Sevdiğin Kişi Kendine Bağlama Duası

Sevgili Allah’ım, dualarımı sana arz ederim. Kalbimde sevgiyle sevdiğim bir kişi vardır. : Seni sevmesini istediğin kimsenin adı ile birlikte aşağıda gelen harfleri muhabbete ait bir saatte yazarak niyetini söyle, akar suya atıver. Yazılıp akar suya atılacak harfler şunlardır;

Sevdiğin Kişi Kendine Bağlama DuasıSevgilinin saçına okunacak dua;
Sevdiğin bir kimsenin yada eşinin sana daha çok bağlanmasını, aradaki sevgi muhabbet aşk ve hasretin artmasını istiyorsan talep ettiğin kişinin saçının bir teline yirmi sekiz defa aşağıdaki duayı (muhabbete ait bir saatte, güzel kokulu bir tütsü yakarak) oku ve kırk gün yanında taşıdıktan sonra niyetini söyleyip yak. Hakkında bu tertibi uyguladığın kişinin sana karşı sevgi, muhabbet ve aşkının arttığını görürsün.

Sevdiğin Kişi Kendine Bağlama DuasıBismillhirRahmanirrahim*
Yevme te’tis semaü bi dühanin mübiyn*
Yağşen nase haza azabün eliym
*
U havle vela kuvvete illa billhil aliyyil azim* Ya Celil, Ya Cefi, Y Allah*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğin Kişi Kendine Bağlama Duası

Sevgili Allah’ım, dualarımı sana arz ederim. Kalbimde sevgiyle sevdiğim bir kişi vardır. O kişiyi kendime bağlama duasıyla sana gelmiş bulunuyorum. Sana olan inancım ve dualarımın gücü ile bu kişiyi bana bağlamanı istiyorum.

Allah’ım, senin sonsuz kudretin ve merhametin her şeyin üstündedir. Benim için en iyisini bilen sensin. Bu nedenle şimdi sana bu kişiyi bana bağlamanı istiyorum. Onun kalbinde yer edinmek, daimi olmak ve sevgiyle bağlanmak istiyorum.

Yüce Allah’ım, sevgili kişiye içtenlikle olan sevgimi hissettirmemi sağla. Onun kalbine sevgi tohumları ekin, sevgimle büyüt ve tüm engelleri aşmasını sağla. Onun gözünde bana karşı özel bir yer edinmek istiyorum.

Allah’ım, aramızda oluşabilecek tüm olumsuzlukları bertaraf et. Kıskançlık, kırgınlık, inatlaşma gibi negatif duyguları uzaklaştır. Kalbimizi birbirimize açmak, anlayışla bağlanmak ve sevgiyle daimi olarak birbirimizi tamamlamak niyetindeyim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2641 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

37 Evet
34 Hayır

“Sevdiğin Kişi Kendine Bağlama Duası” için 5 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  2. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  3. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  4. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  5. Öncelikle merhaba ben 1 sene biriyle çıktım daha sonra aramızda cok az bir mesefe var diye ayrıldık 20 günde falan buluşuyorduk ayrılalı 10 ay olmuştur ama hala çok seviyorum yardm edn 🙁 10 aydır onunda benımde sevglm olmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir