Büyü Yaparak Sevdiğin Kişinin Sana Bağlanması

Birini seviyorsunuz ama o kişi sizi sevmiyor. Çünkü sevseydi başka birisi olmazdı hayatında. Sizi sevseydi sizinle ilgilenir sizi önemserdi. Dertleriniz dinlerdi ve üstüne bir dertte o olmazdı. Size değer verirdi sizi üzmezdi. ama sevdiğiniz kişi bunları yapmıyor değilmi. Sizi hiçbirşekilde önemsemeyip sevmiyor. Bu durumu düzeltip sevdiğinizinde sizi sevmesi için bizimle iletişime geçerek bu dertten kolayca kurtulabilirsiniz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Büyü Yaparak Sevdiğin Kişinin Sana Bağlanması

İnsanlar uzun yıllardır büyü gücünü kullanarak farklı amaçlara ulaşmayı hedeflemiştir. Büyü yapma kavramı, bazen iyi niyetli amaçlarla kullanılırken bazen de manipülasyon ve kötü niyetli amaçlar için kullanılmıştır. Büyü yaparak sevdiğin kişinin sana bağlanması da bu konuyla ilgili popüler bir başlıktır. Çoğu insan, aşık olduğu kişiyi etkilemek ve onun ilgisini çekmek için büyü yapma yolunu seçebilir. Ancak, büyü yapmanın etik ve ahlaki boyutları olduğunu unutmamak önemlidir.

Bir kişiyi büyü yaparak sana bağlamak etik açıdan sorgulanabilir bir eylem olabilir. Çünkü insanların özgür iradeleri ve duygusal bağları üzerinde manipülasyon yapmak, onların doğal gelişimini engelleyebilir ve ilişkilerindeki sağlıklı dinamikleri bozabilir. Aşk, karşılıklı samimi duygular ve ortak bir bağ üzerine inşa edilmelidir.

Diğer yandan, bazı insanlar büyü yaparak sevdiğinin dikkatini çekmek konusunda umutsuz olabilirler. Kendi kendini inandırmak için büyüye başvurmaları, aslında başka sorunları olduğunun bir işaretidir. Bu durumda, kişinin özgüvenini ve kendine olan güvenini geliştirmesi daha sağlıklı bir adım olabilir. Büyüye başvurmak yerine, kişi ilişkilerinde kendini daha iyi ifade edebilmek, kişisel gelişimine yatırım yapmak ve kendine değer vererek sevgiyi çekmeye odaklanmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1374 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Büyü Yaparak Sevdiğin Kişinin Sana Bağlanması” için 5 yorum var.

  1. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  2. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  3. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  4. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  5. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir