Arpa Büyüsü

Arpa büyüsü nasıl yapılır ve nedir sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; İki sevgili arasına giren geçimsizliği gidermek,barışı sağlamak için arpa tanelerinden büyüyapılır. Gerçekte cinleri toplamak, onların
bozuculuğunu önlemek için düzenlenen bir büyüdür bu.

Sevgililerden biri cineiye gider, dileğini dile getirir, kimin suçlu, kimin suçsuz olduğunu, soğukluğun nerden geldiğini açıklar. Cinci, olayı dinledikten sonra, kızın yaşı ile erkeğin yaşının toplamı sayısınca arpa tanesi alır. Önce kızınkileri bir yere, erkeğinkileri ayrı bir yere koyar.

Yıldızlara, burçlara bakar, alınyazısının hangi doğrultuda olduğunu öğrenir. Sonra kızın yaşını gösteren arpa tanelerini alır, Kur’andan kısa bir sure okuyup onlara üfler, karıştırır. Daha sonra erkeğinkileri alır, gene Kur’andan kısa bir sure okur, üfler karıştırır. Kimi cinciler, kız için Kur’anın ·El-Falak•, oğlan için ·El-Asr· suresini okurlar. Canının istediği sureyi okuyanlar da vardır.

Cinci, arpaları, ayrı ayrı okuyup üfledikten sonra, birini sağ eline, birini sol eline alıp göğe doğru kaldırır, üç kez «ya subhan• dedikten sonra ocakbaşına götürür, yere koyar, sonra bir kabın içinde karıştınr, uç •kulhuvallah•, iki •elham• okuduktan sonra, kabın ağzını kapar. Yedi rikaat namaz kılıp arpalara selam verir, kendisine başvuranın adını söyleyip •meded ya Hay• der, yere tükürür.

Arpaları kaptan alıp bir muşambaya sarar,muşamba yedi kat dürülüp yumak yapılır, yeşil bir beze sarılıp yetmiş bir dikişle dikilir. Yumak yere çizilmiş bir üçgenin ortasına konur. Üçgenin köşelerine •Ya subhan• yazılır. Cinci yumağın çevresinde yedi kez döner, her dönüşün bitiminde ·lailahe illa billah· söyleyip sağa, sola üfler.

Yedi gün süreyle, yatsı namazından sonra, yumağın çevresinde bu dönüş yinelenir. Yedinci gün, son işlemin bitiminde, yumağın üzerine kırk bir kez •ya Allah, ya ilah• diyerek üfler,. yumağı kendisine başvurana verir. Yumağı alan, o gece sevgilisinin evinin çevresinde yumakla üç kez dönüp dolaşır, her dolaşmada ·bismillah ya Allah, medet ya ilah, deyip eve doğru üfler. Bu
işlem de üç gece belli bir saatte yinelenir. Son gece, yu mak istenen sevgilinin yanında, üzerin den geçilebilecek bir yere belirsizce gömülür, yedi kez •ya kafi, ve şafi· denip toprağa üflenir.

Bu işlemden sonra, kırk gün içinde, sevgililer arasında bir yakınlık, bir tatlılık başlarmış. Olayın duyulması, arpaların bulunması; etkiyi ortadan kaldırdığı gibi, daha kötü sonuçlar doğu· racağından; iş, oldukça gizli tutulur, cineinin adı söylenmez. Ancak, iş !atlıya bağlanınca, cineinin isteği yerine gelirilmez, cinciyle yaptığı işin kar· şılıgı konusunda kesin anlaşmaya varılmazsa; cinci, işi bozar, insanın başına kötülük cinlerini üşüştürür, deliye döndürebilirmiş.

İlgili Başlıklar

Arpa Büyüsü

Arpa, tarih boyunca kullanılan bir tahıldır ve birçok farklı şekilde kullanılır. Arpa unu, bira yapımında kullanılan malt, yem olarak hayvanlara verilen arpa, hatta bazı ülkelerde geleneksel olarak yapılan arpa şarabı gibi farklı biçimlerde karşımıza çıkar. Ancak bu yazıda bahsedeceğimiz konu, arpanın büyü amaçlı kullanımıdır.

Arpa büyüsü, eski çağlardan beri var olan ve çeşitli amaçlar için yapılan bir tür büyüdür. İnsanlar, arpayı kullanarak çeşitli dileklerini veya niyetlerini gerçekleştirmeye çalışırlar. Bazıları bu büyüyü iyilik amacıyla kullanırken, bazıları ise kötü niyetli amaçlarla kullanır. Ancak her durumda, arpa büyüsünün etkili olduğuna inanılır.

Arpa büyüsünün en yaygın kullanım alanlarından biri aşk büyüsüdür. Bir kişi başka bir kişiyi kendine aşık etmek veya evlilik teklifi almak istediğinde, arpa büyüsüne başvurabilir. Bu büyüde, kişi niyetini ve isteğini arpanın üzerine yazıp, ardından bu arpayı kullanır. İnanışa göre, bu şekilde yapılan büyü etkili olur ve istek gerçekleşir.

 • Bu yazıda bahsi geçen arpa büyüsünü uygulamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak, bu tür büyülerin nezaket kurallarına uygun bir şekilde yapılması önemlidir. Başka bir kişinin özgür iradesini etkilemek istediğinizde, karşı tarafın da isteği ve rızası olmalıdır. Aksi takdirde, etik sorunlar ortaya çıkabilir.
 • İkinci olarak, arpa büyüsünün tam bir inanç ve odaklanma gerektirdiğini unutmamak önemlidir. Büyüye başvuran kişi, büyünün etkili olması için tamamen inanmalı ve büyüyü yaparken dikkatini dağıtacak unsurlardan uzak durmalıdır. Bunun yanı sıra, büyünün sonuçlarını kabul etme konusunda da hazırlıklı olmalıdır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Vefk
Yazdır
Bu sayfaya 5716 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

“Arpa Büyüsü” için 27 yorum var.

 1. Oğlumun evliliğinde sorunlar vardı. Sürekli kavga ediyorlardı ve gelinim annesine kaçıyordu. Bir yakınımdan Medyum Dolunay’ın adını duydum. Ben de kendisine başvurdum. Bana oğlumla gelinimin arası düzelsin diye arpa büyüsü muskası gönderdi. Evlerinin bir köşesine sakladım. Şimdi çok mutlu bir evlilikleri var. Hatta torunumu yakında kucağıma almaya hazırlanıyorum. Dolunay hoca hem uygun fiyatlı, hem de bu işin ustası.

 2. Bana ne oldu bilmiyorum. Kocama yaklaşmak istemiyor, o yaklaşacağı zamanda durduruyorum. İçimde garip bir sıkıntı vardı. En ufak olaydan kavga çıkarıyordum. Annem bende büyü olabilir diye Medyum Dolunay hocayı aradı. Evliliğimizi çekemeyen biri aramızı bozmak için soğukluk büyüsü yapmış bana. Dolunay hoca arpa büyüsü yaptı gönderdi. Şimdi eşimi eskisi gibi seviyorum. Hatta ona karşı sonsuz bir aşk doluyum.

 3. Son zamanlarda erke arkadaşımda bir gariplik sezmeye başladım. Hata yeni başladığı işyerinde tanıştığı bir kızla yazışmalarını yakaladım. Bana karşı çok soğuk olmaya başladı. Hatta ayrılmak istediğini bile söylemişti. Arkadaşımın tavsiyesiyle Medyum Dolunay hocaya danıştım. Bizim için arpa büyüsü yaptığını söyledi. Gerçekten 2 haftada etkisini gösterdi. Resmen sırılsıklam aşıklar gibi her gece kapıma güller göndermeye, af dilemeye başladı. O işyerinden ayrıldı. Şimdi evlenmek için hazırlığa başladık.

 4. Ne zaman sevgilimle yakınlaşmaya kalksam hep beni durduruyordu. Eminim aklı hala eski sevgilisindeydi. Çünkü odasında ona dair mektuplar, fotoğraflar saklıyordu. Buna dayanamayacağımı anlayıp ayrılmak üzereyken Medyum Dolunay ile karşılaştım internette. Belki işe yarar diye durumu izah ettim. Bizim için arpa büyüsü yaptığını söyledi. Kargo ile muskayı da gönderdi. Ev arkadaşından öğrendim ki Kız arkadaşım ski sevgilisine ait ne varsa 2 hafta içinde yok etmiş. Şimdi çok mutluyuz.

 5. Kayınvalidem kocamla aramıza soğukluk girsin diye büyü yaptı. Ben de bunu evde bulduğum garip muskalardan öğrendim. Bir yakımız itiraf etmek zorunda kaldı. Kocam bana karşı şiddet uygulamaya başlamıştı. Sağ olsun Medyum Dolunay yaptığı arpa büyüsü sayesinde evliliğimi kurtardı. Şimdi eskisi gibi birbirimize aşığız. Hatta öğrendiğinden beri annesiyle de görüşmüyor.

 6. Nişanlımla çok defa ayrılığın eşiğinden döndük. Ailelerin kavgaları yüzünden biz de birbirimize karşı soğukluk hissetmeye başlamıştık. Tam ayrılmak üzereyken komşumuzun kızı Medyum Dolunay hocadan bahsetti. Onca yılımı vermişim heba olmasın diye deneyeyim dedim. Medyum Dolunay sevgilimle aramızdaki anlaşmazlıkları aşabilmemiz için arpa büyüsü yaptı. Gerekten işe yaradı. 2 haftaya birbirimize yeniden sırılsıklam aşık olduk.

 7. Uzun süredir aşık olduğum oğlanla sonunda sevgili olmayı başarmıştım. Okulun en popüler çocuğu olduğu için peşinden çok kız koşuyordu. Onu elimde tutabilmek için kendime ısındırmam gerekiyordu. Arkadaşımla internette gezinirken Medyum Dolunay hocayı buldum. Bana sevgilimle aramın daha samimi olması için arpa büyüsü yaptı. Şimdi gözünün benden başka kimseyi görmediğini, bana deliler gibi aşık olduğunu söylüyor.

 8. Bakliyatlarla büyü yapacaksanız bunu kesinlikle uzman olan bir Medyuma yaptırmanız lazım. Yoksa ters teper. Ben bu konuda Medyum Dolunay’dan yardım aldım. Kendisi sevgilimle aramı düzeltmek için arpa büyüsü yaptı. Büyü yapıldıktan 15 gün sonra etkisini görmeye başladım. Kız artık bana daha sıcaktı ve samimiydi. Hatta eski sevgilisine ait bütün anıları yaktığını duydum. Medyum Dolunay sayesinde sevgilimi geri kazandım.

 9. Eşimle son birkaç yıldır aramızda soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Sırf çocuklarımız olduğu için birbirimize katlanıyorduk. Annem sizde bir şey olduğuna eminim diyip Medyum Dolunay’a başvurdu. Meğer bize eşimin doğumunda 3 harfliler musallat olmuş. Medyum Dolunay arpa büyüsü yaptı evliliğimiz için. Gerçekten işe yaradı. Şimdi ilk günkü gibi aşız birbirimize. Atta 3. Çocuğu bile düşünüyoruz.

 10. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 11. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 12. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 13. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 14. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 15. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 16. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 17. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 18. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 19. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 20. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 21. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 22. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 23. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 24. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 25. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 26. ay önce kiracı olarak bir eve taşındık ve üç ay önce nişanlandım dün sabah kardeşim apartmanın içinde, gözle görülür bir yerde, hemen kapının önünde ki elektrik saatin dolabının kulpunda asılı bir dikdörtgen şeklinde dikilmiş yeşil bir muska buldu. Poşet eldivenle içini açtık çikolata folyo kağıdına sarılı buğday taneleri gördük sanırım on onbeş tane kadardı. Çok korktum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum iyi çalışmalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir