Beni Sevmeyen Erkek Arkadaşım Sevsin

Ben seven sen sevilen. Ne olmuştuk en son hatıralar an kadar yakın, sonsuzluk kadar uzaktı. Kaybettik birbirimizi, alemde kendimizi seyre dalmışken. Sonra hatırladık acılar içinde kaybettiğimizi. Tamamlanmayı diledin sen bildikçe, ben de bildim sen sevdikçe ben de sevdim sen istedikçe ben de istedim her son da başlangıcı birlikte yaşadık. Sona ermek başlamaktı. Başlamak ayrılıktı. Zamansızlıkta ve her şeyi her yerde yaşarken. Bütün gözlerden sana baktım. Çılgıncasına sonlara koştum, kavuşmak için. Sonra yine başlangıçlara vardım seni, beni, kendimi ve her şeyi yaşamak için. Neydi bu. Kavuşmalar. Ayrılıklar. Senin içindi. Hepsi senin içindi. Tek bir yer yoktu senin olmadığın. Tek bir an yoktu senin bulunmadığın. Sevgili hepsi senin, canımın canı içindi ayrılık hiç olmadı. Dinle sevgili; seni kalbimin derinlerindeki saraya koysam bütün geceleri ve gündüzleri kolye gibi zaman üzerine dizsem seyretsek alemleri. Seni beni. Aşkımızı anlatsam sana bizi. Ayrıldığınıız eski sevgilinizin size geri dönmesi için bizimle iletişime geçiniz. Dilerseniz aşağıda verdiğimiz örneği salı günü ikindi vakti at nalı üzerine yazıp gece ateşe koyabilirsiniz.

duadan evvel dört kere yasin suresi okunur ve yasin tamamlandıktan sonra bu yine dört defa bu dua okunur
Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Beni Sevmeyen Erkek Arkadaşım Sevsin

Bir ilişkide sevgi önemli bir faktördür. Her iki tarafın da birbirini sevmesi ve değer vermesi, sağlıklı bir ilişkinin temelini oluşturur. Ancak bazen insanlar, partnerlerinin kendilerini yeterince sevmediğini düşünebilirler. Bu durum, özellikle bir kadının erkek arkadaşı tarafından sevilmeme hissiyle karşılaşması durumunda, ilişkide sorunlara yol açabilir.

Ancak, “Beni Sevmeyen Erkek Arkadaşım Sevsin” başlıklı bu blog yazısında, bu tür bir durumla başa çıkmanın bazı etkili yöntemlerine değineceğiz. Siz de kendinizi sevilmeme hissi içinde hissediyorsanız, bu yazı size bazı fikirler verebilir ve ilişkinizdeki bu sorunu çözmenize yardımcı olabilir.

  • İletişim Kurun: İlk adımda yapmanız gereken şey, duygularınızı açıkça ifade etmektir. Partnerinize nasıl hissettiğinizi anlatmak ve onun da hislerini anlamak için iletişim kurmalısınız. Duygularınızı aktarmak için uygun bir zaman ve yer seçmek önemlidir.
  • İhtiyaçlarınızı Vurgulayın: Kendinizi sevilmeme hissettiğinizde, partnerinizi hangi davranışlarının sizi sevildiğinizi hissettireceğini belirtmek önemlidir. İhtiyaçlarınızı net bir şekilde ifade ederek, partnerinizi size olan sevgisini göstermeye teşvik edebilirsiniz.
  • Örnek Olun: İlişkinizde daha fazla sevgi görmek istiyorsanız, önce siz sevgi dolu davranışlarda bulunun. Partnerinize olan sevginizi göstermek için küçük jestler yapabilir, ona zaman ayırabilir ve onunla kaliteli vakit geçirebilirsiniz.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1112 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

“Beni Sevmeyen Erkek Arkadaşım Sevsin” için 1 yorum var.

  1. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir