Evlenmek İçin Muska

Yeni, gelinin başına serpilen darılardan yedi tane alınıp, «büyü yaptırmak isteyen «kızın, adı söylenerek katlanır. Kur’andan ıkısa ıbir sûre okunup kızın yüzüne üflenir, kız ¡bu sırada yere bakar, gözlerini kırpmaz. Muşamba üç gece koyu karanlık bir yere /bırakılır, «günde yedi kez <sübhane rabbike» söylenir (üç gün süreyle). Darılar sarılı oldukları muşamba ile konulan yerden alınarak mavi bir yamaya sarılıp üç dikişle dikilir.

Bundan sonra gelen ilk cuma gecesi muska kızın baş çevresinde kırk bir kez döndürülür, her dön-dürülüşte «ya hallaku’l-kısmet» denir, bir «hu» çekilir. Kız bu muskayı alıp sağ koltuğunun altına yerleştirir, ya da bir sicimle bağlar. Yalnız, yıkanırken muskayı çıkarır, yıkandığı yerde biraz yükseğe asar. Her sabah üç kez aynaya baktıktan sonra bir «kul-huvallah» okur, dört yanına üfler.

Darılarm serpildiği gelin kaç günde istenmiş, nişanlanmış, evlenip «gerdeğe girmişse, o da, o süre içinde istenir, görücü önüne çıkarılırmış.

Bu büyüyü kız yaptırır, araya üçüncü «kişi sokulmaz. Kız bunları başarabilecek durumda değilse, cincinin kendisi uygular. Evlenince kızın daha kirle gün muskayı koltuğunun altında taşıması gerekir. Kocasının kuşkulanmasını istemezse, muskayı geceleri gizlice yastığının altına saklar. Kırık gün geçince (evlilik süresinde) muskayı ocakta yakar, muska yanıp bitinceye değin «kulhuvallah» okur.

İlgili Başlıklar

Evlenmek İçin Muska

Evlilik hayatı, çiftlerin bir araya gelerek mutlu bir birliktelik yaşaması için atılan önemli adımlardan biridir. Ancak, bu süreçte bazen bazı zorluklar yaşanabilir ve çiftler arasında uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. İşte tam da bu noktada, birçok kişi evlenmek için muska kullanmayı düşünmektedir.

Evlenmek için muska, çiftlerin evlilik sürecinde karşılaşabilecekleri olumsuz durumları etkisiz hale getirmek ve mutluluğu sağlamak amacıyla kullanılan bir tür spiritüel objedir. Bu muskalar, genellikle dualar ve sembollerle donatılmış olup, çiftlerin evliliklerinin bereketli ve mutlu geçmesi için destek sağladığına inanılmaktadır.

Evlenmek için muska seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İlk olarak, muska seçerken güvenilir ve tecrübeli bir hoca veya medyumdan yardım almak önemlidir. Bu kişiler, doğru ve etkili bir muska seçmeniz konusunda size yardımcı olacaklardır. Ayrıca, muska üzerinde yer alan duaları okumak ve inançla kullanmak da önemlidir. Muskanın etkili olabilmesi için içtenlikle ve düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Muska Çeşitleri
Yazdır
Bu sayfaya 1311 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“Evlenmek İçin Muska” için 2 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  2. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir