Sevdiğin Kişiden Haber Alma Duası

Sevdiğiniz kişi gerek görevi gerekse başka sebeplerden dolayı çok uzaklardamı bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile sevdiğiniz kişi çok uzaklarda olsa bile aklına geliceksiniz ve kişi hemen sizi aramya başlıycaktır.

Sevdiği bir kimseden haber alamayan, aşağıda gelen mübarek vefki şerifi yazıp üzerine alır ve yedi geceye kadar yatmadan evvel bin sekiz yüz defa Ya Semi’ ismi şerifini zikrederek uykuya dalarsa bazen daha birinci gecede sevdiğini görüp ondan hayır haberler alır.
Vefk budur:

Sevdiğin Kişiden Haber Alma Duası

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğin Kişiden Haber Alma Duası

Sevdiğiniz bir kişiden haber almak, bazen zorlu bir süreç olabilir. Özellikle iletişim kopukluğu veya uzaklık nedeniyle sevdiğimiz kişilerden haber almak istediğimizde endişe duyabiliriz. Neyse ki, bu durumu çözmek için birçok dua bulunmaktadır. Sevdiğin kişiden haber alma duası bu konuda yardımcı olabilir.

Haber almak istediğimiz kişi için dua etmek, onunla yeniden iletişime geçmemizi ve haber almamızı sağlayabilir. Bu duayı yaparken niyetimiz kesinlikle kötü amaçlı olmamalıdır. Sadece sevdiklerimizle iletişimi tekrar sağlamak için samimi niyetlerle dua etmeliyiz.

Sevdiğin Kişiden Haber Alma Duası
Adım 1: İlk önce kalbimizi ve zihnimizi sakinleştirerek dua etmek için hazırlanmamız gerekmektedir. Dikkatimizi sevdiklerimize odaklamalı ve dualarımızı samimi bir şekilde yapmalıyız.
Adım 2: Sevdiğiniz kişinin ismini zikrederek onun için hayır duaları etmeye başlayın. Onun mutluluğunu ve sağlığını Allah’a teslim edin ve onunla tekrar iletişim kurma dileğinizi ifade edin.
Adım 3: Duayı bitirdikten sonra rahatlayın ve sevdiğiniz kişinin size haber göndermesine odaklanın. Sabırlı olun çünkü dualarımızın kabul olması zaman alabilir. Her zaman inancınızı koruyun ve dualarınıza olan güveninizi kaybetmeyin.

Bu dua, sevdiğiniz kişiden haber almak için yapabileceğiniz mütevazı bir girişimdir. Dualarınızı samimiyetle yapın ve Allah’a güvenin. Unutmayın ki her şeyin en iyisini bilen O’dur ve dualarınızın en doğru zamanda kabul edileceğine inanın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3944 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

40 Evet
29 Hayır

“Sevdiğin Kişiden Haber Alma Duası” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  4. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir