Etkili Ayırma Büyüsü

Etkili Ayırma Büyüsü

Selamlar, ben özel hayatımda yaşadığım bazı olumsuz durumlar nedeniyle epey bir süre sıkıntı çeken bir kadınım. Evliyim ve çocuklarım var ama ne yazık ki mutlu bir yuvam yoktu yakın zamana kadar. Kadının biri kocama musallat oldu ve eşimin aklını çeldi. Bir anda kendimi çocuklarla beraber yapayalnız buldum. Kocam sürekli o kadına gidiyor ve bana da ha bire yalan söylüyordu. Bunun böyle devam edemeyeceğini anlayınca hemen etkili ayırma büyüsü arayışına girdim ve karşıma bu işte profesyonel olan medyum Dolunay çıktı.

Şarlatanlardan Uzak Durun

Bu arada internette arama yapanları uyarak istiyorum. Sizin zaaflarınızdan veya ihtiyaçlarınızdan yararlanmak isteyen çok sayıda şarlatanla da karşılaşabilirsiniz. Sakın ola bu kişilere prim vermeyin çünkü kandırılırsınız. Medyum Dolunay kesinlikle çok düzgün ve asla kimseyi kandırmayan biri. Zaten tanıştığınızda siz de aynı duygulara sahip olacaksınız. Tabi ki bana ettiği yardımın benzerini size de yaptığında ona ne kadar teşekkür edeceğinizi bilemez hale geleceksiniz.

Eşime Yeniden Kavuştum

Hayatımın en kötü zamanlarını geride bıraktım ve medyum Olca sayesinde eşime yeniden kavuştum. O kadından kısa sürede ayrılıp çocuklarının başına geçti. Tabi ki benden de özür diledi. Yaptığı hatayı o kadar iyi anladı ki artık bunun gibi bir olayı yaşamayacağımızı biliyorum. Tabi ki yaptırdığım büyü de inanılmaz etkili oldu. Siz de böyle bir büyü yaptıracaksanız 0555 171 85 40 numarasından hemen arayıp kendisiyle görüşebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1484 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
29 Hayır

“Etkili Ayırma Büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  2. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  3. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  4. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir