Nişanlıyı Sırılsıklam Aşık Etme Duası

Nişanlıyı Sırılsıklam Aşık Etme Duası: Nişanlınızın sizi sevmesi ve evlilik hayatınızda sizi aldatmayıp mutlu bir evlilik yaşamanız için aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. Bu dua ile sevdiğinizi sizi evlilik hayatınız boyunca hep sever sayar ve aldatmaz.
Bismillahirrahmanirrahim. Vaadallahüs sabirine nasran. Ve kaddere İsmen yetevekkeie aleyhi ecren. Ve şeraha limenyüfevvizu ileyhi sadren. Fe-inne ma-al usri yüsren, İnne maal usri yüsra. İnne kitabel eb-rari lefi illiyyin. Ve ma edrake ma illiyyun. Kitabün merkum. Yeşhedühül mukarrebun.

Nişanlıyı Sırılsıklam Aşık Etme Duası

Nişanlıyı Sırılsıklam Aşık Etme Duası, birçok kişi için önemli bir konudur. Nişanlıyı sırılsıklam aşık etmek isteyenler için bu dua büyük bir önem taşır. İşte bu dua ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Bir ilişkide nişanlılar arasındaki aşk ve sevgi her zaman önemlidir. Ancak bazen ilişkide sorunlar yaşanabilir veya aşkın ilk heyecanı azalabilir. Bu gibi durumlarda nişanlının tekrar sırılsıklam aşık olmasını sağlamak için dua etmek önemli bir adımdır.

Bu dua için öncelikle kalbinizde samimi bir şekilde niyet etmelisiniz. Ardından Allah’a yönelerek nişanlıyı sırılsıklam aşık etme duasını yapabilirsiniz. Bu dua için herhangi bir özel zaman veya mekan gerekmese de, genellikle sabah ve akşam namazları arasında yapılan dua etkin olabilir.

  • Birinci adım olarak, Allah’ın adını anarak dua etmeye başlayın.
  • İkinci adımda, nişanlıyı sırılsıklam aşık etmek için samimi bir şekilde niyet edin.
  • Üçüncü adımda, “Ya Allah, nişanlımın kalbini bana olan aşkla doldur. Onu benden başka hiçbir şey sevemez hale getir. İkimizi de birbirimize sırılsıklam aşık et. İnşallah bu duamı kabul edersin” şeklinde dua edin.

Tabii ki, dua etmek tek başına yeterli değildir. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için iletişim, sadakat ve anlayış gibi temel unsurlara da önem vermelisiniz. Bu dua sadece size ek bir destek sağlayabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1477 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
28 Hayır

“Nişanlıyı Sırılsıklam Aşık Etme Duası” için 5 yorum var.

  1. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  2. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  3. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  4. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  5. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir