VEFK NASIL KULLANILIR?

Vefk tılsımı, büyülerin içinde son derece etkili olan, beyaz büyü özellikleri ile yaptıranın içine ferahlık sunan bir uygulamadır. Kötü amaçlar için yapılmasından çok, kişinin korunması, bir niyetinin olması, sevdiğine kavuşması, sevdiği kişinin ona bağlanması gibi daha çok özel ve temiz nedenlerle yapılmaktadır. Elbette herkes bu tılsımı yapamaz. Medyum Dolunay gibi, özel yetenekleri olan, inancı yerinde zatlardan yardım almak gerekmektedir. Peki vefk nasıl kullanılır?
Vefk tılsımının kullanılması:
Vefk tılsımı nasıl kullanılır? Vefk tılsımı kendine has şekiller ile yapılır. İçinde Kuran’dan ayetler, hadisler, dualar bulunan muska olarak hazırlanır. Üçgen, kare, dikdörtgen gibi şekilde vefk tılsımı katlanır. Bundan sonra, dışarıdan temas olmaması için hava almayan şekilde bu muska sarılır. 7 kat sarılma denmesinin nedeni bu muskanın zarar görmemesi için sarılmasıdır. Bundan sonra temiz beze sarılır ve dikilir. Artık her zaman vefk muskanızı taşıyabilirsiniz. Boynunuzda, kalbinize yakın olacak şekilde taşımanız lazımdır. Ya boynunuza asmalısınız ya da devamlı sağ göğsünüzün üzerinde taşımalısınız. Bir deri kılıf içine geçirerek kullanılması da yerinde olacaktır.
Vefk Tılsımı ile güvende olacaksınız:
Vefk kullanılması, size özel ve niyetinize uygun duaların, rabbin kelimelerinin sizinle olması anlamına gelmektedir. Medyum Dolunay Hoca, size kendinize tamamen uygun bir tılsımı hazırlayacaktır. Kendisine, telefon üzerinden de görüşmek üzere 0555 171 85 40 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1079 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
25 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir