Ayırma büyüsü

Sevdiğim insan ne yazık ki bir başka kadından birlikte ederim kadın onu çok fena sömürüyordu. Bu kadının niyetinin kötü olduğunu ona defalarca anlatmaya çalıştım ama beni bir türlü dinlemedi. Kıskançlık yaptığımı söyledi. Ne yaptıysam lafını dinletemedim ben de ona ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim. Bu sayede hem onu o kadından kurtaracak hem de kendime aşık edecektim. Küçük bir araştırma yaparak o büyü hakkında detaylı bilgi edinmeye başladım.
Kesinlikle işe yaradı ve sonuç harikaydı
Okuduğum yorumlarda ayırma büyüsü hakkında pek çok yorum vardı ve insanlar başlarına gelen olayları çok açık şekilde anlatmış ve çoğu da Medyum Dolunay Bey ile görüşerek sonucu ulaşmıştı. Ben de Burak beyin 0555 171 85 40 nolu resmi numarasını arayarak ayırma büyüsü konusunda yardım istedim çünkü ondan başka çarem yoktu. Açıkçası çok şanslı bir insan olduğunu düşünüyorum çünkü sahte medyumlar da dolu bir ortamda en doğru kişi ile karşılaşmıştım.
Size de öneririm
Medyum Dolunay beyin resmi numarası sayesinde ve ayırma büyüsü yapması ile birlikte bu erkek arkadaşım eski sevgilisinden ayrıldı. Medyum Dolunay beyin resmi numarası sayesinde ve ayırma büyüsü yapması ile birlikte erkek arkadaşım eski sevgilisinden ayrıldı. Tabii ki ben de amacıma ulaştım Çünkü şu anda birlikteyiz ve o kötü günleri anımsamak dahi istemiyorum. Hem ona bir iyilik de bulundum hem de kendim için çok güzel bir şey yaptım ve sevdiğimi sana kavuştum umarım siz de sevdiklerinizle Bu sayede kavuşursunuz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1378 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
21 Hayır

“Ayırma büyüsü” için 5 yorum var.

  1. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  2. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  3. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  4. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  5. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir