büyüsü ne zaman yapılır, bu büyü eşinizi kendinize bağlatmak, eşiniz sizi başkasıyla aldatıyorsa ondan ayırmak için, ayrıldığınız eşinizin geri dönmesi için, eşinizin kendinize aşkla bağlanması için ya da sevgilinizi bir başkasına gitmemesi için yapılabilir. Büyü sırasında yapılan işlemler 3-7 gün içinde tamamlanıyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1315 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
26 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir