Düşmanın dilini bağlamak

Düşmanın dilini bağlamak ve sevgisini kazanmak için;

Bu vefki yazıp üzerinde taşıyan kimseye eşi, ailesi çevresi iyi niyet besler. Kendisine karşı olumsuz yönde halkın dili bağlı olur.
Vefk budur;

Düşmanın dilini bağlamak

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Düşmanın dilini bağlamak

Düşmanın dilini bağlamak, iletişimde güçlü bir silahtır. İnsanlar dil üzerinden birbirleriyle iletişim kurar ve duygularını ifade ederler. Bir kişinin düşmanının dilini bağlamak demek, onunla iletişim kurmasını engellemek demektir. Bu, bir çeşit manipülasyon ve kontrol yöntemidir. Ancak, düşmanın dilini bağlamak etik olmayan bir davranış olarak görülebilir ve uzun vadede olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Düşmanın dilini bağlamak, çeşitli yollarla gerçekleştirilebilir. Örneğin, yanlış bilgilerle ya da yanıltıcı söylemlerle düşmanın kafasını karıştırmak mümkündür. İnsanlar genellikle doğru bilgilere dayanarak karar vermek isterler. Bu nedenle, bir düşmanın dilini bağlamak için yanlış bilgiler kullanmak etkili bir taktik olabilir. Ancak bu, insanların güvenini kaybetmenize ve güvenilirliğinizi sorgulanmanıza neden olabilir.

Bununla birlikte, düşmanın dilini bağlamak yerine anlayış ve diyalog yoluyla iletişim kurmak daha sağlıklı bir seçenektir. İletişimde dürüstlük ve saygı temel unsurlardır. Düşmanınızın dilini bağlamak yerine, onun fikirlerini anlamak ve ona saygı duymak önemlidir. Bu şekilde sağlıklı bir iletişim kurabilir ve sorunları daha etkili bir şekilde çözebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 8052 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

33 Evet
30 Hayır

“Düşmanın dilini bağlamak” için 23 yorum var.

 1. Medyum Dolunay hocam benim hayatımda çok başka bir yere sahiptir. Kendisi ile birkaç defa iletişime geçiş bazı konular için görüştüm. Çok yardımcı oldu ve hayatıma inanılmaz dokunuşlar yaptı. Düşmanın dilini bağlamak için kendisini aradım şimdi randevu günümü bekliyorum. İşinde çok başarılı bir insan.

 2. Eşim başka bir kadınla görüşüyordu. Ben bunu biliyordum ama elimden çok etkili bir yöntemle kestirip atmak gelmiyordu. Eşimi de seviyordum ayrılmak istemiyordum. Bir anlık gaflete düştüğüne emindim. Medyum Dolunay hocam ile düşmanın dilini bağlamak için görüştüm. Kadına eşimle konuşamasın diye bu duaları okudum. Sağ olsun hocamın sayesinde eşim de evine bağlandı.

 3. Düşmanın dilini bağlamak için dua okumak gerekiyormuş. Ama hangisi olduğuna ve nasıl ne zaman okunacağını bilmiyordum. Bu yüzden işinin ehli bir bilene danışma kararı aldım. Bu kişi de Medyum Dolunay hocamdı. İnanılmaz müthiş birisi. Kendisine ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Beni büyük dertten kurtardı.

 4. Düşmanın dilini bağlamak düşündüğüm kadar zor ve imkânsız değilmiş. Tabi bunu anlamamı sağlayan kişi Medyum Dolunay hocam. Çok çaresiz bir anımda kendisi ile iletişime geçip bir yardımda bulundum. Sağ olsun hemen bana randevu ayarladı ve derdimi dinledi. Ne yapmamız gerektiğini anlattı. Beni hayata yeniden bağladı hocam teşekkür ediyorum.

 5. Aynı iş yerinde çalıştığım bir kadın var. Sürekli aklı fikri benim yaptığım işleri baltalamak. Benim ayağımı kaydırmak için elinden geleni yapıyor. Sunum hazırlıyorum laf ediyor. Patronları etkilemeye çalışıyor. Düşmanın dilini bağlamak için ne gerekiyor araştırıp Medyum Dolunay hocama danıştım. O kadına da gününü gösterdim. Benimle uğraşmak yerine kendisiyle uğraşma yoluna girdi.

 6. Eltim sürekli arkamdan kuyumu kazıyordu. Kayınvalidemi benim hakkımda dolduruyordu. Sürekli bir kötülük peşindeydi. Kendisi ile konuşmamama rağmen dilinden adım düşmüyordu. Medyum Dolunay hocam düşmanın dilini bağlamak için ne yapabilirim diye sordum. İşlemleri yaptık. Eltim adımı anınca resmen dilini yutuyor. Ben de onun dolduruşlarından falan kurtuldum artık kafam rahatladı valla dünya varmış.

 7. Düşmanın dilini bağlamak kendi başıma başarabileceğim bir durum değildi. Ben de Medyum Dolunay hocama danıştım. Kendisi bana ne tür işlemler yapacağımızı anlattı. Ben hemen işlemlere başlamak istediğimi kendisine bildirdim. İzlediği yöntemler oldukça etkiliydi. Kısa sürede istediğim sonuca ulaşmamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

 8. Medyum Dolunay hocam hayatımda çok ama çok önemli yere sahip olan nadir insanlardan biridir. Kendisini ne kadar övsem az kalır. İnanılmaz başarılı bir insan. Düşmanın dilini bağlamak için ne istediysem bana yardım etti. O kadar etkili yöntemleri var ki hayret edebilirsiniz. Hem kısa sürede başarı herkesin elinde olan bir şey değildir.

 9. Düşmanın dilini bağlamak bazen kolay olmuyor gerçekten. Bunun için bir güce sığınmanız gerekiyor. Hani derler ya ağzı torba değil ki büzesin diye işte büzmek için Medyum Dolunay hocama danıştım. Karşımdaki tehlikeli insanların sesini bile duymak istemiyordum. Teşekkür ederim hocam iyi ki varsın.

 10. Kandiliniz mübarek olsun inşallah ceceniz hayırlı olsun ben bekar biriyim evlenmek istiyorum birtürlü istiyorum olmuyor yardım edin lütfen yaşım48 hiç evlenmedim sizin çok kişiye yardım etmişsiniz lütfen banada yardımcı olun

 11. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 12. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 13. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 14. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 15. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 16. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 17. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 18. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 19. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 20. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 21. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 22. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 23. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir