BÜYÜ TÜRLERİ NELERDİR?

Büyüler yüzyıllar boyunca insanlar tarafından uygulanan ritüeller olmuştur. Peki, büyü türleri nelerdir? Birçok büyü türü bulunmaktadır. Bunların farklı kültürlerde farklı uygulamaları olabilir, ancak genellikle tüm insan uygarlıklarında aynı özellikleri olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır. Büyülerin temel olarak üç ana gruba ayrıldığını belirtelim. Beyaz büyüler, kara büyüler ve gri büyüler olarak ayrılmaktadır. Bundan sonra, gri büyüler de kendi içlerinde, törensel büyüler, kötü büyüler, cinsel büyüler ve aşk büyüleri olarak ayrılmaktadır.
Büyülerin çeşitlerine göre genel anlamda etkileri:
Büyülerin yukarında belirtilen tiplerine göre etkileri de ayrılmaktadır. Kara büyüler, etkileri çok şiddetli olan sarsıcı ritüellerdir. Zaten bunlar zarar verilsin diye yapılır. Kişinin işlerinin batması, hastalanması gibi önemli ve kötüniyetli nedenlerle yapılır. Beyaz büyü, kısmetin açılması, bereketli işlerin olması gibi iyiniyetler ve kişisel amaçlarla yani bir başkasına zarar verilmeden yapılan büyülerdir. Kara büyü ile zıttır bu büyüler. Gri büyü, içinde hem kara büyü, hem de beyaz büyünün karışık etkilerini barındırır. Büyü türleri nedir, bunları yukarıdaki gibi genelleyebiliriz.
Büyü Türleri ve Etkilerini ancak bir uzman medyum bilir:
Büyü türlerini kişilerin dertlerine derman olacak şekilde ayırmak, büyü türleri ve ritüelleri nedir bilmek çok önemlidir. Medyum Dolunay bu bilince ve bilgiye sahip bir zattır. Ülkemizin her yerinden 0555 171 85 40 numaralı telefon ile ulaşarak ve kendisinden yardım alarak siz de anlayabilirsiniz. Dertlerinizi dinleyerek nokta atışı ile size yardımcı olacak kişi Medyum Dolunay olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 783 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir