Birinden Soğumak İçin Dua

Birinden Soğumak İçin Dua: Tarihçesi bilinmemekle beraber ,çok uzun zaman öncesine dayanan sihirbazlık tarihinde çok az bilenen ve bir o kadarda güçlü çok az büyü bulunmaktadır.Bunlardan birisi müslümanlık tarihinde uygulanmış ve anadoluda da seyrek de olsa uygulanan bir soğutma büyüsü olan Yıldız Büyüsüdür.

Yıldız büyüsünün yapılışı öbür büyülere kıyasla biraz farklıdır.Bu büyü karşıt tarafa birşeyler uygulamak ,içirmek ya da sürmekten ziyada bu büyüyü kendinize yapmanız gerekmektedir.Bu büyünün yapma vakti yepyeni önemlidir.Bu büyüyü uygulamak için en güzel çağ akşam ezanı öncesidir . Fakat bütün karışımlar kesinlikle akşam ezanı öncesinde gökyüzünde yıldızlar belirmeden öncesinde bitirilmelidir.

Birinden Soğumak İçin Dua

Bir cam kap alınarak içine gül suyu,misk ve zafran mürekkep dökülür.Bunlar karıştırılarak bu mahlut le Ayetel Kürsi Duası yazılır.Dua yazıldıktan hemen sonra da soğuması istenilen şahsın ismi yazılır.Gece olduğunda Bu kap yıldız ışığı altına bırakılır . Erken olduğunda bu kabın içine belli belirsiz gül suyu dökülerek yavaş bir biçimde ovalanarak bu yazılar silinir.Hemen ardından hevesli karnına bu kabın içindeki su içilir.

Aynı dua ve isim tekrarlanması yazılarak tekrardan benzer işlem 2 sefer ek olarak yapılır.Yani toplamda 3 zaman süresince hergün bir sefer yapılır.3 zaman süresince bu işlemleri yaptıktan hemen sonra karşıt yön sevdiği uğruna ölümü dahi göze alsa bu büyü karşısında yapabilecek hiçbirşeyi kalmayacaktır.Sevdiğini çoğalış bir düşmanı buna benzer görüp ondan tamamiyle soğuyacak ayrıca nefret dahi edecektir .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Birinden Soğumak İçin Dua

Birinden soğumak, ilişkilerde zaman zaman ortaya çıkabilen bir durumdur. Her ne sebeple olursa olsun, kimse bir başkasıyla olan ilişkisini soğumasını istemez. Ancak bazen hayat bizi şaşırtabilir ve en yakın olduğumuz kişilere bile soğuma hissi yaşatabilir. İşte böyle durumlarda dua etmek, içsel bir rahatlama ve olumlu enerji sağlamak için etkili bir adımdır.

Her gece yatmadan önce dua etmek, kalpteki soğuma hissini hafifletebilir ve ilişkimizi güçlendirebilir. Affedicilik duasıyla başlayarak, Allah’tan kalbimize sevgi ve hoşgörü dolu hisler doldurmasını isteyebiliriz. Bu duayı yaparken içtenlikle ve samimi bir şekilde niyet etmek önemlidir. Gözlerinizi kapatın ve sessiz bir ortamda rahatlayın. Ardından, Allah’a hitap ederek bu duayı anlam ve hissederek yapabilirsiniz: “Ey Rabbim, bana içimdeki soğumayı yok etmek için yardımcı ol. Benim kalbimi sevgiyle doldur ve şefkatimi arttır. Affedicilik duasıyla iç dünyamı temizle ve kalbimdeki soğuk duygulardan kurtulayım. Şükürler olsun ki, senin yardımınla her türlü soğuma hissinden kurtulabilirim.”

Birinden soğumak için dua etmek, sadece kendi duygularımızı yönetmek için değil, aynı zamanda ilişkimizin sağlığını da korumak için önemlidir. Bu nedenle, günlük yaşamın karmaşıklığı içinde duayı asla ihmal etmemeli ve her gece kendimize zaman ayırmalıyız. Kalbimizi temizlemek, sevgiyle ve anlayışla dolu olmak, ilişkimizdeki soğukluk hissini giderebilir ve daha mutlu bir birliktelik yaşamamıza yardımcı olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 11247 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
51 Hayır

“Birinden Soğumak İçin Dua” için 25 yorum var.

 1. Birinden kurtulmak isterseniz, hemen medyum Dolunay dan yardım alabilirsiniz. Her konuda, aşk bağlama vefki konusunda da size detaylı olarak yardımcı olacak bir isim. Özelliklerine ve yeteneklerine bence kesinlikle hayran kalacaksınız.

 2. Kişiye özel havas işlemi ile ablam medyum Dolunay hoca dan destek almıştı. Ben de sürekli beni taciz eden birinden kurtulmak için birinden soğumak için dua desteği aldım. 0 555 171 85 40 telefon numarası ve her yerden kendisinden yardım alabilirsiniz.

 3. Güzellikleri yaşadığım için medyum Dolunay da minnet borçluyum. Kendisi ülkemizin en özel ve donanımlı hocalarından biri. Gerçek medyum yetenekleri ile sizi de iyi eder eminim. Ben sevdiğim için bana bağlansın diye birinden soğumak için dua yardımı aldım. Ayrıca aşk bağlama vefki bana hazırladı.

 4. Bir arkadaşım medyum Dolunay Hoca dan aşk bağlama vefki konusunda yardım almıştı. Ben de bu kez erkek arkadaşım eşinden ayrılsın, tamamen benim olsun diye birinden soğumak için dua verdi. Kısa sürede etki gösterdi.

 5. Birinden soğumak için dua ile sevdiğim kadın bana geldi, çünkü da medyum Dolunay Hocaya borçluyum. Sevdiğim kadın çok uçarı biriydi bende bana bağlansın istiyordum. Bu nedenle derdimi anlattım, o da bana hem bunu, hem de aşk bağlama vefki benim için hazırladı.

 6. Kişiye özel havas işlemi ile daha önce mükemmel koruma bana sunan medyum Dolunay bu kez sevdiğim insanın tamamen bana gelmesin,i sağladı. Bu nasıl oldu derseniz, kendisine sevdiğimin bir ilişkisi olduğunu ve ondan ayrılmasını istediğimi söyledim. O da bana birinden soğumak için dua önerisinde bulundu.

 7. Papaz büyüsü ile bir arkadaşım medyum Dolunay Hoca dan yardım almıştı. Bundan sonra benim de birinden ayrılmam gerekiyordu ve hemen hocadan yardım istedim. Birinden soğumak için dua önerisi ile bana çok yardımcı oldu.

 8. Bir sevdiğiniz varsa, onun da sizi sevmesi için aşk büyüsü nasıl yapılır, bu konuda yardım alabilirsiniz. 0 555 171 85 40 kendisinin telefon numarası, ayrıca o kadar iyi bir insan ki her zaman sorulara cevap vermekte. Aşk bağlama vefki konusunda da kendisinden destek aldım çok memnun kaldım.

 9. Aşk büyüsü nasıl yapılır bunu öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken medyum Dolunay Hoca ya gitmek. Ben sevdiğim insan için kendisinden yardım aldım. Özellikle aşk bağlama vefki ile de tamamen onu kendime kul köle ettim. Tabi hocam sayesinde.

 10. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 11. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 12. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 13. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 14. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 15. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 16. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 17. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 18. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 19. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 20. Hocam merhaba bu duayı kendime yapmak istiyorum.lütfen detaylı paylaşa bilirmişsiniz yanlış birşey yapmak istemiyorum.isim kısmına soğumak isteyen ben olduğum için kendi ismimi yazacağım.karşı tarafın ismini belirtecek miyim .ve karşı tarafa hiç bir şekilde etki etsin istemiyorum.o olan duygularıyla kalsın istiyorum

 21. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 22. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir