Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapmak ve sevdiğiniz insanın size gelmesini bağlanmasını, gözünün sizden başka kimseyi görmemesini sağlamak elinizde. Birbirinden etkili aşk büyülerini bu işte bir alim olan, özel insan, Medyum Dolunay yardımı ile sağlamak mümkün. Aşık etme büyüsü yaptırarak, bana gözünün ucuyla bile bakmayan, ama benim çok ama çok sevdiğim insanın bana gelmesini sağladım ve şu anda çok mutluyum.

Medyum Dolunay ile aşk büyüsü sonuçlarını aldım.

Çok sevdiğim ancak ne yazık ki, o zamanlar beni ciddiye almayan sevdiğimin bana gelmesini çok ama çok istiyordum. Bir yakınımdan en etkili aşk büyüleri konusunda bilgi aldım ve bana daha önce son derece memnun kaldığı, Medyum Dolunay Hocanın telefonunu verdi. Kendisi, aşk büyüsü ile bağlama, alevi sorunların çözülmesi ve üç harflilerin musallat olması, aşk büyüsü bozma gibi alanlarda son derece yetkin bir isim.

Aşık etme büyüleri konusunda özellikle, gerçekten danışanlarına son derece başarılı şekilde yardımcı olan bir isim ve kendisinden son derece etkilendiğimi, hemen güvenimi kazandığını da belirtmeliyim.

Medyum Dolunay ile Etkili Büyü

Saygın ve danışanı ile son derece samimi olan Medyum Dolunay ile siz de yardımlaşabilirsiniz. Kendisinin telefon numarası 0 555 171 85 40 hemen arayabilirsiniz. Mail adresi ise, medyumdolunay@gmail.com olarak, her zaman ulaşmanız için hazır. Ben kendisiyle mail üzerinden de iletişim kurdum ve her zaman yanıtlayarak bana eksiksiz olarak yardımcı oldu.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2149 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

“Aşk Büyüsü” için 13 yorum var.

 1. Kaç yıllık evli olmama rağmen hala eşimle annesinin arasına mesafe koyamadım. Eşim benden çok annesi seviyor. Medyum Dolunay’ın uyguladığı soğutma büyüsü sayesinde de en kuvvetli şekilde sonuç aldım. Ne kadar teşekkür etsem az.

 2. Beş yıldır beraber olduğum erkek arkadaşım hala benimle evlenmeye yeltenmiyordu. Ta ki Medyum Dolunay ikna etme büyüsü yapana kadar. O kadar mutluyum ki haftaya düğünüm var.

 3. Karı koca ayırma papaz büyüsü sayesinde sevgilim mutsuz olduğu karısından ayrıldı ve artık beraberiz. Çok kuvvetli olan bu büyü çeşidi Medyum Dolunay ile mümkün oldu.

 4. Kaynanamla beraber yaşıyordum ve de onun çenesinden kurtulmama imkan yoktu. Böyle bir ömür nasıl geçer diye kara kara düşünürken öneri ile Medyum Dolunay’ı tanıdım. Dil bağlama büyüsü ile hayatımı değiştiren, kaynanamı suspus yapan medyumumuza minnettarım.

 5. Nişanlım beni ortada bırakıp gitmişti. Duydum ki yeni biriyle nişanlanmış Bu duruma son verecek olan büyü ayırma büyüsü olacaktı. Hemen 0555 171 85 40 numaralı telefondan Medyum Dolunay’a ulaştım ve uygulamaya koyulduk. Artık nişanlım ile evlilik aşamasındayız. Teşekkür ederim.

 6. Geri getirme büyüsü sayesinde eşimi geri kazandım. Medyum Dolunay sayesinde çok mutluyuz. Siz de medyumumuza ulaşmak isterseniz, medyumdolunay@gmail.com adresine veya 0555 171 85 40 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

 7. Eşim başka kadınlarla görüşüyordu ve buna engel olamıyordum. Soğutma vefki ile tanıştığımda Medyum Dolunay’a minnet duydum. Günde bir kez okunan dua işlemi ile kolayca eşimi diğer kadınlardan soğuttum.

 8. Başımda büyük bir bela vardı. Bana saplantılı aşık bir insan tarafından tehdit ediliyordum. Uzak tutma büyüsü ile Medyum Dolunay hayatımı kurtardı.

 9. Ne yaparsam yapayım hayatıma biri girmiyor, girse bile birkaç güne çıkıyordu ve ben artık intihar aşamasına gelmiştim. Yaşım ilerlemeden neyse ki Medyum Dolunay ile tanıştım. Bana kısmet açma büyüsü yaptı. Toplam 5 adet malzemeyle sonuca ulaştık.

 10. Daha yeni evli olmama rağmen eşimde ilgisizlik vardı. Öğrendim ki hayatında biri varmış. Dünyam başıma yıkıldı. Medyum Dolunay’la da böylelikle tanıştım. Yaptığı soğutma büyüsü ile eşim o kadından soğuyup bana döndü. Çok mutluyum.

 11. Sevgilimi eşinden soğutmam gerekiyordu ve soğutma büyüsü eşliğinde Medyum Dolunay ile uygulamalara başladık. En güçlü ve en tesirli olan bu büyü gerçekten de işe yaradı.

 12. Kişiye özel aşık etme büyüsü ile Medyum Dolunay çok başarılı bir işe imza attı. Süre ve zamanın değişken olduğu bu büyü ile en nihayetinde aradığım aşa eriştim. Size de tavsiye ederim.

 13. Yıllar yılı süregelen büyük aşkımın tutsağı haline gelmiştim. Çok âşıktım ve elimden hiçbir şey gelmiyordu. Çaresizdim çünkü imkansız bir aşktı. Medyum Dolunay ile tanıştım ve âşık etme vefki uyguladı bana. Yapım süresi 7 gün süren bu vefkten sonra artık büyük aşkıma kavuşmuştum. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir