Sevdiğinden soğutma büyüsü

Sevdiğinden soğutma büyüsü: Üç yaşında sarı bir köpeğin pisliği alınır, iyice kurutulur, döğülüp kara biberle kanştırılır. Yedi gün ikindiden sonra üçer «Ya Sin»  ile birer «Elham» okunup sevdiğinden soğuması istenen kimsenin adı söylenir, sağa sola üflenir «el firak» diye yedi kez göğe karşı yavaşça bağırılır. Pislik, üç sabah, istenen kimseye yedirilir (yemeğine karıştırılarak), her yeyişten sonra bir rikaat namaz kılınıp büyünün tutması için Kur’andan bir süre okunur. Tanrıya yakanur. Bunu yiyen, yedi gün içinde soğur, sevgiisinin bir daha yüzüne bakmazmış.
Böyle bir büyü yapan duyulursa yaptığı büyünün bozulması için, yedi gün, ‘günde üç kez, kendisine köpek pisliği yedirilirmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğinden soğutma büyüsü

Sevdiğinden soğutma büyüsü, çoğu zaman bir ilişkinin sona erdirilmesi veya bir kişinin sevildiği halde istenmeyen bir duruma gelmesi durumunda başvurulan bir yöntemdir. Ancak, etik açıdan pek çok tartışma yaratmaktadır ve bu nedenle dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Sevdiğinden soğutma büyüsü ile ilgili pek çok efsane ve inanç vardır.

Bu büyü genellikle kişinin sevgilisine veya eşine karşı duygusal bir soğukluk yaratmak amacıyla yapılır. Birçok insan, bu büyüyü yaparak sevgilisini geri kazanmayı veya bir kişiyi kendilerine bağlamayı umut eder. Ancak, bu büyünün etkisi ve sonuçları çoğunlukla tahmin edilemezdir ve zararlı olabilir.

Büyünün yapılması genellikle profesyonel bir medyum tarafından yapılmalıdır. Medyum, kişinin durumunu analiz eder ve hangi tür büyünün kullanılması gerektiğine karar verir. Bu büyünün unsurları genellikle kişinin enerjisi ve duyguları üzerinde yoğunlaşır. Birçok farklı yöntem kullanılarak, sevdiğinden soğutma büyüsü etkisini gösterebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2649 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Sevdiğinden soğutma büyüsü” için 8 yorum var.

  1. Kızım serseri tipli bir erkek ile görüşüyordu. Çok gergindim. Kızımın bu kişi ile ayrılmasını beklerken evlenmek istediği kişi olarak karşımıza çıkarması beni çok yıprattı. Hemen Medyum Dolunay ile irtibat kurup soğutma büyüsü yaptırdık. Teşekkürler Medyum Dolunay. Bizi bu damat bozuntusundan iyi ki kurtardın.

  2. Medyum Dolunay çok değerli bir medyum. Kendisini sitedeki yorumlar aracılığıyla tanıdım. Kankimle ondan aldığı yardım ile hayatındaki değişime inanamadığını iletince ona olan yaklaşımlarım birden bire değiştir. Attığım mail ile sorunumu iletmem ve bana geri dönüşü çok kısa sürdü. Artık hayatımda herhangi bir olumsuz durum yok. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  3. Evlendiğimiz günden beri kayınvalidem ile aram bozuk. Her fırsatta evime gelip eşimi benimle ilgili olumsuz düşüncelerle dolduruyor. Bu konu beni çok rahatsız eder bir hal aldı. Eşim ile arasına soğutma büyüsü yaptırmak istiyordum o sırada Medyum Dolunay ile ilgili olumlu yorumlar duydum. Medyum Dolunay soğutma büyüsü için bana yardımcı oldu. Ona ne kadar teşekkür etsem az.

  4. Sınav zamanı annem kardeşimin gözünün pek kızlarda olmasından yakınıyordu. Hayatının en önemli yıllarını derse çalışarak geçireceğine kızların peşinde koşarak geçiren kardeşime babam çok kızgındı. Bunun üzerine annem ile Medyum Dolunay’a ulaştık. Durumu anlattık. Kısa zamanda kardeşim derslerine dört elle sarıldı. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  5. Babamın hayatında yeni biri var. Bu durum annemi çok üzüyor. Normalde konuşmayacağı bir tip oluşu ise bizi daha çok çileden çıkarıyor. Babamın kendisine aşk büyüsü yaptırıldığını fark edince Medyum Dolunay’a bu işi düzeltmesi için yardım için ulaştık. Kısa sürede işlemlere başladı. Babam değişiyor. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  6. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  7. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  8. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir